Odense

Busy do Odense


Szukasz busa z Polski do Odense na wskazany adres? Zabierzemy Cię wraz z siedmioma innymi pasażerami z adresu pod adres. Od ponad dwudziestu lat oferujemy przewóz osób z Polski do Odense pod wskazany dom oraz transport w przeciwną stronę. Odense jest trzecim największym miastem w Danii. Wyjazdy organizujemy w każdy poniedziałek i piątek rano, a powroty z Odense do Polski w te same dni w okolicach północy. Przewozy odbywają się naszymi serwisowanymi, starannie czyszczonymi autami, co zapewni poczucie bezpieczeństwa. Drugim filarem bezpieczeństwa są nasi doświadczeni kierowcy, a jako legalny przewoźnik ubezpieczamy każdy przejazd. Zapraszamy codziennie do rezerwacji transportu na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Odense Polska

Jeździmy w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Przejazd rozpoczyna się i kończy w miejscach wskazanych przez klienta, co pozwala mu zaoszczędzić ciężko zarobione korony duńskie. Nie odwołujemy wyjazdów, dzięki czemu możesz być pewnym daty swojej podróży. Gwarantujemy bezpieczny przejazd gdyż posiadamy sprawne pojazdy i znakomitych kierowców, dzięki czemu Twoja podróż będzie miłym wspomnieniem. Trasę do krajów Europy Zachodniej obsługuje nasz fachowy personel w postaci życzliwych pracowników infolinii oraz doświadczonych kierowców. Komfortowe wyjazdy do Odense w najlepszej cenie są na naszej stronie!


Przewozy do Odense- komfortowe busy Odense Polska


Transport z Polski do Odense odbywa się w komfortowych warunkach! Poza obsługą klientów indywidualnych dowozimy również pracowników na zlecenie agencji pracy. Usługami komplementarnymi jest zabranie niewielkich paczek i dokumentów oraz obsługa grup zorganizowanych i dostarczenie w wybrane miejsce. Paczki nadane w naszej firmie omijają centra logistyczne , przez co w ekspresowym tempie trafiają we wskazane miejsce. Dla agencji pracy przygotowaliśmy specjalne ceny - za stałą współpracę. Skorzystaj z naszych usług i bądź pewny, że Twój pracownik na czas trafi pod wskazany adres w Odense.

Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach, które umożliwiają skorzystanie z WC czy zakupienie napojów czy prowiantu. W trakcie podróży można spokojnie rozsiąść się w wygodnych fotelach lub po prostu się w nich przespać. Wszystkie nasze busiki posiadają sprawną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa czy lampki które umożliwiają czytanie. Jeśli chcesz podpiąć swój sprzęt do sieci, to poproś o to kierowcę. Pamiętaj, że jadąc z nami można zabrać ze sobą dużą ilość bagażu: dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. zapraszamy do wspólnej podróży. Wybierz tani bus do Odense z Polski codziennie dostępne w najlepszej cenie na naszej stronie.


Informacje turystyczne


Odense jest pięknym miastem w Danii do którego z rok na rok dociera z nami coraz więcej pracowników i turystów z Polski. Polecamy przejść się Hans Christian Andersen Trail. Jest to ścieżka prowadząca przez miasto, na której znajdziesz liczne rzeźby i tablice związane z życiem i twórczością bajkopisarza. Droga prowadzi pod Dom Rodzinny Hansa Christiana Andersena (H.C. Andersens Hus). Mieści się tu muzeum poświęcone życiu i twórczości Hansa Christiana Andersena. Możesz zwiedzić jego dom, ogrody i ekspozycje poświęcone jego bajkom. Jest to jedna z głównych atrakcji miasta, ale nie jedyna.

Park Miejski (Munke Mose) jest pięknym parkiem w centrum miasta, w którym można spędzać czas na spacery, pikniki i rekreację na świeżym powietrzu. Bazar Fyn jest zabytkowym targowiskiem w centrum miasta, na którym znajdziesz liczne sklepy, kawiarnie, restauracje i wyroby rzemieślnicze. Muzeum Narodowe (Nationalmuseet) prezentuje historię Danii i ma wiele ciekawych eksponatów oraz wystaw, które pomogą zrozumieć historię kraju. Chcesz to wszystko zobaczyć? Wybierz się w podróż busem z TOMY!