Inowrocław

Szukałeś w Google oferty na przewozy i busy z Inowrocławia do Luksemburga? Jeśli tak to posiadamy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb! TOMY oferuje przewóz osób z Inowrocławia na Zachód. Wyjazdy i powroty do Luksemburga odbywają się cyklicznie w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się z samego rana, a powroty do Polski odbywają się od godziny 20.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Co wyróżnia nad na tle innych firm? Ojadąc z nami otrzumują Państwo przewóz „door to door”. Dzięki tej ofercie podróżują Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Inowrocław i okolice obsługują nasze w pełni sprawne busy prowadzone przez doświadczonych kierowców. Rezerwacji możesz dokonać w prostu sposób kontaktując się z naszą infolinią, a nasi mili konsultanci infolinii odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto nadmienić, iż ozonujemy nasze busy. Przed wyjazdem z Inowrocławia do Luksemburga poddajemy nasze busy ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Busy do Luksemburga Inowrocław? Zamów swój przejazd właśnie teraz!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

inowrocław.jpg

Inowrocław leży w woj. kujawsko - pomorskim. Jest również miastem powiatowym. Ścisłe centrum miasta odwzorowuje średniowieczną urbanistykę. Centrum tworzy rynek do które schodzą się ze wszystkich stron uliczki. W Czasach PRL-U miasto znacznie się rozrosło wchłaniając okoliczne wsie. Powstały liczne blokowista – w tytm w Rąbnie gdzio budynki dochodzą do 11 pięter.