Busy do Holandii z Gryfina

Szukasz oferty na busa z Gryfina którym tanio, szybko i bezpiecznie przedostaniesz się codziennie na adres do Holandii? My docieramy spod wskazanych drzwi z Gryfino do Holandii oraz w przeciwną stronę pod wskazany dom! Z Gryfina wyruszając nasze sprawdzone pojazdy z samego rana, a z Holandii wracamy około godziny 17. Każdego dnia - 7 dni w tygodniu - z wyjątkiem świąt kwietniowych i grudniowych (oraz Sylwestra) nasze pojazdy pokonują tą trasę punktualnie docierając we wskazane miejsce. Przewóz osób na trasie z Gryfina do Holandii można rezerwować na naszej infolinii -> REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Układamy krótkie trasy dzięki pokaźnej bazie stałych klientów. Skraca to czas przejazdu między dwoma adresami pomiędzy którymi Państwo podróżują. Inne firmy objeżdżają olbrzymie połacie ziemi, by zdobyć kilku klientów, my mamy ich na tyle dużo aby Twoja podróż minęła szybko i bez długich, bezsensownych wojaży. Dbamy o Wasz czas, nasze i wasze pieniądze oraz o środowisko, gdyż spalamy tym samym mniej benzyny.

WYJAZDY:
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Gryfino Holandia

Przewozy do Holandii z Gryfina


Nasze auta zabierają naszych klientów, w systemie podążając pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez klienta. Jadąc pomiędzy dwoma interesującymi Państwa miejscami (oba to adresy wskazane przez Państwa) oszczędzają Państwo swój czas i co najważniejsze – pieniądze. Brak konieczności opłacenia dodatkowych środków transportu zatrzyma Ciężko zarobione przez Was euro w Państwa portfelach. Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią na wskazany na stronie nr telefonu.

Każdy pojazd wyposażyliśmy w sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD i wygodne fotele. Ergonomiczne fotele pozwolą Państwu na komfortową podróż i umożliwią ucięcie sobie drzemki. Polaków przyciągają do tego kraju głównie wysokie zarobki, ale równie często jeżdżą z nami aby odwiedzić swoją rodzinę. My zabierzemy Ciebie w wybrane miejsce niezależnie od celu Twojej podróży. Dodatkową usługą jest transport z Gryfina do Holandii paczek i listów. Dzięki tej usłudze nadana przez Ciebie paczka trafi nawet w 24h do adresata.


Informacje o mieście


Dzięki naszym busom miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z państwami za naszą zachodnią granicą. W mieście funkcjonuje nadal tylko jedna linia kolejow: 273. Dziś mają one status linii nieczynnych istniejących oraz nieczynnych i nieistniejacych. Przez miasto przebiegają drogi krajowe które każdego dnia przemierzane są przez nasze busy. W tym droga krajowa nr 3: Świnoujście- Jakuszyce (przez Stare Czarnowo); droga krajowa nr 26: Krajnik Dolny- Głazów oraz droga krajowa nr: 31. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem w przystępnych cenach!