Busy do Holandii i Belgii - Sulęcin

Szukasz dobrej oferty na przewóz osób? Jedziesz ze Sulęcina do Holandii lub krajów Beneluksu (w tym Belgii)? Mamy dla Ciebie ofertę na tanie busy z Sulęcina do Holandii i równie tanie busy do Belgii. Nasze busy jeżdżą w obie strony codziennie – więc to Państwo decydują kiedy i gdzie jadą jednym z naszych busów. Sulęcin jest miastem leżącym w woj. lubuskim. Wybierając nasz przewóz osób z lubuskiego do Holandii otrzymują Państwo bezpieczny transport w systemie door to door. W ramach przewozu osób busem „od drzwi do drzwi” odbieramy pasażerów ze wskazanego przez nich wcześniej adresu w Polsce i odwozimy go pod drugi wskazany przez niech zagraniczny adres (np. w Holandii – obecnie Królestwo Niderlandów). Z Sulęcina w stronę Holandii i Belgii oraz w przeciwną stronę nasze wypasione busy wyruszają każdego dnia. Wyposażyliśmy je w bardzo wygodne fotele oraz dobry sprzęt DVD który umili Państwu przejazd. Klimatyzacja jest w pełni sprawna (co jest istotne zarówno latem jak i zimą).

ZADZWOŃ +48 600-629-301


Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg


Dbamy o każdy detal bezpieczeństwa związany z Twoim przewozem do Holandii i Belgii

Nasze busy są jak żylety - dbamy o to aby spełniały nasze wysoko postawione standardy bezpieczeństwa i sprawności technicznej. W dobie Covida każdorazowo je ozonujemy, dzięki czemu uzyskujemy efekt czystego busa (99% bakterii i wirusów znika bezpowrotnie). Sprawne busy, ich odgrzybianie i ozonowanie oraz wypoczęci kierowcy zapewnią Państwu maksimum bezpieczeństwa i tym samym komfortu psychicznego. Nasze busy prowadzone są przez doświadczonych kierowców o miłym usposobieniu. Posiadają oni wszelkie niezbędne uprawnienie umożliwiające im obsługę busów. Nasze wygodne fotele pozwolą Państwu wykorzystać czas przejazdu busem z Sulęcina do Holandii na sen w możliwie dogodnych. Stale podnosimy jakość oferowanych przez nas usług, co przysporzyło nam rzeszę stałych Klientów. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Sulęcin, a może chcesz pojechać busem do Belgii? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Sulęcin - jak wygląda kwestia transportu w powiecie

Sulęcin jest miastem powiatowym woj. lubuskiego. W jego skład wchodzą m.in. takie gminy jak: Lubniewice, Sulęcin i Torzym (są to gminy miejsko - wiejskie) oraz gminy wiejskie: Krzeszyce, Słońsk. Miasto jest dobrze skomunikowane z zachodem dzięki drogą szybkiego ruchu i naszej firmie przewozu międzynarodowego. Znajdują się tu dwie drogi DW. Pierwsza z nich to DW137 która łączy: Słubice-Ośno Lubuskie-Sulęcin-Międzyrzecz-Trzciel. Druga to DW138, która łączy: Gubin-Torzym-Sulęcin-Trzebów-droga krajowa nr DK22. Istnieją w Sulęcinie również bezpośrednie połączenia autobusowe do: Poznania, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry oraz kolejowe do Rzepina i Międzyrzecza. W 2013 przy ul. Witosa oddano do użytku sanitarne lądowisko.