Oborniki

Szukasz najlepszej oferty na busy które zabiorą Cię na Zachód? Szukasz najlepszej oferty na tani przewóz osób z Oborników do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) lub Belgii? Jeśli tak to jesteś w najlepszym miejscu w sieci. Firma TOMY-ZŁOTÓW od kilkunastu lat oferuje codziennie bezpieczne busy i najlepsze ceny przewozu osób na trasie Oborniki – Holandia oraz w przeciwną stronę. W ramach usługi „door to door” zabierzemy Cię od drzwi do drzwi, czyli z punktu A do punktu B. Oba punkty są dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadą z nami zyskują Państwo najlepszą korelację bezpieczeństwa, kosztów przewozu osób i obsługi Klienta. Belgia i Holandia są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Najlepsze busy na rynku - zobacz co jeszcze oferujemy naszym Klientom


Nasze busy są bezpieczne gdyż stale je diagnozujemy, a za ich kierownicami zasiadają zawsze wyspani kierowcy. W celu uzyskania informacji o ofercie na przewóz osób do Holandii prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną do późnych godzin wieczornych. Oborniki to jedno z wielu miast na trasie naszych busów. Posiadamy pokaźną bazę Klientów, przez co układamy krótkie trasy co skraca czas Twojego przejazdu. Chcesz zobaczyć co jeszcze możemy Ci zaoferować? Po prostu do nas zadzwoń i zamów miejsce w jednym z naszych busów. Busy do Holandii Oborniki? TOMY-ZŁOTÓW jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Czekamy na Twój telefon!

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Dni wyjazdów. Zobacz nasz rozkład jazdy i cennik!

Do Holandii, Belgii oraz w przeciwną stronę jeździmy codziennie (poniżej rozpiska). Nasze przewozy z miasta Oborniki wykonujemy codziennie. W czwartki wykonujemy dodatkowe kursy nocne. Nasi pracownicy nie pracują tylko w święta: Wielkanoc, Boże Narodzenie i dwa kolejne dni świateczne oraz w Sylwestra. Nie posiadamy stałego cennika. Cena Twojego po przejazdu jest wypadową odległości dwóch adresó jakie nam wskażesz. Z całą pewnością możemy stwierdzić, iż posiadamy bardzo konkurencyjne ceny. Koniecznie sprawdź je jadąc z nami w jednym z naszych wypasiuonych busów.

Oborniki - jak każde miasto leżące w Polsce należy do Unii Europejskiej. Z czterama miastami pochodzącymi z różnych państw członkowskich miasto podpisało umowę o współpracy. Zachodzi ona na płaszczyźnie ekonomicznej, szkolnej, jak i kulturowej. Do miast partnerskich miasta Oborniki należą: Lüchow, Herk-de-Stad, Nowojaworowsk i Kobuleti. W czerwwcu obchodzone są Dni miasta na które przybywają naszymi busami liczni turyści z Belgii i Holandii. W mieście fukcjionują m.in.: Obornicki Ośrodek Kukltury i Miejska Biblioteka Publiczna w Obornikach.