Busy Szczecin

Tanie przewozy, wygodne busy, przewóz osób „door to door” ze Szczecina do Niemiec? Nasza firma codziennie zabiera w systemie „od drzwi do drzwi” swoich Klientów do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy czwartek wykonujemy dodatkowe przejazdy wieczorem, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Szczecin to jedno ze stałych miast do którego codziennie docierają nasze busy. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się od wczesnych godzin porannych. Dokładna godzina Twojego odjazdu uzależniona jest od wariantu trasy. Posiadamy wielu stałych Klientów przez co układamy krótkie trasy. Krótkie trasy to oszczędność Twojego czasu, a wychodząc z busa nie będziesz czuć się zmęczony. Fotele w naszych busach pozwolą Ci na zaznanie komfortowego snu podczas przejazdu.

Od lat najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych Klientów. Każdy przewóz osób ze Szczecina w naszej firmie odbywa się w pełni sprawnymi busami. Zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych kierowców. Nasze busy przed wyjazdem z Polski do Niemiec są ozonowanie. Jest to proces który pozwala nam na usunięcie 99% drobnoustrojów. Klimatyzacja w naszych busach jest systematycznie odgrzybiana.

Zobacz także:
Przewóz osób do Niemiec Szczecin

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

SZCZECIN.jpg


Busy do Niemiec ze Szczecina to nie wszystko – zobacz co mamy jeszcze do zaoferowania


Poza przewozem osób prowadzimy również transport małych paczek, dokumentów czy listów. Twoja przesyła ekspresowo trafi we wskazane miejsce. Możliwość transportu większych paczek uzależniona jest od stanu zapełniania naszego luku bagażowego. Współpracujemy również z agencjami pracy oferując im dobre ceny na transport ich pracowników we wskazane miejsce. Busy do Niemiec Szczecin? TOMY-ZLOTÓW ma ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!
Szczecin jest miastem położonym, w woj. kujawsko - pomorskim. Mieszkańcy Szczecina oraz bardzo często pracują za granicą. Wybrali m.in. takie kraje jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Szwajcaria czy Luksemburg w poszukiwaniu pracy. Bardzi często są pracownikami transgenicznymi. Jadąc nas Zachód często wybierają przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Korzystają z naszych usług od lat, gdyż są pewni swojego komfortu i bezpieczeństwa podczas podróży. Do Szczecina dociera również wielu zagranicznych turystów. Niemcy przyjeżdżają tu na zakupy. Zarówno te spożywcze jak i po luksusowe dobra – w tym te wykonane z bursztynu. Szczecin jest pięknym miastem o wspanialej tradycji. Miasto znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego – znajduje się tu ponad 270 obiektów pochodzących z Gotyku. Zachęcamy do odwiedzin miasta.