Nowy Tomyśl

Halo! Mieszkańcu miasta Nowy Tomyśl. Chcesz najlepszej oferty na busy do Holandii lub przewozy do Belgii? W poszukiwaniu najlepszej oferty na tani przewóz osób z miasta Nowy Tomyśl do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) oraz Belgii znalazłeś się na naszej stronie? Jeśli tak to jesteś w najlepszym miejscu w sieci. Firma TOMY-ZŁOTÓW od kilkunastu lat oferuje codziennie bezpieczne busy i najlepsze ceny przewozu osób na trasie Nowy Tomyśl – Holandia - Belgia oraz w przeciwną stronę. W ramach usługi „door to door” zabierzemy Cię od drzwi do drzwi, czyli z punktu A do punktu B. Oba punkty są dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadą z nami zyskują Państwo najlepszą korelację bezpieczeństwa, kosztów przewozu osób i obsługi Klienta. Nasze busy są bezpieczne gdyż stale je diagnozujemy, a za ich kierownicami zasiadają zawsze wyspani kierowcy.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jak zarezerwować busa


W celu uzyskania pewłnych informacji na przewozy do Holandii lub Belgii prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną do późnych godzin wieczornych (numer telefonu widoczny jest powyżej tego akapitu). Nowy Tomyśl to jedno z wielu miast na trasie naszych busów. Posiadamy pokaźną bazę Klientów, przez co układamy krótkie trasy co skraca czas Twojego przejazdu. Chcesz zobaczyć co jeszcze możemy Ci zaoferować? Po prostu do nas zadzwoń i zamów miejsce w jednym z naszych busów. Busy do Holandii Nowy Tomyśl? TOMY-ZŁOTÓW jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Czekamy na Twój telefon! W ramach zakupionego biletu na jedno z ośmiu miejsc preznaczonych dla pasażerów w naszym busie otrzymują Państwo:

- znakomitą obsługę posprzedażową (infolinia, kontakt z kierowcą busa w dniu wyjazdu),
- możliwość przewiezienia trzech sztuk bagaży (dwie walizki do 60 kg - umieszczane w luku bagażowym oraz bagaż podręczny - trzymany na kolanach),
- możliwość umilenia czasu podróży poprzez oglądanie filmu na sprzęcie Dvd,
- komfort i bezpieczeństwo zagwarantowane przez firmę z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w branży!

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Busy z Nowego Tomyśla do Holandii oraz busy do Belgii w systemie "door to door" to nie wszystko - usługi dodatkowe oraz transport turystów do miasta. Miasto okiem turysty


Oferta na przewozy z Nowego Tomyśla do Holandii to nie nasza jedyna usługa. Oferujemy tani przewóz osób mieszkańcom takich województw jak: Wielkopolska, woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. zachodniopomorskie czy woj. lubuskie. Obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka wsie i wioski. Z nami dotrzesz jadąc w systemie "door to door" w interesującą Cię destynacje. Prowadzimy również ekspresowy trasport paczek i dokumentów (tylko niewielkie przesyłki). Twoja przesyłka dotrze ekspresowo naszym busem we wskazane miejsce. Oferujemy również wynajem busów z kierowcą i bez niego - zadzwoń i ustal szczegóły naszej oferty. Prowadzisz agencje pracy i wysyłasz swoich pracowników do Holandii? Skorzystaj z naszej oferty dla agencji pracy - o szczegóły zapytaj naszego konsultanta. Nowy Tomyśl przyciąga swoimi walorami architektonicznymi wielu turystów z Zachodu – w tym tych ze Danii. Docierają tu często oni naszymi busami. W mieście znajdują się m.in. takie obiekty architektoniczne jak: kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, ratusz z 1879 czy zabytkowy młyn z 1885 roku i budynek poczty z 1864. Pierwsze wzmianki o osadnictwie w tym rejonie pochodzą już sprzez 11 tys. lat.

Wyjazd z Polski do Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.