Poznań

Komfortowe przewozy i tanie busy z Poznania do Luksemburga w najlepszej korelacji jakość – cena są dostępne na naszej stronie. Busy na trasie Polska - Luksemburg oraz w przeciwną stronę wyjeżdżają w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klienta adresami. Jeden do adres w Poznaniu, a drugi np. we Luksemburga. System ten nazywa się „door to door”. Usługa „od drzwi do drzwi” skraca czas przejazdu. Czas przejazdu skraca również nasza dobra logistyka. Dobra logistyka możliwa jest dzięki dużej bazie Klientów którą posiadamy.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy do Luksemburga - prosta rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod numer telefonu widoczny powyżej. Nasi mili i sympatyczni konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Pańśtwa pytania. Konsultanci naszej infolinii dostępni są codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących informacji odnośnie oferowanych przez nas usług. Przewozy z Poznania do Luksemburga odbywają się naszymi wypasionymi busami. Posiadają oni wygodne fotele w których możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu się przespać. Nie chcesz spać? Skorzystaj zatem z wi-fi który udostępni Ci nasz kierowca bądź zobacz film na naszym sprzęcie DVD.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

POZNAŃ.jpg

Luksemburg na wyciągnięcie Twojej ręki. Tanie przewozy „door to door”.


Czym wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm? Oferujemy usługę „door to door”. Dzięki tej ofercie podróżują Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Poznań – tak jak i inne miasta obsługują nasze w pełni sprawne busy prowadzone przez doświadczonych kierowców. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto również wspomnieć, iż ozonujemy nasze busy. Przed każdym, wyjazdem z Poznania do Luksemburga poddajemy je ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Busy do Luksemburga Poznań? Zamów swój przejazd właśnie teraz! Jadąc z naszą firmą zyskują Państwo możliwość:

  • przewiezienia do 60 kg bagażu w dwóch walizkach. Nie mart się co zabrać ze sobą. Zabierz wszystko!
  • gwarancję najlepszej ceny w stosunku do jakości usługi,
  • szybkie trasy - układamy zdecydowanie krótsze trasy od naszej konkurencji,
  • fachową obsługę posprzedażową. Pomocnych pracowników infolinii,
  • dobry kontakt z kierowcą, który przed swoim przyjazdem poinformuje Państwa SMS-em o planowanej godzinie swojego przyjazdu,
  • bezpieczeństwo które zapewniają kierowcy o nienagannej kulturze jazdy!

Usługi dodatkowe

Przewóz osób z Poznania do Luksemburga to jedna z naszych wiodących usług, ale nie jedyna. Obsługujemy również agencje pośrednictwa pracy, które korzystają z naszych usług chcąc przewieźć swoich pracowników z Poznania do Luksemburga lub w przeciwną stronę. Przewozimy również dokumenty oraz niewielkie paczki. Korzystając z tej usługi mogą Państwo być pewni, iż przesyłka w ekspresowym tempie dotrze we wskazaną destynację.
Do Poznania dociera również wielu zagranicznych Klientów, w tym tych ze Luksemburga. Co ich tu ściąga? Poznań słynie z przepięknej architektury której perełką jest kolorowy rynek. Poznań jest miastem które tętni życiem. To miasto nigdy nie zasypia. Istnieje tu szereg restauracji czy pubów które zachwycają oferowanymi w nich potrawami regionalnymi czy piwami kraftowymi.

Co warto zobaczyć w Luksemburgu

Luksemburg - stolica to jedno z piękniej położonych miast Europy. Znajduje się tu majestatyczny most, który zapiera dech w piersiach. Zabudowę stolicy w głównej mierze stanowią bardzo zadbane i odrestaurowane kamienice pochodzące w znakomitej większości z XVII – XIX wieku. Pomiędzy kamienicami przebiegają wąskie uliczki. ZNnajdują się tu liczne akwedukty i mosty doliny Alzette. Stare Miasto Luksemburga zostało wpisano na listę UNESCO. Głębokie wąwozy przecinają miasto w wielu miejscach - przyznamy, że widoki te zapierają dech w piersioach i nikt nie zostanie obojętny wobec nich! Na wielką uwagę zasługują liczne fortyfikacje miejskie pochodzące z czasów średniowiecza i wieków wcześniejszych. Ich budowę zapoczątkowali Hiszpanie. Kontytuatorami ich działa byli Austriacy oraz Francuzi. Fortyfikacje te sprawiły, iż miasto w dawnych latach zwane było Gibraltarem Europy. Ustalenia traktatu londyńśkiego z XIX wieku nakazał ich rozbiórkę - co uczyniono, ale nie całościowo.