Busy do Holandii Nowy Tomyśl

W poszukiwaniu najlepszej oferty na przewozy busem z Nowego Tomyśla do Holandii znalazłeś się na naszej stronie? Jeśli tak to jesteś w najlepszym miejscu w sieci. Nasza firma od kilkunastu lat oferuje codziennie bezpieczne ezpieczne usługi wykonywane codziennie w obie strony. W ramach usługi przejazdu na adres zabierzemy Cię pod drzwi, czyli z punktu A do punktu B. Oba punkty są dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadą z nami zyskują Państwo najlepszą korelację bezpieczeństwa, kosztów i obsługi klienta. Nasze pojazdy są bezpieczne gdyż stale je diagnozujemy, a za ich kierownicami zasiadają zawsze wyspani kierowcy.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

W celu uzyskania pełnych informacji odnośnie naszych usług prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną do późnych godzin wieczornych (numer telefonu widoczny jest powyżej tego akapitu). Posiadamy pokaźną bazę klientów, przez co układamy krótkie trasy co skraca czas Twojego przejazdu. Chcesz zobaczyć co jeszcze możemy Ci zaoferować? Po prostu do nas zadzwoń i zamów miejsce w jednym z naszych busów. Jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby. Czekamy na Twój telefon! W ramach zakupionego biletu na jedno z ośmiu miejsc preznaczonych dla pasażerów w naszym busie otrzymują Państwo:

- znakomitą obsługę posprzedażową (infolinia, kontakt z kierowcą busa w dniu wyjazdu),
- możliwość przewiezienia trzech sztuk bagaży (dwie walizki do 60 kg - umieszczane w luku bagażowym oraz bagaż podręczny - trzymany na kolanach),
- możliwość umilenia czasu podróży poprzez oglądanie filmu na sprzęcie DVD,
- komfort i bezpieczeństwo zagwarantowane przez firmę z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w branży!


WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

przewóz osób do Holandii Nowy Tomyśl

busy Holandia Nowy Tomyśl

Przewozy do Holandii i Belgii z Nowego Tomyśla


Z nami dotrzesz w interesującą Cię destynacje. Prowadzimy również ekspresowy trasport paczek i dokumentów (tylko niewielkie przesyłki). Twoja przesyłka dotrze szybko naszym busem we wskazane miejsce. Oferujemy również wynajem naszych pojazdów z kierowcą i bez niego - zadzwoń i ustal szczegóły naszej oferty. Prowadzisz agencje pracy i wysyłasz swoich pracowników do krajów za naszą zachodnią granicą? Skorzystaj z naszej oferty dla agencji pracy - o szczegóły zapytaj naszego konsultanta.

Wyjazd: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Powroty: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.