Busy z Polic do Niemiec, Belgii i Holandii

Wybierasz się do Holandii, Belgii lub Niemiec? Wybierasz się w podróż busem z Polic? Codziennie zabieramy naszych klientów w podróż pod drzwi do kilku europejskich krajów. Do wspomnianych krajów z Polic docieramy codziennie. Wszystkie landy obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, a te środkowe każdego dnia. W czwartki wykonujemy dodatkowe kursy nocne. Przewozy z Polic rozpoczynają się we wczesnych godzinach porannych. Powroty zaczynają się w od godziny 17 i trwają przez kilka godzin. Duża baza klientów pozwala nam układać krótkie trasy – przez co czas Twojego przejazdu będzie znacznie krótszy w porównaniu do naszej konkurencji. Szczegóły swojego przewozu ustal podczas kontaktu z naszą infolinią czynną od rana do późnych godzin wieczornych. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Podczas podróży możesz zasnąć w wygodnych fotelach lub obejrzeć film na naszym nowoczesnym sprzęcie DVD. Każdego dnia zapewniamy naszym klientom pełne bezpieczeństwo. Gwarantowane i sygnowane jest ono przez nasze sprawne busy, doświadczonych kierowców oraz ozonowaniu naszych busów. Proces ten pozwala usunąć nam ponad 99% drobnoustrojów. Stały cennik? Nie w naszej firmie. Posiadamy widełki cenowe, a koszty swojego przewozu z busem mogą ustalić Państwo z naszym pracownikiem infolinii. Z pewnością nasze ceny na przewóz osób Cię zadowolą. Busy z Polic do Holandii, Niemiec i Belgii w najlepszej cenie na naszej stronie!

busy do Niemiec Police

busy do Holandii Police


Przewozy busem z Polic do Holandii, Belgii i NiemiecZastanawiacie się co jeszcze możemy zaoferować? Otóż wszystkim osobom z obsługiwanego przez nas terytorium oferujemy również ekspresowy transport niewielkich paczek, listów i dokumentów. Istnieje możliwość transportu większych paczek – ale nie posiadamy takiej usługi w standardzie. Przesyłka w ekspresowym tempie przedostanie się przez granicę z lub do Polic. W celu zapoznania się z tą ofertą prosimy o kontakt z naszą infolinią. Dla agencji pracy polecana jest oferta zagranicznego przewozu pracowników. Obsługujemy również imprezy okolicznościowo w zakresie przewozu biesiadników.

Organizujesz zaślubiny, imieniny lub inną uroczystość? Zamów busa wraz z kierowcą w naszej firmie i nie mart się o transport dla swoich bliskich. Z Polic codziennie odjeżdżają nasze busy wskazanych krajów. W tych krajach wielu naszych rodaków (w tym mieszkańcom miasta Police) znalazło dobrze płatną pracę i dobry socjal. Do Polic dociera wiele turystów. Czego tu szukają? Polic posiadają zabytkową architekturę, w tym: Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, kaplica przykościelna z XV wieku, Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła czy ruiny klasztoru augustianów. Przewozy osobowe z Polic do wielu krajów dostępne są codsziennie na naszej stronie!