Kostrzyn nad Odrą

Komfortowe i bezpieczne busy z Kostrzyna nad Odrą do Luksemburga w najlepszej ofercie na www.tomy-zlotow.pl. Przewoz do Luksemburga to jednaz wielu usług jakie oferujemy. Z Kostrzyna do Luksemburga jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski wyruszamy rano, a powroty do naszego kraju odbywają się w godzinach wieczornych. Każdego dnia – niezależnie od kierunku podróży oferujemy przewóz osób „door to door”. W ramach tej usługi każdy jadący z nami Klient podróżuje pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami. Kostrzyn nad Odrą jest miastem do którego nasze busy docierają codziennie. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany pomniżej nr telefonu. Infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Poza przewozem osób do Luksemburga oferujemy również transport małych paczek i dokumentów z Kostrzyna. Przesyłka wysłana za pośrednictwem naszej firmy dotrze ekspresowo i bezpiecznie we wskazane miejsce. Agencjom pracy dedykujemy przewóz ich pracowników na Zachód, w tym do Luksemburga. W przypadku nawiązania stałej i regularnej współpracy udzielamy korzystnych rabatow cenowych. Busy do Luksemburga Kostrzyn nad Odrą? Wybierz naszą firmę! Dania jest bliżej niż myślisz.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

KOSTRZYN.webp

Co w mieście słychać?

Kostrzyn nad Odrą jak i całą okolica usłana jest pięknymi zabytkami, a samo miasto położone jest w w malowniczych terenach leśnych. W mieście znajdują się zabytki które przyciągają wielu turystów – również tych ze Luksemburga. Do wartych uwagi zabytków należą m.in.: fortyfikacje Twierdzy Kostrzyn, zamek w ruinie z połowy XVI wieku czy ruiny Kościoła Mariackiego z 1396 roku.