Wągrowiec

Interesuje Cię przewóz osób do Niemiec? Szukasz oferty na Busy z Wągrowca do Niemiec? Jeśli tak to oferta firmy TOMY-ZLOTÓW skierowane jest właśnie do Ciebie. Wągrowiec to jedno z wielu miast jakie obsługuje nasza firma. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z Polski na trasie Wągrowiec - Niemcy

Przewozy z Wągrowca do Niemiec organizowany jest przez naszą firmę od ponad 20 lat. Zjeździmy w systemie „door to door”. Dzięki usłudze „door to door” zyskują Państwo czas i pieniądze. Nie muszą Państwo wydawać na dodatkowe środki transportu, a podróż z Wągrowca na Zachód odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwo adresami. W tym czasie zaufało nam tysiące klientów – wielu z nich to nasi stali Klienci. Usługa jaką oferujemy zadowoli każdego. Miejsce w naszym busie można zamówić kontaktując się z naszą infolinią na podany numer telefonu. Dzień przed Państwa podróżą zadzwonimy aby potwierdzić Państwa przejazd. W dniu wyjazdu kierowca jednego z naszych busów zadzwoni do Państwa informując o przybliżonej godzinie Państwa wyjazdu. Przewóz z Wągrowca do Niemiec rozpoczyna się we wczesnych godzinach porannych. Codziennie oferujemy Państwu tani przewóz osób, sprawne i kompleksowo wyposażone busy, infolinię czynną od wczesnych godzin porannych do wieczora oraz zawsze wypoczętych kierowców. Busy do Niemiec Wągrowiec? Wybierz firmę TOMY-ZŁOTÓW!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg

Transport w mieście

Dzięki naszym busom Trzcianka jest znakomicie skomunikowana z zachodem Europy. Poza Niemcami obsługujemy również inne kraje - wykaz wszystkich obsługiwanych państw znajdą Państwo na naszej stronie głównej. Z nami mogą wybrać się Pańśtwo na wakacje do wybranego kraju. W mieście przebiegają trzy drogi wojewódzkie: droga wojewódzka nr 190 która Startuje w Krajence, droga wojewódzka nr 196 Która przebiega m.in. przez Murowaną Goślinę, droga wojewódzka nr 241która kończy się w Rogoźnie oraz droga wojewódzka nr 251, która przebiega m.in. przez Pakość. W mieście funkcjonuje również kolej z dwma stałymi liniami o numerach 356 i 206. Kursują tędy również pociągi pasażerskie do: jeden z nich jedzie do Gołanczy a drugi do stolicy województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do przyjazdu do miasta. Trzcianka jest miastem położonym w malowniczych rejonach. Osoby szukające spokoju znajdą go w podmiejskich wioskach, zaznając odrobiny życia wiejskiego.