Kostrzyn nad Odrą - busy do Holandii i Belgii

Szukasz dobrej oferty na przewóz osób? Super! My oferujemy codziennie busy z Kostrzyna nad Odrą do Holandii oraz busy do Belgii. Codzienne wyjazdy umożliwiają naszym Klientom możliwość dowolnego wyboru daty wyjazdu. Kostrzyn nad odrą to jedno z wielu miast na trasie naszych busów. Wszystkim podróżującym oferujemy przewóz osób w systemie door to door. System od drzwi do drzwi polega odebraniu pasażera z wyznaczonego przez niego wcześniej miejsca i odwiezienie go pod wskazany przez niego adres. Nasze wypasione busy (sprawna klimatyzacja, sprzęt DVD, wygodne fotele) wyjeżdżające codziennie z Kostrzyna do Holandii i Belgii.

Systematyczna kontrola stanu technicznego naszych busów oraz ich ozonowanie przed każdym wyjazdem z Polski zapewnia Państwu maksimum bezpieczeństwa. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie większości bakterii i wirusów. Nasze busy prowadzą doświadczeni i co równie ważne mili i uśmiechnięci kierowcy. Wyruszając w przewóz osób busem do Holandii z Kostrzyna nad Odrą pamiętajmy o tym, że dzięki naszym wygodnym fotelom mają Państwo możliwość wykorzystania tego czasu na sen. Jakość oferowanych przez nas usług i sprawności przewozu osób jaki oferujemy powoduje, iż Klienci do nas wracają. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Kostrzyn nad Odrą? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg


Przewozy Kostrzyn nad Odrą

Wybór firmy transportowej która ma nas przewieźć z Kostrzyna do Holandii lub Belgii może każdym z nas wywołać zawrót głowy. Firm trydniących się przewozem busami jest wiele. na rynku istnieje również wiele firm, które nie działają do końca legalnie. Jedynie legalny transport jest w stanie zapewnić Ci pełnię bezpieczeństwa. Na trasie przewozu z Kostrzyna nad Odrą do Holandii i Belgii może wydarzyć się wiele nieprzyjemnych sytuacji. Jedynie legalni przewoźnicy posiadają ubezpieczenie swoich przejazdów. Nie ryzykuj swoim życiem i zdrowiem i korzystaj z legalnych firm.

Kostrzyn nad Odrą jest miastem o wielu walorach, które pomagają miastu przyciągać zagranicznych turystów. Są to m.in mieszkańcy takich państw jak Holandia czy Belgia. Naszymi busami bardzo często wozim mieszkańców zza naszej zachodniej granicy na tereny województwa lubuskiego. Przyciąga ich nie tylko przyroda lubuskiego, ale również wspaniali i tolerancyjni ludzie. Na przełomie wieków Miasto raz było Niemieckie, a raz Polskie. W okresach kiedy miasto nie należało do Polski i były tu popmpowane piniądze z Zachodu powstało tu wiele zabytków.

Wśród nich (my polecamy zobaczyć je wszystkie) znajdujdują się takie obiekty jak: młyn zbożowy z silosem, z początku XX w., ul. Gorzowska 24; Brama Berlińska która obecnie pełni funkcję centrum informacji turystycznej, stary budynek budynek przepompowni na os. Warniki czy zabytkowy dworzec kolejowy. W Kostrzynie znajdują się pozostałości potężnej twierdzy Należącej do prusaków. Część główna obiektu pochodzi z XVI W. Władze Kostrzyna nad Odrą odresyaurowały niektóre obiekty miasta twierdzy: Brama Berlińska, Brama Chyżańska, bastion Filip, bastion Brandenburgia oraz promenada Kattego. Na terenie twierdzy znajduje się również bastion Króla. Zapraszamy turystów z Zachodu (w tym z Holandii i Belgii) do przyjazdu do Kostrzyna naszymi busami.