Busy do Holandii Goleniów

Szukasz oferty na przewóz osób? Firma TOMY-ZŁOTÓW codziennie oferuje tanie busy z Goleniowa do Holandii oraz busy z Goleniowa do Belgii. Goleniów jest jednym z wielu miast jakie obsługujemy. Miasto położone jest w woj. zach-pom. Z Goleniowa w stronę Holandii i Belgii wyruszamy codziennie w godzinach porannych. Do Polski wracamy od godziny 17 (start w Królestwie Niderlandów). Od lat jeździmy w systemie „door to door” W ramach usługi „od drzwi do drzwi” zabieramy pasażerów ze wskazanego przez nich adresu i wieziemy pod drugi dowolnie wskazany adres. Nasze busy prowadzone są przez doświadczonych kierowców oraz posiadają sprawną klimatyzację oraz wygodne fotele. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wygodne fotele pozwolą Ci zasnąć w czasie podróży. Klimatyzacja jest systematycznie odgrzybiana, a wnętrze każdego busa przez wyjazdem z Polski jest ozonowane, co pozwala nam wyeliminować 99% bakterii i wirusów. Dzięki dobrej logistyce i dużej bazie Klientów układamy krótkie trasy. Krótkie trasy to oszczędność Twojego czasu. Rezerwacji prosimy dokonać na podany nr telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Goleniów? Jadąc do Belgii lub Holandii wybierz nasze busy! Zaufaj firmie TOMY ze Złotowa.

Przewóz osób busem z Goleniowa do Holandii lub Belgii to jedna z naszych podstawowych usług. Jeżdzą z nami pracownicy różnych sektorów gospodarki: lekarze, hydraulicy, murarze, kosmetyczki, kelnerzy i inni. Wielu naszych pasażerów jedzie w odwiedziny do znajomych w Belgii lub Holandii. Z naszych busów korzystają również osonby który jadą z Goleniowa do Holandii lub Belgii w celach turystycznych. Agencje pracy wysyłąją za pośrednictwem naszej firmy swoich pracowników.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Busy do Belgii Goleniów

Nasze busy to gwarancja bezpieczeństwa i dotarcia we wskazane miejsce na czas - tak zaskarbiliśmy sobie ich uznanie. W naszych busach obowiązuje również wysoki limity bagażu. Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą dwie walizki o łącznej wadze 60 kg. Dodatkowo istnieje możliwość przewozu bagażu podręcznego na kolanach. Dla mieszkańców Goleniowa i okolicznych miast oferujemy również obsługę imprez okolicznościowych oraz transferó na lotniska znajdujące się na obsługiwanym przez nas terytorium. Masz do nadania dokumenty lub niewielkie paczki? Nadaj ją z Goleniowa lub z innego miasta, a przesyłka ekspresowo trafi pod wskazany adres w Holandii lub Belgii.

Mieszkańcy Holandii i Belgii docierają do miasta naszymi busami. Nie są to jedyni turyści w mieście. Goleniów jest uroczym miastem o wybitnych walorach krajobrazowych oraz znakomitych walorach architektonicznych. W Goleniowie można zobaczyć unikartowy (obecnie nieużywany) spichlerz nad Iną z XVIII wieku. Zbudowany jest on metodą szachulcową. Jest to jedyny spichlerz zachowany mieście. Jego cechami jest trójkondykcyjna budowa - jego wysokość na prawdę robi wrażenie. Innym ciekawy obiektem jest Kościół św. Jerzego (XX w.). Powstał on na ruinach dawnego kościoła.

W pobliżu budynku znajduje się posąg Jana Pawła II oraz Chrystusa Miłosiernego. Obie rzeżby są często fotografowane przez turystów, w tytm tych z Belgii i Holandii. Nas zachwyciłyruiny kaplicy św. Jerzego z przełomu XIII i XIV w. Dodatkowo warto odwiedzić: zespół budynków szkoły przy ul. Kilińskiego 11 z początku XX, budynek poczty przy ul. Konstytucji 3 Maja 17 z końca XIX w. czy zespół zakładu karnego (XIX-XX w.). Chcesz zobaczyć Goleniów? Zorganizuj grupę i wynajmnij naszego busa. Zabierzemy Cię jednym z naszych busów do Goleniowa i odwieziemy do miejscowości w której mieszkasz.