Busy do Holandii Sulęcin

Szukasz oferty na tanie przewozy busem z Sulęcina do Holandii? Takiej dzięki której oszczędzisz na transporcie? Nasze pojazdy jeżdżą w obie strony codziennie, dzięki czemu to Państwo decydują kiedy i gdzie jadą. Miasto to leży na pięknych terenach które obsługujemy każdego dnia od poniedziałku do niedzieli. Wybierając nasze przewozy otrzymują Państwo bezpieczny transport pomiędzy adresami. W ramach przewozu osób busem pod drzwi odbieramy pasażerów ze wskazanego przez nich wcześniej adresu w Polsce i odwozimy go pod drugi zagraniczny adres. REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nasze pojazdy wyposażyliśmy w bardzo wygodne fotele oraz dobry sprzęt DVD który umili Państwu przejazd. Klimatyzacja jest w pełni sprawna (co jest istotne zarówno latem jak i zimą), a dzięki starannie czyszczonemu wnętrzu pojazdu można poczuć się na prawdę komfortowo. Nasze auta są jak żylety - dbamy o to aby spełniały nasze wysoko postawione standardy bezpieczeństwa i sprawności technicznej. W dobie Covida każdorazowo je ozonujemy, dzięki czemu uzyskujemy efekt czystego busa (99% bakterii i wirusów znika bezpowrotnie).

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy Sulęcin Holandia


Przewozy z Sulęcina do Belgii i Holandii


przewozy Sulęcin Szwajcaria

Sprawne busy, ich odgrzybianie i ozonowanie oraz wypoczęci kierowcy zapewnią Państwu maksimum bezpieczeństwa i tym samym komfortu psychicznego. Nasze przewozy z Sulęcina do Holandii dowodzone są przez doświadczonych kierowców o miłym usposobieniu. Posiadają oni wszelkie niezbędne uprawnienie umożliwiające im obsługę busów na 9 osób. Nasze wygodne fotele pozwolą Państwu wykorzystać czas przejazdu na sen w możliwie dogodnych. Stale podnosimy jakość oferowanych przez nas usług, co przysporzyło nam wielu regularnych pasażerów. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Istnieją w mieście również bezpośrednie połączenia autobusowe do: wielu większych miast oddalonych bliżej i dalej od miasta. W 2013 przy ul. Witosa oddano do użytku sanitarne lądowisko, dzięki czemu cieżko ranni mogą być szybko przetransportowani.

Wyjazd: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.