Lubuskie

Wybierasz się w podróż do Luksemburga? Chcesz bezpiecznie dotrzeć we wskazane miejsce wybierając najlepszy przewóz osób? Interesują Cię tanie busy z Lubuskiego do Luksemburga? Jeśli tak, to jesteś w najlepszym miejscu w sieci. TOMY ZŁOTÓW oferuje tani przewóz osób z Lubuskiego do Luksemburga oraz transport w przeciwną stronę. Jadąc z nami zyskujesz pewność dbałości i Twoje bezpieczeństwo oraz najlepsze ceny na rynku. Nasze sprawne i klimatyzowane busy, mili pracownicy infolinii oraz najlepsi kierowcy zaspokoją wymagania każdego Klienta.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

W poniedziałek i piątek wypuszczamy nasze busy w trasę z lubuskiego do Luksemburga

Do Luksemburga wyruszamy w w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski busy ruszają z samego rana. Powroty z Luksemburga do Lubuskiego odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Jak można zamówić u nas busa? Wystarczy zadzwonić na podany przez nas numer telefonu i ustalić z pracownikiem infolinii szczegóły Twojego przejazdu. Obsługujemy zachodnie i centralne regiony województwa. Z Lubuskiego do Luksemburga jeździmy w systemie „door to door”. W ramach usługi „od drzwi do drzwi” zabierzemy Cię w podróż busem z jednego wskazanego przez Ciebie adresu pod drugi. Zainteresowany? Już dziś zamów przewóz osób w firmie TOMY ZŁOTÓW. Busy do Luksemburga Lubuskie? Skorzystaj z naszej oferty. Luksemburg przyciąga wspaniałymi widokami oraz niesamowitą architekturą sięgającą czasów rzymskich. W Luksemburgu mają również swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. W woj. Lubuskim obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wsie.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Lubuskie - informacje które zaciekawią każdego

Fakt, iż województwo lubuskie graniczy z DE ma ogromny wpływ na wzrost inwestycji zagranicznych oraz handlu zagranicznego i tym samym daje to temu regionowi najwyższy w Polsce wskaźnik relacji udziału wartości eksportu do wartości sprzedanej przemysłu. Nasi zachodni sąsiedzi często przybywają do lubuskiego w celu dokonania zakupów. Olbrzymim uznaniem wśród tej klienteli cieszą się polskie przetwory mięsne, wyroby masarskie oraz po prostu artykuły spożywcze. Wiele z tych artykułów sprzedawanych jest przez rolników. Można na takich targowiskach dostać mięsco pochodzące z uboju z tego samego dnia. Jaja od kur które każdego dnia w słońcu skubią sonbie trawkę i inne artykuły, któe bez problemu i żadnych przeciwskazań możla zakwalifikować jako produkty ekologiczne. Wiele osób zjeźdża się tu również w celu zaopatrzenia się w miód - pomnoć ten z lubuskiego jest jednbym z lepszych!

Zobacz także: