Busy do Danii Wałcz

Tanie busy z Wałcza do Danii w najlepszej cenie każdego dnia są dostępne na naszej stronie. Oferujemy przewozy w systemie „door to door”, a w ramach tego systemu podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez klienta adresami. Do Wałcza witamy każdego dnia zabierając naszych klientów do krajów UE, w tym do Danii. Przewozy na tej trasie wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Z miasta ruszamy skoro świt, a powroty organizujemy wieczorem. Codziennie czekamy na telefony od godziny 8 rano do 22-23. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt na podany poniżej nr telefonu ->ZADZWOŃ +48 600-629-301

Tereny dzisiejszego Wałcza za czasów Polan leżały w jurysdykcji ich plemienia. Bolesław Krzywousty dokonał podboju tych terenów i wcielił je do naszego kraju. Do XII wieku był to gród obok którego nad Jeziorem Zamkowym rozwijała się prężnie działająca wioska rybacka. Dziś Wałcz przyciąga duńskich i nie tylko turystów zafascynowanych jego zabytkami. Wśród ciekawych i niepospolitych w swojej formie obiektów należą: Kościół greckokatolicki Podwyższenia Krzyża Pańskiego z 1923–1924 czy późnoklasycystyczny dwór z początku XIX wieku. Dziś znajduje się tu Muzeum Ziemi Wałeckiej, które jest obiektem dom którego z całą pewnością trzeba zajrzeć i podziwiać w nim zawarte eksponaty.

WYJAZDY Z WAŁCZA: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

wałcz.jpeg

busy do Danii Wałcz

Przewozy Wałcz - Dania

Przewozy oz Wałcza do Danii wykonywane są naszymi wypasionymi i starannie czyszczonymi busami. Stale kontrolujemy ich stan techniczny, dzięki czemu są w pełni sprawne i tym samym bezpieczne dla Was. Kontrola ich stanu technicznego sprzyja bezpieczeństwu podróży i eliminacji nieprzewidzianych awarii. Poczucie bezpieczeństwa zapewnią Ci również nasi zawsze wypoczęci i co najważniejsze – doświadczeni kierowcy. Dla bezpieczeństwa podróżnych i całęgo społeczeńśtwa od 2020 roku usuwamy wszystkie drobnoustroje zanim wyjedziemy z Wałcza. Dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów w czasie podróży do Danii mamy po prostu we krwi!