Tuchola

Mieszkasz w mieście Tuchola? Wybierasz się w podróż busem do Holandii lub Belgii? Interesuje Cię tani i przewóz osób oraz bezpieczne i w pełni sprawne busy? Jeśli tak to jesteś w idealnym miejscu. Firma TOMY-ZLOTÓW codziennie od wielu lat oferuje tani przewóz osób z Tucholi do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów), do Belgii i nie tylko. Obsługujemy wiele krajów na zachód od granicy Polski. Zabierzemy Cię z Tucholi w podróż od drzwi do drzwi (door to door) do wskazanego przez Ciebie adresu w Holandii lub Belgii. Przewóz osób z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Codziennie oferujemy Państwu wypasione busy i kierowców o nienagannej kulturze jazdy. Przed każdym nowym kursem sowicie wypoczywają abyś dotarł bezpiecznie z Tucholi do Holandii. W naszych busach obowiązuje zakaz spożywania alkoholu. Rezerwacji możesz dokonać kontaktują się z nasza infolinią na podany nr telefonu. Pracujemy codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Tuchola? Wybierz przewóz jaki oferuje nasza firma. Polaków przyciąga Holandia jak magnes. Tu są znacznie wyższe zarobki i ludzie jakby bardziej uśmiechnięci. Z usług naszej firmy korzystają Klienci indywidualni, agencje pracy, muzycy jak i turyści. Chcesz do nich dołączyć wybierz naszą firmę!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Międzynarodowy transport busem z Tucholi do Holandii i Belgii - terminarz, cennik, dni wyłączone z obsługi.


Z samego rana wyruszamy z Tucholi w stronę Holandii oraz Belgii. W czwartki oferujemy również usługe "busy do Holandii wieczorem". Powroty do Polski rozpoczynają się o 17 w Belgii (o ile odbieramy ntu pasażera) lub w Holandii (tu najczęściej). Kolejno jedziemy przez Niemcy (do tego kraju rówmnież jeżdzimy). W Niemczech odbieramy Klientów później (musimy pokonać trasę z NL). Jeździmy 360 dni w roku - wyłączone z naszej obsługi są święta kwietniowe, grudniowe oraz Sylwester. Cennik? Nie w naszej firmie. Cena Twojego Wyjazd uzależniona jest od odległości pomiędzy dwoma adresami jakie nam, wskażesz.

Wyjazdyz Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.


Kim są nasi Klienci


Naszymi Klientami są przede wszystkim pracownicy na stałe lub sezonowo w krajach Zachodu. Najczęstszym kierunkiem jest Holandia, ale zabieramy również naszych Klientów do Belgii wielu ninnych krajów - w tym do krajów Beneluksu. Obsługujemy również pośrednictwa pracy które chcą być pewne o komfort, bezpieczeństwo i terminowość przybycia swoich pracowników we wskazane miejsce. Naszymi Klientami są również osoby organizujące imprezy okolicznościowe w Polsce. Chcąć przewieźć dużą liczbę gości wynajmują nasze busy (z lub bez kierowcy). Wybierają nasze busy do obsługi takich imprez jak: wesela, komunie, stypy czy urodziny. Z naszych usług korzystają również obieżyświeci, osoby pragnąźće poczuć pełnię wolności w Holandii i inni. Łączy ich jedno wszyscy skorzystali z najlepszej oferty na busy - wybierając przewóz busem jaki oferuje nasza firma.