Poznań

Busy do Belgii z Poznania


Szukasz dobrej oferty na busa którym dojedziesz bezpośrednio do Belgii z Poznania? Nie szukaj! Już znalazłeś. Wszystkim podróżnikom chcącym znaleźć tani przewóz osób z Poznania do Belgii na adres polecamy naszą ofertę. Stanowi ona najlepszą korelację jakości i ceny. Jeździmy naszymi autami od codziennie pod wskazane drzwi. Posiadamy niezbędne uprawnienia do prowadzenia oferowanych usług, a trasę tą obsługują dziewięcioosobowe pojazdy. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji pod poniższym numerem telefonu, dzięki czemu zagwarantują sobie Państwo aktualną cenę. Wykonamy dla Ciebie transport z wyznaczonego miejsca w Poznaniu i zawieziemy pod dom do Belgii.

REZERWACJE TELEFONICZNE +48 600-629-301

Transport z Poznania, a także w przeciwną stronę wykonujemy od poniedziałku do niedzieli z pomocą doświadczonych kierowców. Dzięki ich doświadczeniu nasi klienci są w dobrych rękach. W trasę wypuszczamy nowe pojazdy, które są sprawnymi maszynami ze sprawnymi podzespołami. Umożliwiamy codziennie przejazd w obie strony, dzięki czemu to wybierający naszą firmę podróżnicy decydują gdzie i kiedy pojadą. Z miasta wyruszamy rano, a powroty do Poznania do niego rozpoczynają podróż popołudniem. Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo zdecydowanie najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu zarobione euro wylądują w skarbonce!

dni wyjazdów

bus Poznań Belgia


Przewozy do Belgii z Poznania


Oferujemy przejazdy z Poznania do Belgii w komfortowych warunkach wykonujemy codziennie. Odbywają się one naszymi wypasionymi busami. Każdy z nich posiada sprzęt DVD, wygodne fotele i sprawnie działającą klimatyzację. Nasza firma zatrudnia doświadczonych kierowców, którzy zapewnią Ci bezpieczny przejazd do celu. Zakupiony bilet przewozowy uprawnia do zabrania ze sobą dwie walizki do 40kg i bagaż podręczny. Bagaż powinien być oznaczony etykietami, z jasnym wskazaniem ich właściciela.

W naszych pojazdach zabraniamy pić alkoholu i zażywać innych substancji pobudzających.. Pasażer pod wpływem alkoholu, lub innych substancji może zostać wystawiony z busika na jego koszt. Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, w których można dokupić napoje czy przekąski. Czas postoju można przeznaczyć także na skorzystanie z WC, zapalenie papierosa czy rozprostowanie kości. Bardzo prosimy, aby stawić się przy busie w czasie wyznaczonym przez kierowcę. Pozwoli to aby wszyscy pasażerowie dojechali w wybrane miejsca i to w wyznaczonym czasie. W związku z aktualnymi obostrzeniami pandemicznymi przed wyjazdem z miasta ozonujemy nasze pojazdy, co umożliwia niemal w stu procentach wyeliminować mikrofagi.

Informacje o mieście


Poznań znany jest przede wszystkim ze swojego rynku, dzięki któremu miasto znany jest na całym świecie. Mało osób wie, że w okolicach miasta znajduje się Puszczykowo (miasto ogród), które dzięki swoim urokom przyciąga mnóstwo turystów. Jest to idealne miejsce dla osób szukających bezpiecznych atrakcji z nutką dreszczyku emocji. Znajduje się tu Muzeum Arkadego Fiedlera, które jest dawną willą tego pisarza i podróżnika zatopioną w niesamowitym ogrodzie. Po zmroku to miejsce robi na prawdę niesamowite wrażenie! W ogrodzie można napotkać m.in żaglowiec Krzysztofa Kolumba, a także rzeźby z Wysp Wielkanocnych które są replikami tych prawdziwych. Zachęcamy do odwiedzin tego niesamowitego miejsca, oczywiście polecamy przyjazd naszymi pojazdami!