Drezdenko

Interesuje Cię oferta na busy z Drezdenka do Luksemburga lub busy do Holandii? Na stronie www.tomy-zlotow.pl znajdziesz ofertę na przewóz osób w systemie „door to door”. Do Holandii jeździmy codziennie. Twój przewóz odbędzie się pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Wyjazdy z Polski (w tym z miasta Drezdenko) rozpoczynają się rano. Ze Luksemburga wracamy wieczorami. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na wskazany poniżej numer telefonu. Pracownicy naszej infolinii pracują codziennie od rana do późnych godzin wieczorny. Busy do Luksemburga Drezdenko? Wybierz nas – tak jak inni!

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jadąc z nami z Drezdenka do Luksemburga otrzymują Państwo najlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Korelacja ceny i jakości przebija wszystkie oferty na rynku. Nasi Klienci są przez nas zaopiekowani. Codziennie oferujemy im sprawne i tym samym bezpieczne busy, za których kierownicami zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy. Przed każdą nową podróżą mają oni czas na solidny wypoczynek. Nasi pracownicy infolinii pracują codziennie od rana do wieczora. Układamy krótkie trasy. Dobra logistyka związana jest z dużą ilością Klientów. Krótkie trasy dla Ciebie oznacza oszczędność czasu!

WYJAZDY Z POLSKI DO LUKSEMBURGA: poniedziałek i piątek (rano)
WYJAZDY I POWROTY DO HOLANDII: CODZIENNIE


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

DREZDENKO.jpg

Co ciekawego można zobaczyć w mieście?

Drezdenko jest wspaniałym miastem do którego ciągną liczni turyści. Pochodzą oni ze Luksemburga, ale nie tylko. W mieście znajdują się bardzo liczne budynki ważne pod kątem historycznym, w tym: kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki parafialny pw. Przemienienia Pańskiego, kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki filialny pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa czy mur oporowy z piwnicą .