Gryfino

Mieszkasz w mieście Gryfino? Szukasz sprawdzonej oferty na przewóz osób? Interesuje Cię oferta na tanie busy z Drawna do Holandii lub do Belgii? Bingo! Jesteś w najlepszym miejscu. Z woj. zach-pom w tym z Gryfina wyruszając nasze sprawdzone busy przemierzające Europę, abyście mogli bezpiecznie i punktualnie trafić w wybrane przez siebie miesce. Najczęstszą destynacją do której udają się nasi Klienci jest Holandia (obecnie Królestwo Niderlandów), a tuż za nią plasuje się Belgia. Każdego dnia - 7 dni w tygodniu - z wyjątkiem świąy kwietniowych i grudniowych ( oraz Sylwestra) nasze busy pokonują również trasę z Holandii i krajów Beneluksu do Gryfina. Układamy krótkie trasy dzięki pokaźnej bazie stałych Klientów. Skraca to czas przejazdu między dwoma adresami pomiędzy którymi Państwo podróżują. Inne firmy objeźdżają kilka województw by zdobyć kilku Klientów, my mamy ich na tyle dużo aby Twoja podróż minęła szybko i bez długich, bezsensowmnych wojaży po odbiór jednego Klienta która znajduje się setki kilometrów dalej. Dbamy o Wasz czas, nasze i wasze pieniądze oraz o środowisko, gdyż spalamy mniej benzyny.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Szybko, tanio i bezpiecznie - z adresu pod adres. Przewozy "door to door" z Gryfina do Belgii i Holandii

Nasze busy przewożą naszych Klientów systemie „door to door” czyli od drzwi do drzwi. Jadąc pomiędzy dwoma interesującymi Państwa adresami (oba to adresy wskazane przez Państwa) oszczędzają Państwo swój czas i co najważniejsze – pieniądze. Brak konieczności opłacenia dodatkowych środków transportu zatrzyma Ciężko zarobione przez Was euro w Państwa portfelach. Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią na wskazany na stronie nr telefonu. Podróż z Gryfina do Holandii zawsze odbywa się naszymi sprawnymi busami. Każdy bus wyposażyliśmy w sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD i wygodne fotele. Ergonomiczne fotele pozwolą Państwu na komfortową podróż i umożliwią ucięcie sobie drzemki. Polaków do Holandii i krajów Beneluksu przyciągają głównie wysokie zarobki, ale równie często jeżdżą z nami aby odwiedzić swoją rodzinę. My zabierzemy Ciebie w wybrane miejsce niezależnie od celu Twojej podróży. Busy do Holandii Gryfino, a może busy do Belgii? Skorzystaj z oferty TOMY!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Gryfino - komunikacja i transport

Dzięki naszym busom miasto jest bardzoi dobrze skomunikowane z państwami za naszą zachodnią granicą. W mieście funkcjonuje nadal tylko jedna linia kolejow: 273: Szczecin Gł.- Wrocław Gł. (przez Gryfino, Widuchowę, Chojnę, Godków, Mieszkowice). Dawniej istniały rwóenież połączenia kolejowe z Wriezen i z Pyrzycami. Dziś mają one statu linii nieczynnych istniejących oraz nieczynnych i nieistniejacych. Przez miasto przebiegają drogoi krajowe które każdego dnia przemierzane są przez nasze busy. W tym droga krajowa nr 3: Świnoujście- Jakuszyce (przez Stare Czarnowo); droga krajowa nr 26: Krajnik Dolny- Głazów oraz droga krjowa nr: 31 łącząca Szczecin- Słubice (przez Gryfino, Widuchową, Chojnę i Mieszkowice).

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.