Busy do Holandii z Kostrzyna nad Odrą

Szukasz dobrej na busa z Kostrzyna do Holandii? Super - oferujemy tanie usługi transportowe na wskazany adres. Codziennie wyruszamy do Holandii rano, a wracamy popołudniu - wieczorem do Kostrzyna nad Odrą. Umożliwiamy naszym klientom możliwość dowolnego wyboru daty wyjazdu. Od początków istnienia firmy organizujemy przewozy z Kostrzyna do Holandii pod wskazane miejsce. System wyjazdów pod drzwi polega odebraniu pasażera z wyznaczonego przez niego wcześniej miejsca i odwiezienie go pod wskazany przez niego dom. Transportujemy także na trasie z Kostrzyna do Holandii paczki i dokumenty. .

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie pod naszym numerem telefonu ZADZWOŃ +48 600-629-301. Telefon odbieramy od rana do wieczora, a nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących informacji odnośnie wyjazdu. Nasze auta posiadają sprawną klimatyzacja, sprzęt DVD oraz wygodne fotele. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie większości bakterii i wirusów. Nasze pojazdy prowadzą doświadczeni i co równie ważne mili i uśmiechnięci kierowcy. Dzięki naszym wygodnym fotelom mają Państwo możliwość wykorzystania tego czasu na sen. Jakość oferowanych przez nas usług i ich sprawność powoduje, iż klienci do nas wracają.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga


Przewozy do Holandii z Kostrzyna


Wybór firmy transportowej która ma wykonać korzystny cenowo przejazd na trasie Kostrzyn Holandia może każdego z nas wywołać zawrót głowy. Firm trudniących się tą działką jest wiele. Na rynku istnieje również wiele firm, które nie działają do końca legalnie. Jedynie legalny transport jest w stanie zapewnić Ci pełnię bezpieczeństwa. Na trasie może wydarzyć się wiele nieprzyjemnych sytuacji, a jedynie legalni przewoźnicy posiadają ubezpieczenie swoich przejazdów. Nie ryzykuj swoim życiem i zdrowiem i korzystaj z legalnych firm. Wykonujemy przewóz osób, transportujemy paczki, a także obsługujemy firmy i agencje pracy w zakresie usług związanych z dowozem pracowników.


Informacje turystyczne


Miasto to jest miastem o wielu walorach, które pomagają miastu przyciągać zagranicznych turystów. Są to m.in mieszkańcy takich państw jak Holandia. Naszymi pojazdami bardzo często wozimy mieszkańców zza naszej zachodniej granicy na te tereny. Przyciąga ich nie tylko przyroda, ale również wspaniali i tolerancyjni ludzie. W okresach kiedy miasto nie należało do naszego kraju i były tu pompowane pieniądze z Zachodu powstało tu wiele zabytków. Wśród nich (my polecamy zobaczyć je wszystkie) znajdują się takie obiekty jak: młyn zbożowy z silosem, z początku XX w., stary budynek budynek przepompowni na os. Warniki czy zabytkowy dworzec kolejowy. W Kostrzynie znajdują się pozostałości potężnej twierdzy Należącej do prusaków. Część główna obiektu pochodzi z XVI W. Władze miasdta odrestaurowały niektóre obiekty miasta twierdzy: bastion Filip oraz promenada Kattego. Na terenie twierdzy znajduje się również bastion Króla. Zapraszamy turystów z Zachodu do przyjazdu do miasta razem z naszą firmą.