Busy Drawsko Pomorskie

Busy z Drawska do Holandii, Niemiec i Belgii.


Szukasz taniej i bezpiecznej oferty na tanie przewozy busem z Drawska do Holandii? A może chcesz jechać do Niemiec lub Belgii? Jeśli tak skorzystaj z naszej oferty! Jeździmy pod drzwi, a w ramach tej usługi zabierzemy Cię pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Przykładowo jeden w Drawsku, a drugi w dowolnym kraju. Przejazdy to dziedzina którą zajmujemy się od wielu lat, a nasze grono klientów stale się powiększa. Z miasta zabierzemy Cię pod dowolnie wskazany przez Ciebie adres. Stały cennik? Nie w naszej firmie. Płacisz za realną odległość pomiędzy dwoma interesującymi Ciebie adresami. Z całą pewnością nasze Ceny Cię zadowolą.


ZADZWOŃ +48 600-629-301

Pojedziesz jednym z naszych wypasionych pojazdów. Wszystkie nasze busy posiadają klimatyzację, wygodne fotele i odpowiedzialnych kierowców za ich kierownicami. Z punktu A dostaniesz się do punktu B, a oba punkty to dowolnie wskazane przez Ciebie adresy. Oferujemy wykwalifikowaną kadrę kierowców oraz najlepsze ceny. Do Holandii, Belgii i Niemiec centralnych wyruszamy z samego rana, a kursy powrotne rozpoczynają się od godziny 17. Na północ i południe Niemiec jeździmy w każdy poniedziałek i piątek rano, a wracamy późnym wieczorem. Zainteresowany? Zadzwoń właśnie teraz i zarezerwuj u nas swój przewóz. Nasza infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych.

busy drawsko.jpg BUSY DO HOLANDII DRAWSKO


Przewozy busem z Drawska do Niemiec, Belgii i Holandii


busy do Belgii Drawsko

Każdego dnia docieramy do najmniejszych wsi, dużych miast i miasteczek oferując tanie wyjazdy do Holandii, Niemiec i Belgii. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane - przez co podróżujący z nami klienci niemal w 100% wyjazdów docieraja bezpiecznie i na czas we wskazane miejsce. Dzięki wysokiej jakości naszych usług współpracujemy z licznymi agencjami pracy. Wysyłają one naszymi autami do tych krajów. Oferujemy również ekspresowy transport niskogabarytowych przesyłek (w tym listownych). Prowadzimy również wynajem pojazdó na okresy do miesiąca. Grupom zorganizowanym oferujemy wynajem auta z kierowcą.

busy do Niemiec Drawsko

Miasto jak i inne miasta w tej okolicy okalają przepiękne lasy, w których w sezonie znajduje się mnóstwo grzybów. Tereny te przyciągają wielu tutystów, w tym tych z Holandii, którzy docierają do miasta naszymi busami. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki, w tym: zabytkowe śródmieście, kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego czy pozostałości murów obronnych z XIV wieku.