Busy Wałcz

Tanie przewozy, tani i sprawny przewóz osób i wygodne busy z Wałcza do Niemiec? Codziennie jeździmy systemie „door to door” czyli „od drzwi do drzwi” do centralnych Niemiec. Twoja podróż rozpoczyna i kończy się pod dowolnie wskazanymi adresami Dodatkowo w każdy czwartek wykonujemy dodatkowe przejazdy wieczorem, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wałcz to miasto które nasze busy obsługują codziennie. Wyjazdy z Wałcza do Niemiec rozpoczynają się z samego rana. Powroty z terytorium naszego zachodniego sąsiada rozpoczynają się od godziny 20. Ze względu na dużą bazę stałych Klientów układamy krótkie trasy. Dobra logistyka skraca czas przejazdu, co pozwoli Ci być wypoczętym wychodząc z naszych busów. Poczucie komfortu wzmogą nasze ergonomiczne fotele. Możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu zasnąć. Nie chcesz spać? Skorzystaj z naszego sprzętu DVD lub Wi-Fi, które udostępni Ci nasz kierowca.

Bezpieczeństwo Klientów to nasz priorytet. Przewozy odbywają się w pełni sprawnymi i systematycznie diagnozowanymi busami. W TOMY-ZLOTÓW swoje zatrudnienie znajdują doświadczeni kierowcy o nienagannej kulturze jazdy. Nasze busy poddajemy ozonowaniu co pozwala na eliminację większości drobnoustrojów. Dbamy również o to by klimatyzacja w naszych pojazdach byłą systematycznie czyszczona.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

wojewodztwo-zachodniopomorskie.png


Busy do Niemiec z Wałcza to nie wszystko – zapoznaj się z naszymi pozostałymi usługami


W naszej firmie znajdą Państwo również ofertę na przewóz niewielkich paczek oraz dokumentów. Twoja przesyłka trafi ekspresowo we wskazane miejsce. Możliwość transportu większych paczek nie jest zawsze możliwa. Jest to uzależnione od stanu zapełniania busa bagażami naszych Klientów. Świadczymy również licznym agencją usługę jaką jest przewóź pracowników do Niemiec. Busy do Niemiec Wałcz? TOMY-ZLOTÓW ma ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Wałcz jest siedzibą powiatu. Powiat wałecki leży w woj. zachodniopomorskim. Wielu z wałczan wyjechało w poszukiwaniu wyższych zarobków takich krajów jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Szwajcaria czy Luksemburg. Kraje te oferują również lepszy socjal oraz lepszą opiekę medyczną. Nasze busy docierają do tych wszystkich państw. W mieście posiadamy wielu stałych i zadowolonych Klientów. Podróż z nami gwarancja najlepszych cen oraz bezpieczeństwa. Do Wałcza dociera również wielu zagranicznych turystów. Znajdują się tu cenne obiekty przyrodnicze, w tym: aleja lipowa „Raduń” czy „Dąb Pokoleń” (dąb szypułkowy o obwodzie pnia 292 cm). Znajdują się tu również liczne zabytki w tym: Kościół św. Mikołaja, Kościół św. Antoniego (ul. Sądowa) czy parafialna cerkiew prawosławna pw. Świętej Trójcy.