Mogilno

Przewozy Mogilno – Luksemburg? Skorzystaj z oferty TOMY-ZŁOTÓW na busy z Mogilna do Luksemburga. Posiadamy bajlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Każdego dnia oferujemy podóżującym z nami Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu podczas przewozu oraz znakomitą obsługę Klienta. Przewóz osób do Luksemburga w naszej firmie odbywa się w systemie „door to door”. Korzystając z usługi „od drzwi do drzwi” wybierając Państwo przewóz pomiędzy dwoma adresami, które Państwa interesują. Pierwszy adres może być adresem w mieście Mogilno, a drugi adres w Luksemburga lub innym kraju który obsługujemy. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a powroty ze Luksemburga do Polski odbywają się wieczorem.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Komfort podczas przewoz zapewnią Państwu wygodne fotele. Pozwolą one Państwu na zaznanie głębokiego snu w czasie przewozu. Rezerwacji na busy z Mogilna można dokonywać na podany nr telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Jeśli wahasz się lub chciałbyś ustalić szczegóły swojego przejazdu prosimy o kontakt. Nasi konsultanci udzielą pełnych i zrozumiałych informacji. Busy do Luksemburga Mogilno? Postaw na przewozy TOMY-ZLOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

MOGILNO.jpg

Busy do Luksemburga to nie wszystko - trochę o mieście

Posiadamy dużą bazę stałych Klientów co pozwala nam układać krótkie trasy. Duża baza Klientów pozwala nam również oferować najlepsze ceny na rynku. Nasze busy są systematycznie diagnozowane w prywatnym warsztacie mechanicznym, każdorazowo ozonujemy je przed każdym wyjazdem z Polski (usuwamy w ten sposób 99% wirusów i bakterii) a za ich kierownicami zasiadają ogarnięci kierowcy.

Mogilno jest miastem powiatowym woj. kujawsko – pomorskiego. Jest to gmina miejsko-wiejska. Wg. Danych z 2019 roku Mogilno zamieszkiwało 11 786 mieszkańców, choć tak naprawdę wielu z nich wyjechało na Zachód w poszukiwaniu lepszych perspektyw życiowych. Często mieszkańcy miasty wyjeżdżają chociażby do Luksemburga. Dostają się tam oni naszmi niezawodnymi busami. Miasto jest również siedzibą dekanatu archidiezezji gnieźnieńskiej. Mogilno położone jest w geograficznej krainie Wielkopolski. Jest siedzibą powiatu ziemskiego.