Busy do Holandii Kołobrzeg

Szukasz busa do Holandii z Kołobrzegu? Mamy dla Państwa najlepszą ofertę! Codziennie nasze pojazdy zabiorą Państwa w trasę Kołobrzeg -> Holandia (obecnie Królestwo Niderlandów) oraz w przeciwną stronę. Nasze kursy obsługiwane są prze pojazdy wyprodukowane przez koncern Renault, dzięki czemu można być niemal pewnym ich niezawodności. Serwisowane są one w naszym profesjonalnie urządzonym warsztacie samochodowym, dzięki czemu mamy stały nadzór nad ich stanem technicznym. Zatrudniamy kierowców doświadczonych na międzynarodowych trasach. Do każdego kursu przystępują w pełni wyspani dzięki czemu zapewniają Państwu płynną jazdę i bezpieczeństwo -> REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Oferujemy przewozy wykonując transferu pasażerów pod drzwi, dzięki czemu czas podróży można przeznaczyć na relaks. W ramach tej usługi zabierzemy Cię w podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadąc z nami otrzymują Państwo gwarancję najniższych cen na rynku, a tani przewóz osób jaki oferujemy jest w pełni wartościową usługą. Dobre ceny w naszej firmie są zasługą dużej liczby klientów, dzięki nim układamy również krótkie kursy. Pozwala to na to aby podróż z nami minęłą znacznie szybciej niż w konkurencyjnych firmach. Bus Kołobrzeg - Holandia? Postaw na naszą firmę!

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Kołobrzeg Holandia


Przewozy do Holandii Kołobrzeg


Miasto jest oczywiście jednym z wielu miast jakie obsługujemy, a jadąc z nami płacisz za realną odległość pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. W ramach zakupionego biletu mają Państwo możliwość przewozu bagażu umieszczonego maksymalnie w dwóch walizkach. Bezpieczeństwo i komfort podczas Twojego przewozu zapewnią Ci nasze wypasione busy oraz doświadczeni i zawsze wypoczęci kierowcy. W celu ustalenia szczegółów wyjazdu i detali naszej oferty prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasze biuro pobsługi klienta jest czynne codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.

W ramach usługi przewozowej do Holandii z Kołobrzegu wykonujemy także transport dla pracowników naszych partnetów. Wśród naszych partnerów biznesowych znajduję się między innymi agencje pracy. Te z naszego kraju i spoza niego. Firmy korzystające z naszych usług mogą być pewne terminowego dotarcia do celu ich zleceniobiorców czy pracowników. Umożliwiamy także możliwość nadania paczki, którea dotrze pod zagraniczny adres w terminie kilkunastu godzin. Zapraszamy!

Informacje dla przyjezdnych

W Kołobrzegu odbywa się wiele imprez cyklicznych, dzięki którym do miasta docierają liczni turyści. Międzynarodowy Bieg Zaślubin obchodzony od 1986 przyciąga wielu biegaczy średniodystansowych z Holandii, którzy chcą zmierzyć się na dystansie 15 kilometrów. Impreza obchodzi się cyklicznie na cześć uczczenia Rocznicy Zakończenia Walk o Kołobrzeg i Zaślubin z Morzem. Równie ciekawym wydarzeniem są organizowane na przełomie maja i czerwca w Kołobrzegu Regaty Smoczych Łodzi na rzece Parsęcie. Europejski Dzień Morza obchodzny jest 20 maja, a dużą atrakcją dla dzieci jest pociąg parowy "Pirat" który poruszany jest za pomocą pary.

Jedną z największych atrakcji Kołobrzegu jest Bazylika konkatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Bazylika jest najczęściej odwiedzanym obiektem w mieście. Budowę bazyliki rozpoczęto w 1280 r., w 1718 roku dobudowano do niej kolegiatę w którym zainstalowano dzwon wybijający kwadranse. W celu upamiętnienia wielkich wojen: trzydziestoletniej, siedmioletniej i z roku 1807 (miasto popadło niemal zupełnie w ruinę) w części wieżowej wmurowano kule armatnie z tych okresów. W latach 60-tych do Kołobrzegu przywieziono tryptyk Ostatnia Wieczerza. Chcesz zobaczyć Bazylikę i ołtarz? Wybierz naszą ofertę!