Busy Police

Tanie przewozy, sprawny przewóz osób oraz wygodne busy z Polic do Niemiec, busy do Belgii czy busy do Hoalndii? TOMY-ZŁOTÓW codziennie wozi Klientów po Europie w systemie „door to door”. Do centralnych Niemiec i Holandii docieramy codziennie. Całe Niemcy obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. W czwartki wykonujemy dodatkowe kursy nocne. Z Polic do Holandii wyjeżdżamy we wczesnych godzinach porannych. Powroty zaczynają się w Holandii od godziny 17. W Niemczech jesteśmy kilka godzin później. Duża baza Klientów pozwala nam układać krótkie trasy – przez co czas Twojego przejazdu będzie znacznie krótszy w porównaniu do naszej konkurencji. Szczegóły swojego przewozu ustal podczas kontaktu z naszą infolinią czynną od rana do późnych godzin wieczornych. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Podczas podróży możesz zasnąć w wygodnych fotelach lub obejrzeć film na naszym nowoczesnym sprzęcie DVD. Busy do Niemiec Police? Wybierz TOMY-ZŁOTÓW! Każdego dnia zapewniamy naszym Klientom pełne bezpieczeństwo. Gwarantowane i sygnowane jest ono przez nasze sprawne busy, doświadczonych kierowców oraz ozonowaniu naszych busów. Proces ten pozwala usunąć nam ponad 99% drobnoustrojów. Stały cennik? Nie w naszej firmie. Posiadamy widełki cenowe, a koszty swojego przewozu z busem mogą ustalić Państwo z naszym pracownikiem infolinii. Z pewnością nasze ceny na przewóz osób z Polic do Niemiec Cię zadowolą. Tanie busy do Niemiec z Polic , w tym do Belgii w najlepszej ofercie są dostępne w naszej firmie. Skorzystaj z naszej oferty na busy z Polic do Holandii. Zapraszamy!

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

wojewodztwo-zachodniopomorskie.png


Busy z Polic do Niemiec i busy do Holandii to nie wszystko


Zastanawiacie się co jeszcze możemy zaoferować? Otóż wszystkim osobom z obsługiwanego przez nas terytorium oferujemy również ekspresowy transport niewielkich paczek, listów i dokumentów. Istnieje możliwość transportu większych paczek – ale nie posiadamy takiej usługi w standardzie. Przesyłka w ekspresowym tempie przedostanie się przez granicę z Polic do Holandii, Niemiec lub Belgii. Rzeecz jasna porzesyłki przewozimy również w odwrotnym kierunku. W celu zapoznania się z tą ofertą prosimy o kontakt z naszą infolinią. Dla agencji pracy polecana jest oferta zagranicznego przewozu pracowników do Niemiec i nie tylko. Obsługujemy również imprezy okolicznościowo w zakresie przewozu biesiadników.

Organizujesz za zaślubiny, imieniny lub inną uroczystość? Zamów busa wraz z kierowcą w naszej firmie i nie mart się o transport dla swoich bliskich. Police są siedzibą powiatu. Powiat policki leży w woj. zachodniopomorskim. Z Polic codziennie odjeżdżają nasze busy do takich krajów jak: Niemcy, Belgia czy Holandia. W tych krajach wielu naszych rodaków (w tym mieszkańcom miasta Police) znalazło dobrze płatną pracę i dobry socjal. Do Polic dociera wiele turystów. Czego tu szukają? Polic posiadają zabytkową architekturę, w tym: Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, kaplica przykościelna z XV wieku, Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła czy ruiny klasztoru augustianów.