Przewozy Mogilno

Przewozy Mogilno – Holandia - Belgia - Luksemburg? TOMY-ZŁOTÓW oferuje busy z Mogilna do Holandii oraz do Belgii i Luksemburga. Posiadamy najlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Każdego dnia oferujemy podóżującym z nami klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu podczas przewozu oraz znakomitąich obsługę. Przewóz osób do Luksemburga, Belgii i Holandii w naszej firmie odbywa się w systemie „door to door”. Korzystając z usługi „od drzwi do drzwi” wybierając Państwo przewóz pomiędzy dwoma adresami, które Państwa interesują. Pierwszy adres może być adresem w mieście Mogilno, a drugi adres w Luksemburga, Belgii, Holandii lub innym kraju który obsługujemy -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a do Holandii i Belgii nasze busy wyruszają codziennie. Luksemburg obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty z Holandii i Belgii odbywają się codziennie od godziny 17. Z Luksemburga wracamy do Polski (i tym samym do Mogilna) na przełomie poniedziałku i wtorku oraz na przełomie piątku i soboty. Zamów swojego busa z Mogilna do dowolnego wskazanego kraju i ciesz się bezpiecznymi przewozami w najlepszych cenach na rynku!

Komfort podczas przewoz zapewnią Państwu wygodne fotele, dzięki którym łatwo o zaznanie głębokiego snu w czasie przewozu. Rezerwacji na busy z Mogilna można dokonywać na podany nr telefonu, dzięki infolinii czynnej codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Jeśli wahasz się lub chciałbyś ustalić szczegóły swojego przejazdu prosimy o kontakt. W cenę zakupionego biletu do Holandii, Belgii lub Luksemburga wliczyliśmy koszty przewozu Państwa bagażu. W podróż naszymi busami mogą Państwo zabrać do 60 kg bagażu, a sam bagaż powinien się mieścić w dwóch walizkach. Umożliwiamy również transport torby podręcznej umieszczonej pod fotelem lub na kolanach. Oferujemy najlepsze ceny na busy z Mogilna do Belgii oraz busy do Luksemburga Mogilno.

WYJAZDY DO HOLANDII I BELGII: codziennie (rano), w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy nocne


PRZEWOZY DO MOGILNA: codziennie od godziny 17


WYJAZDY DO LUKSEMBURGA: w poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY DO POLSKI: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy z mogilna do holandii

Busy do Holandii, Belgii i Luksemburga to nie wszystko - trochę o mieście

Posiadamy dużą bazę stałych klientów co pozwala nam układać krótkie trasy oraz oferować najlepsze ceny na rynku. Nasze busy są systematycznie diagnozowane w prywatnym warsztacie mechanicznym, każdorazowo ozonujemy je przed każdym wyjazdem z Polski (usuwamy w ten sposób 99% wirusów i bakterii, a za ich kierownicami zasiadają ogarnięci kierowcy. Mogilno jest miastem powiatowym. Jest to gmina miejsko-wiejska, którą wg. Danych z 2019 roku Mogilno zamieszkiwało 11 786 mieszkańców, choć tak naprawdę wielu z nich wyjechało na Zachód w poszukiwaniu lepszych perspektyw życiowych. Często mieszkańcy miasty wyjeżdżają chociażby do Luksemburga, dostając się tam naszymi niezawodnymi busami wybierając naszą ofertę na przewozy z Mogilna.

przewozy Mogilno

Mogilno położone jest w geograficznej krainie Wlkp. i jest siedzibą powiatu ziemskiego. Posiada on bogatą tradycję sięgającą czasów przedpiastowskich, gdyż osadnictwo w tym rejonie zaczęło się w VI wieku. W XI wieku powstał tu piewszy klasztor, a podczas rozbiorów miasto należało do Księstwa Warszawskiego, ostatecznie wracając po II wojnie światowej do Polski. Bogata historia miasta przyciąga tu wielu turystów z Belgii i Holandii podążający po zabytkach pokrzyżackich. Wielu z tych turystów dociera do Mogilna naszymi wypasionymi busami. W mieście znajduje się m.in. wspomniany klasztor pobenedektyński czy późnogotycki kościół pow. Jakuba Starszego. Turyści z Holandii doceniają również walory krajobrazowe (lasy i jeziora) jakimi szczyci się woj. kuj.-pom. Busy z Mogilna do Holandii, Belgii i Luksemburga w najlepszej ofercie na naszej stronie! zapraszamy.