Międzychód

Tanie przewozy i w pełni komfortowe busy z Międzychodu do Danii w najlepszej ofercie dostępne na stronie www.tomy-zlotow.pl. Od ponad 20 lat oferujemy przewozy w systemie „door to door” Korzystający z naszych usług Klienci podróżują pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami (jeden w miejscowości Międzychód, a drugi adres np. we Danii). Przewóz odbywa się naszymi wypasionymi busami. Są one systematycznie diagnozowane, ozonowane przed każdym wyjazdem z Polski (tym sposobem usuwamy 99% drobnoustrojów), klimatyzacja jest systematycznie odgrzybiana.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jadąc naszym busem z Międzychodu do Danii mogą wykorzystać Państwo czas na drzemkę – busy posiadają wygodne fotele. Ze względu na dużą bazę Klientów układamy krótkie trasy, co znacznie skraca czas przejazdu. Nie trać swojego czasu korzystają z oferty przewozu naszej konkurencji! Rezerwacji można dokonać kontaktując się z nami na wskazany numer telefonu. Busy do Danii Międzychód? To musi być TOMY-ZLOTÓW. Czekamy na Twój telefon. Dania jest bliżej niż myślisz!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

MIĘDZYCHÓD.jpg

Międzychód to miasto o bogatej tradycji sięgającej XIV wieku. Liczne zabytki oraz wspaniała przyroda okalająca miasto przyciągają wielu zagranicznych turystów – w tym tych ze Danii. Docierają tu oni często korzystając z oferty przewozowej naszej firmy. W mieście znajdują się m.in.: rezerwat przyrody „Koło Międzychodzkie”, rezerwat „ Dolina Kamionki” czy okazały pomnik przyrody jakiem, jest dąb na Placu Kościuszki.