Busy do Holandii Słubice

Szukasz dobrej oferty na tanie busy do Holandii z Słubic jadące codziennie? Codziennie oferuje sprawne wyjazdy w najlepszych cenach na rynku! Jadąc z nami mają Państwo swobodę wyboru terminu wyjazdu, gdyż jeździmy każdego dnia. Miasto to jest jednym z wielu na trasie naszych pojazdów. Każdego dnia prowadzimy wyjazdy pod wskazany adres. W systemie wyjazdó pod drzwi odbieramy pasażerów ze wskazanego wcześniej adresu i odwozimy go pod drugi wskazany przez niego adres. Każdego dnia odjeżdżają nasze pojazdy posiadające sprawną klimatyzację, sprzęt DVD i wyspanych kierowców. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Co miesiąc kontrolujemy stan techniczny naszych busów, a przed każdym wyjazdem z miasta ozonujemy je. Pozwala nam to na usunięcie 99% bakterii i wirusów. To w połączeniu z wyspanymi kierowcami zapewnia Państwu maksimum bezpieczeństwa. Nasze pojazdy oddajemy w ręce doświadczonym kierowcom o miłym usposobieniu. Podczas przewozu mogą Państwo ten czas wykorzystać na sen, co zdecydowanie ułatwią nasze wygodne fotele. Od lat udoskonalamy oferowane przez nas usługi co powoduje, iż klienci do nas wracają. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy Holandia Słubice

Przewozy ze Słubic do Holandii

przewóz osób Holandia Słubice

Na cenę Twojego przewozu mają wpływ dwa główne czynniki: odległość pomiędzy dwoma adresami które nam wskażesz oraz ewentualne wprowadzenie restrykcji jeśli chodzi o ilość psażerów jakich możemy przewozić (restrykcje Covidowe). Nasz cennik zawiera również dwa rodzaje rabatów: rabat za jednorazowy wykup przejazdów w obie strony. Drugim rabatem jest rabat jaki udzielamy pośrednictwom pracy, które wysyłają dużą liczbę swoich pracowników na Zachód za pośrednictwem naszej firmy. W celu ustalenia aktualnej ceny za swój przejazd prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Gwarantujemy, iż posiadamy ofertę która stanowi najlepsze połączenie jakości i ceny na rynku.

Nasza firma oferuje wszystkim naszym klientom możliwość nadania przesyłek o niewielkich rozmiarach które całe i bezpiecznie dotrą we wskazane miejsce. Przesyłki mogą wyruszyć ze Słubic na Zachód. Przeważnie są to niewielkie paczki i wszelkiej maści dokumentu. Ceny w naszej firmie zaczynają się od 150 zł. Prowadzimy również dla agencji pośrednictwa pracy przewóz ich pracowników pomiędzy wskazanymi krajami. Każdy pracodawca może być pewny, iż jego poracownik szybko i bezpiecznie dotrze we wskazane miejsce. Poza wspomnianymi usługami prowadzimy również okazjonalny i krótkoterminiowy wynajem busów. Dla grup zorganizowanych prowadzimy przewozy na lotnisko, wesela, stypy i wszelkie inne miejsca. Komfortowe i tanie przewozy ze Słubic do Holandii są dostępne na naszej stronie.