Drawsko Pomorskie – Holandia

Szukasz oferty na przewozy? Taniej i bezpiecznej oferty na busy z Drawska Pomorskiego do Holandii? Jeśli tak skorzystaj z naszej ofertyna przewozy do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) lub w przeciwną stronę. Prowadzimy przewóz od drzwi do drzwi. W ramach usługi door to door zabierzemy Cię pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Przykładowo jeden w Drawsku Pomorskim, a drugi w Holandii. Przewóz osób to dziedzina którą zajmujemy się od wielu lat, a nasze grono Klientów stale się powiększa. Z Drawska Pomorskiego zabierzemy Cię pod dowolnie wskazany przez Ciebie adres w Holandii. Stały cennik? Nie w naszej firmie. Płacisz za realną odległość pomiędzy dwoma interesującymi Ciebie adresami. Z całą pewnością nasze Ceny Cię zadowolą.


ZADZWOŃ +48 600-629-301

Pojedziesz jednym z naszych wypasionych busów. Wszystkie nasze busy posiadają klimatyzację, wygodne fotele i odpowiedzialnych kierowców za ich kierownicami. Z punktu A dostaniesz się do punktu B, a oba punkty to dowolnie wskazane przez Ciebie adresy. Dzięki przewozowi osób „door to door” nie musisz opłacać dodatkowych środków transportu. Oferujemy wykwalifikowaną kadrę kierowców oraz najlepsze ceny na busy z Drawska Pomorskiego. Z Drawska do Holandii wyruszamy z samego rana, a kursy kursy rozpoczynają się od godziny 17. Zainteresowany? Zadzwoń właśnie teraz i zarezerwuj u nas przewóz osób do Holandii. Nasza infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Drawsko Pomorskie? Postaw na naszą firmę. Czekamy na Twój telefon!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus3.jpg

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Busy Drawsko Pomorskie - Holandia - co możemy zaoferować ponad to

Każdego dnia docieramy do najmniejszych wsi, dużych miast i miasteczek oferując tanie przewozy do Holandii. Z naszych usług systematycznie korzystają mieszkańcy takich województw jak: Wielkopolska, woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. zachodniopomorskie czy woj. lubuskie. Nasze busy są systematycznie diagnozowane - przez co podróżujący z nami Klienci niemal w 100% wyjazdów docieraja bezpiecznie i na czas we wskazane miejsce. Dzięki wysokiej jakości naszych usług współpracujemy z licznymi agencjami pracy. Wysyłają one naszymi busami swoich pracowników z Drawska Pomorskiego do Holandii oraz busy do Belgii. Oferujemy również ekspresowy transport niskogabarytowych przesyłek (w tym listownych). Prowadzimy również wynajem busów na okresy do miesiąca. Grupom zorganizowanym oferujemy wynajem busów z kierowcą.

Poznaj bogactwa Drawska

Drawsko Pomorskie jest miastem na prawach powiatu leżącym w województwie Wielkopolskim. Miasto jak i inne miasta w tej okolicy okalają przepiękne lasy, w których w sezonie znajduje się mnóstwo grzybów. Tereny te przyciągają wielu tutystów, w tym tych z Holandii, którzy docierają do miasta naszymi busami. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki, w tym: zabytkowe śródmieście, kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego czy pozostałości murów obronnych z XIV wieku. Na terenie powiatu znajdują się gminy miejsko-wiejskie: Czaplinek, Kalisz Pomorski czy Złocieniec oraz gmina wiejska: Wierzchowo.