Bus Police

BUSY POLICE - NIEMCY HOLANDIA BELGIA


Szukasz busa z Polic i wybierasz się do Holandii, do Belgii lub do Niemiec? Codziennie rano zabieramy naszych klientów w podróż pod adres do kilku europejskich krajów. Holandię, Belgię oraz środkowe landy obsługujemy codziennie, a wszystkie niemieckie landy obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Przewóz osób z Polic rozpoczynają się we wczesnych godzinach porannych. Powroty do Polic z Belgii zaczynają się popołudniu, z Holandii w godzinach 15 - 17, a z Niemiec po nich. Duża baza klientów pozwala nam układać krótkie trasy – przez co czas Twojego przejazdu będzie znacznie krótszy w porównaniu do naszej konkurencji. Szczegóły swojego przejazdu ustal podczas kontaktu z naszą infolinią czynną od rana do późnych godzin wieczornych. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Podczas podróży możesz zasnąć w wygodnych fotelach lub obejrzeć film na naszym nowoczesnym sprzęcie DVD. Każdego dnia zapewniamy naszym klientom pełne bezpieczeństwo. Gwarantowane i sygnowane jest ono przez nasze sprawne auta, doświadczonych kierowców oraz ozonowaniu naszych pojazdów. Proces ten pozwala usunąć nam ponad 99% drobnoustrojów. Posiadamy widełki cenowe, a koszty mogą ustalić Państwo z naszym pracownikiem infolinii. Z pewnością nasze ceny na przewóz osób Cię zadowolą. W ramach opłaty za bilet nieodpłatnie zabierzemy Twój bagaż (2 średnie walizki + bagaż podręczny).

bus Police - poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

20 lat tomyPrzewozy z Polic - Holandia Niemcy BelgiaZastanawiacie się co jeszcze możemy zaoferować? Otóż wszystkim osobom z obsługiwanego przez nas terytorium oferujemy również ekspresowy transport z Polic niewielkich paczek, listów i dokumentów. Istnieje możliwość transportu większych paczek – ale nie posiadamy takiej usługi w standardzie. Przesyłka w ekspresowym tempie przedostanie się przez granicę z lub do Polic. W celu zapoznania się z tą ofertą prosimy o kontakt z naszą infolinią. Dla agencji pracy polecana jest oferta zagranicznego przewozu pracowników. Obsługujemy również imprezy okolicznościowo w zakresie przewozu biesiadników.

Podczas trasy zatrzymujemy się kilkakrotnie by skorzystać z toalety czy wyprostować nogi. Jeśli potrzebujesz skorzystać z WC, lub oczekujesz innej pomocy, to poproś o to naszego kierowcę. Podczas podróży do Holandii, Niemiec lub Belgii możesz uciąć sobie drzemkę w naszych fotelach. Lampki nad głową pomogą przeczytać książkę, a jeśli nie lubisz czytać to zobacz film na DVD.

Trochę o mieście


Do Polic dociera wiele turystów. Czego tu szukają? Polic posiadają zabytkową architekturę, w tym: Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, kaplica przykościelna z XV wieku, Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła czy ruiny klasztoru augustianów. Przewozy osobowe do wielu krajów dostępne są codziennie na naszej stronie! W tych rejonach znajdują się liczne jeziora, lasy łąki na których można wypocząć z dala od zgiełku miasta. Jeziora umożliwiają turystykę wodną, a dzieci mogą po prostu tu pływać czy łapać żaby. Są to także idealne tereny, które nadają się do pieszych wędrówek i pikników wśród traw. Swoje miejsce znajdą tu także amatorzy dwóch kółek.