Poznań

Busy do Luksemburga z Poznania


Szukasz najlepszej oferty na busa którym tanio i bezpiecznie przedostaniesz się do Luksemburga z Poznania? Skorzystaj zatem z naszej oferty na przewóz osób z Poznania do Luksemburga! W naszej firmie znajdziesz transport osobowy i paczek w najlepszej cenie na rynku. W naszej firmie przejazdy odbywają się pomiędzy dwoma adresami jakie wskaże nam klient. Ta forma lokomocji pozwala skracać czas przejazdu i pozwala zaoszczędzić na dodatkowych środkach lokomocji. Z Poznania wyjazdy organizujemy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych. Powroty z Luksemburga organizujemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty około północy.

W ramach zakupionego biletu każdemu naszemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą do busów dwóch walizek i bagażu podręcznego. Waga obu walizek wspólnie, nie powinna przekroczyć 40 kg. Bagaż podręczny każdy pasażer powinien mieć przy sobie (na kolanach lub pod siedzeniem. Zapewniamy sprawne i bezpieczne pojazdy oraz najlepszych kierowców. Zapraszamy do rezerwacji na naszej infolinii czynnej codziennie od 8 do 22. ZADZWOŃ +48 600-629-301 Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Nasze autasą gotowe by bezpiecznie zabrać Cię w wybrane miejsce!


WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Poznań Szwajcaria

Przewozy do Luksemburga z Poznania


Przewóz osób wykonujemy sprawnymi pojazdami, którymi udasz się bez przesiadek do Luksemburga z Poznania. Polacy podróżują tam w celach turystycznych lub tam pracują. Luksemburg - stolica to jedno z piękniej położonych miast Europy, w którym znajduje się majestatyczny most zapierający dech w piersiach. Zabudowę stolicy w głównej mierze stanowią bardzo zadbane i odrestaurowane kamienice pochodzące w znakomitej większości z XVII – XIX wieku, a pomiędzy kamienicami przebiegają wąskie uliczki. Stare Miasto Luxemburga zostało wpisano na listę UNESCO, a głębokie wąwozy przecinają miasto w wielu miejsca.

Sprawdź na stronie odpowiedniego ministerstwa czy występują w obecnym czasie jakiekolwiek przeciwskazania do podróży w to miejsce. Wszelkie informacje uzyskasz także dzwoniąc do nas na naszą infolinię.