Busy do Holandii ze Słubic

Szukasz dobrej oferty na busa ze Słubic do Holandii jadącego na wskazany adres? Codziennie oferuje sprawne przewozy ze Słubic do Holandii w najlepszych cenach na rynku! Jadąc z nami mają Państwo swobodę wyboru terminu wyjazdu, gdyż jeździmy każdego dnia pod dom. Miasto to jest jednym z wielu na trasie naszych pojazdów. Każdego dnia prowadzimy wyjazdy pod wskazany dom i adres. W systemie wyjazdów pod drzwi odbieramy pasażerów ze wskazanego wcześniej miejsca i odwozimy go pod drugi wskazany. Wykonujemy także transport ze Słubic do Holandii pakunków, paczek i listów ZADZWOŃ +48 600-629-301

Co miesiąc kontrolujemy stan techniczny naszych aut, a przed każdym wyjazdem z miasta ozonujemy je. Pozwala nam to na usunięcie 99% bakterii i wirusów. To w połączeniu z wyspanymi kierowcami zapewnia Państwu maksimum bezpieczeństwa. Nasze pojazdy oddajemy w ręce doświadczonym kierowcom o miłym usposobieniu. Podczas przewozu mogą Państwo ten czas wykorzystać na sen, co zdecydowanie ułatwią nasze wygodne fotele. Od lat udoskonalamy oferowane przez nas usługi co powoduje, iż klienci do nas wracają. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią.

WYJAZDY: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Słubice Holandia

Przewóz osób ze Słubic do Holandii


Na cenę Twojego przejazdu na trasie do Holandii ze Słubic mają wpływ dwa główne czynniki: odległość pomiędzy dwoma adresami które nam wskażesz oraz ewentualne wprowadzenie restrykcji jeśli chodzi o ilość pasażerów jakich możemy przewozić (restrykcje Covidowe). Nasz cennik zawiera również dwa rodzaje rabatów: rabat za jednorazowy wykup przejazdów w obie strony. Drugim rabatem jest rabat jaki udzielamy pośrednictwom pracy, które wysyłają dużą liczbę swoich pracowników na Zachód za pośrednictwem naszej firmy. W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Gwarantujemy, iż posiadamy ofertę która stanowi najlepsze połączenie jakości i ceny na rynku.

Nasza firma oferuje wszystkim naszym klientom możliwość nadania przesyłek o niewielkich rozmiarach które całe i bezpiecznie dotrą we wskazane miejsce. Przesyłki mogą wyruszyć ze Słubic na Zachód. Przeważnie są to niewielkie paczki i wszelkiej maści dokumentu. Ceny w naszej firmie zaczynają się od 150 zł. Prowadzimy również dla agencji pośrednictwa pracy przewóz ich pracowników pomiędzy wskazanymi krajami. Każdy pracodawca może być pewny, iż jego pracownik szybko i bezpiecznie dotrze we wskazane miejsce. Poza wspomnianymi usługami prowadzimy również okazjonalny i krótkoterminowy wynajem pojazdów.

Co warto zobaczyć w mieście


Do Słubic dociera coraz więcej turystów, dlatego organizujemy wyjazdy także dla Holendrów. Muzeum Wschodnioniemieckiej Historii Kultury jest obiektem poświęconym historii i kulturze wschodniej części naszego zachodniego sąsiada. Park nad Odrą położony jest na zachodnim brzegu rzeki Odra i oferuje miejsce do spacerów, pikników i odpoczynku. Warto odwiedzić Pomnik Polaka nad Odrą, który jest postacią symboliczną dla miasta Słubice. Jeśli chcesz wyruszyć na zakupy, to polecamy Centrum Handlowe "Galeria Słubice". Zapraszamy do przyjazdu do miasta wraz z nami.