Busy do Holandii Goleniów

Z Goleniowa Holandii jeździmy codziennie. Jeśli zatem szukasz sprawdzonej oferty na busa do Holandii z Goleniowa jesteś w najlepszym miejscu! W trasę wyruszamy codziennie w godzinach porannych, a do Goleniowa wracamy od godziny 17 (start w Holandii). Od lat podróżujemy z naszymi klientami zabierając ich pod wskazane drzwi. Zabieramy pasażerów ze wskazanego przez nich adresu i wieziemy pod drugi dowolnie wskazany. Nasze pojazdy prowadzone są przez doświadczonych kierowców oraz posiadają sprawną klimatyzację oraz wygodne fotele. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wygodne fotele pozwolą Ci zasnąć w czasie podróży. Klimatyzacja jest systematycznie odgrzybiana, a wnętrze każdego busa przez wyjazdem z miasta jest ozonowane, co pozwala nam wyeliminować 99% bakterii i wirusów. Dzięki dobrej logistyce i dużej bazie klientów układamy krótkie trasy. Krótkie trasy to oszczędność Twojego czasu. Rezerwacji prosimy dokonać na podany nr telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych
Jeżdzą z nami pracownicy różnych sektorów gospodarki: lekarze, hydraulicy, murarze, kosmetyczki, kelnerzy i inni. Wielu naszych pasażerów jedzie w odwiedziny do znajomych lub do rodziny. Z naszych pojazdów korzystają również osoby który jadą z Goleniowa do Holandii w celach turystycznych. Agencje pracy wysyłają za pośrednictwem naszej firmy swoich pracowników.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy Holandia Goleniów


Przewozy do Holandii Goleniów


przewóz osób Holandia Goleniów

Przewozy busem z Goleniowa do Holandii w najlepszej ofercie na naszej stronie. Nasze pojazdy to gwarancja bezpieczeństwa i dotarcia we wskazane miejsce na czas - tak zaskarbiliśmy sobie ich uznanie. W naszych busach obowiązuje również wysoki limity bagażu. Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą dwie walizki oraz bagaż podręczny. Dodatkowo istnieje możliwość przewozu bagażu podręcznego na kolanach. Dla mieszkańców okolicznych miast oferujemy również obsługę imprez okolicznościowych oraz transferów na lotniska znajdujące się na obsługiwanym przez nas terytorium. Masz do nadania dokumenty lub niewielkie paczki? Nadaj ją z w naszej firmie, a przesyłka ekspresowo trafi pod wskazany adres.


Atrakcje w mieście


Goleniów jest uroczym miastem o wybitnych walorach krajobrazowych oraz znakomitych walorach architektonicznych. W Goleniowie można zobaczyć unikatowy (obecnie nieużywany) spichlerz nad Iną z XVIII wieku. Zbudowany jest on metodą szachulcową. Jest to jedyny spichlerz zachowany mieście. Jego cechami jest trójkondykcyjna budowa - jego wysokość na prawdę robi wrażenie. Innym ciekawy obiektem jest Kościół św. Jerzego (XX w.). Powstał on na ruinach dawnego kościoła.

W pobliżu budynku znajduje się posąg Jana Pawła II oraz Chrystusa Miłosiernego. Obie rzeżby są często fotografowane przez turystów. Nas zachwyciły ruiny kaplicy św. Jerzego z przełomu XIII i XIV w. Dodatkowo warto odwiedzić: zespół budynków szkoły przy ul. Kilińskiego 11 z początku XX, budynek poczty przy ul. Konstytucji 3 Maja 17 z końca XIX w. czy zespół zakładu karnego (XIX-XX w.). Chcesz zobaczyć Goleniów? Zorganizuj grupę i umów z nami szczegóły wyjazdu! Zabierzemy Was jednym z naszych pojazdów i odwieziemy do miejscowości w której mieszkasz. Posiadamy najlepszą ofertę cenową.