Busy do Niemiec ze Szczecina

Chcesz pojechać busem ze Szczecina do Niemiec w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela rano? W naszej firmie codziennie zarezerwujesz przejazdy pod wskazany dom. Wykonujemy także transport paczek. W ramach zakupionego biletu możesz bezpłatnie zabrać ze sobą bagaż (1 sztuka bagażu podręcznego + 2 walizki). Komfortowe przejazdy zarezerwujesz od poniedziałku do niedzieli na naszej infolinii. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji przez cały dzień, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią godzinę do kontaktu. Zarezerwuj przewóz osób Szczecin-Niemcy na infolinii ->> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Codziennie minibusy zabierają naszych klientów do centralnych landów, a dodatkowo w każdy poniedziałek oraz piątek obsługujemy całe terytorium naszego sąsiada Naszymi Renault Trafiic wyruszamy z samego rana. Dzięki temu w tym samym dniu jesteśmy w wybranej przez Ciebie destynacji. Powroty z Niemiec do Szczecina wykonujemy każdego wieczoru. Dokładną godzinę odjazdu uzależniamy jest od wariantu trasy, o czym informujemy klienta przed wyjazdem.

harmonogram

widok miasta


Przewozy do Niemiec ze Szczecina w najlepszej opcji transportowej TOMY


OBSZAR OBSŁUGI


Wykonujemy bezpieczne przejazdy ze Szczecina do Niemiec.
Poza tanimi przejazdami dla osób prywatnych obsługujemy także agencje pracy. Mogą one liczyć na duże upusty za szeroką współpracę. Zabieramy ich pracowników we wskazane miejsce, dzięki czemu tanio i bezpiecznie trafiają do celu. Wykonujemy również transport małych paczek, dokumentów czy listów. Zapytaj o taką możliwość i koszty usługi na naszej infolinii. Paczki nadane w naszej firmie w szybkim tempie trafiają do rąk adresata. Od czasu do czasu umożliwiamy sposobność transportu większych paczek, choć uzależniamy to od stanu zapełniania naszego luku bagażowego.

Nasi sąsiedzi zza Odry przyjeżdżają do Szczecina na zakupy. Zarówno te spożywcze jak i po luksusowe dobra – w tym te wykonane z bursztynu.. W mieście sprzedawane są przeróżne artykuły bursztyniarskie, których cena bywają wysokie. Miasto to ma swoje wielowiekową tradycję, która zachwyca swoją wielowątkowością. Szczecin znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego – znajduje się tu ponad 270 obiektów pochodzących z Gotyku. Zachęcamy wszystkie osoby interesujące się architekturą oraz okresem średniowiecza, do odwiedzin miasta - bo na prawdę warto. W centrum miasta znajdziemy wielkie ronda i ulice wzdłuż których stoją kilkukondygnacyjne, eklektyczne kamienice. Najciekawsze pod względem architektonicznym obiekty w mieście można znaleźć na Wałach Chrobrego.


Komfortowy bus do Niemiec ze Szczecina z licznymi udogodnieniami


Nasze małe busy (do 8 pasażerów) wyposażyliśmy w wygodne fotele, co umożliwia naszym klientom zrelaksowanie się w trakcie przejazdu. Od lat dbamy o bezpieczeństwo naszych przewozów, stale podwyższając nasze standardy. Dzięki temu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych kierowców, dzięki czemu podróż jest bezpieczna i płynna. Nasze samochody przed wyjazdem z miasta są ozonowanie, dzięki czemu niszczymy większość niechcianych mikrofagów. Posiadamy zdecydowanie najlepszą ofertę na przewozową, która miażdży naszą konkurencję! Odbieramy naszych klientów ze stosunkowo niewielkiego terenu, dzięki czemu nie rozjeżdżamy się po Polsce by zapełnić pojazd. Wybierz transport Szczecin-Niemcy w TOMY.

Wszystkie nasze auta wyposażyliśmy także w sprzęt DVD. Dzięki niemu nasi pasażerowie mogą obejrzeć film podczas pokonywania trasy. Nasze pojazdy są systematycznie kontrolowane pod kątem ich stanu technicznego, a także regularnie czyścimy ich wentylację i klimatyzację. Zachęcamy do składania zamówień w dniu dzisiejszym, gdyż jest to jedyna możliwość rezerwacji aktualnej ceny. Każdemu klientowi przysługuje nieodpłatny transport jego bagażu. Prosimy o imienne podpisanie walizek, gdyż przewozimy je w naszym luku bagażowym.