Busy do Holandii Koszalin

busy Koszalin Holandia

Szukasz busa do Holandii z Koszalina? Przejazdy wykonujemy codziennie rano. W czwartki wyjazdy organizujemy także wieczorem, zawsze w dobrej cenie. Przewozy do Holandii z Koszalina wykonujemy zawsze na wskazany adres. Z nami szybko, tanio i bezpiecznie dostaniesz się pod wskazane drzwi. Bilet przewozowy można codziennie zakupić pod naszym numerem telefonu +48 600-629-301. Nasze biuro obsługi klienta przyjmie Państwa rezerwację, którą można także złożyć poprzez formularz kontaktowy lub wysłanie SMS-A. Wykonujemy przewóz osób, a także świadczymy transport z Koszalina do Holandii paczek, listów i dokumentów.

Nasze busiki o poranku wyjeżdżają z naszego placu postojowego, w pełni przygotowane do wykonania szybkiego i bezpiecznego kursu. Posiadamy pojazdy wyprodukowane przez francuski koncern Renault, które wyposażyliśmy we wszystkie elementy potrzebne by dany bus nazwać komfortowym. Nasi kierowcy prowadzą zrównoważoną jazdę, dzięki czemu oszczędzają benzynę i tym samym dbają o nasze środowisko naturalne. Mniejsze spalanie benzyny pociąga również oszczędności dla naszej firmy, dzięki czemu możemy Państwu oferować dobre ceny każdego dnia. Każdy pojazd dokładnie czyścimy przed wyjazdem, a od pandemii także je ozonujemy. Zapraszamy do wspólnej podróży! W ramach zakupionego biletu możesz zabrać ze sobą dwie średniej wielkości walizki i bagaż podręczny!


Przewozy do Holandii Koszalin


Przewóz osób z Koszalina do do Holandii to jedna z naszych podstawowych usług, dzięki której w pełni bezpiecznie dotrzesz tam gdzie chcesz. Jeździ z nami pracownicy różnych sektorów gospodarki: prawnicy, kosmetolodzy, sekretarki, lekarki, dyrektorki firm i sprzątaczki. Równie często nasze przewozy wykonujemy dla osób jadących do tego kraju w celach rekreacyjno-turystycznych, jak i tych jadących odwiedzić najbliższych. Nie ma dla nas zupełnie znaczenia cel w jakim tam jedziesz, gdyż naszym zadaniem jest zapewnienie Ci komfortu i bezpieczeństwa bez względu na inne aspekty.

Wiele osób korzysta z naszych usług jadąc w przeciwną stronę chcąc odpocząć w mieście. Największą atrakcją przyciągającą turystów do miasta jest Jezioro Jamno. Jezioro powstało z zatoki morskiej i wciąż za sprawą Jameńskiego Nurtu ma połączenie z Morzem Bałtyckim. Jezioro jest miejsce gdzie intensywnie uprawia się sporty wodne – żeglarstwo, kajakarstwo, windsurfing i kit surfingu. Przyjeżdżając do miasta nie musisz posiadać własnego sprzętu, gdyż funkcjonuje tu wiele wypożyczalni sprzętu oraz przystani żeglarskich. Swój raj na ziemi znajdą tu również osoby żywo zainteresowane wędkarstwem, gdyż z łatwością można tu złowić m.in. szczupaki, karasie, okonie czy płocie. Jeśli chciałbyś to wszystko zobaczyć, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty i przyjedź do miasta!Usługi dodatkowe


Najlepsze busy z Koszalina do Holandii znajdziesz w TOMY! Poza wspomnianymi usługami wykonywanymi dla mieszkańców Koszalina, wykonujemy także inne, które mają charakter komplementarny do opisywanych. Wśród tych usług znajduje się możliwość nadania paczek z miasta do krajów które obsługujemy. Dzięki tej usłudze paczka nadana w mieście lub którymś z krajów w ciągu kilkunastu godzin od nadania trafia do adresata. Z tej opcji korzystają także firmy które cenią sobie szybki obieg dokumentrów. W standardzie zabieramy małe pakunki, a możliwość zabrania przez nas tych większych musi być każdorazowo ustalana na naszej infolinii.

W ramach obsługi firm zabieramy także pracowników naszych kontrahentów. Zabieramy ich w podróż do miasta lub zabieramy ich z niego do wskazanych krajów. Obsługujemy pośrednictwa pracy w Polsce jak i w Holandii. Wszystkim naszym partnerom biznesowym, przy stałej współpracy, zapewniamy bardzo korzystne rozwiązania cenowe. Zaufaj nam i ty i zostań naszym partnerem! Zapraszamy do kontaktu.