Busy Słubice

Jedziesz ze Słubic do Holandii lub Belgii? Szukasz dobrej oferty na przewóz osób? Oferty na busy która zwala z nóg? Super! TOMY codziennie oferuje busy ze Słubic do Holandii i Belgii w najlepszych cenach na rynku. Jadąc z nami mają Państwo swobodę wyboru terminu wyjazdu busem, gdyż jeździmy codziennie. Słubice to jedno z wielu miast woj. lubuskiego na trasie naszych busów. Każdego dnia prowadzimy przewóz osób z lubuskiego do Holandii systemie door to door. W systemie od drzwi do drzwi odbieramy pasażerów ze wskazanego wcześniej adresu i odwozimy go pod drugi wskazany przez niego adres. Każdego dnia ze Słubic do Holandii odjeżdżają nasze busy posiadające sprawną klimatyzację, sprzęt DVD i wyspanych kierowców. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Co miesiąc kontrolujemy stan techniczny naszych busów, a przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy nasze busy co pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów. To w połączeniu z wyspanymi kierowcami zapewnia Państwu maksimum bezpieczeństwa. Nasze busy oddajemy w ręce doświadczonym kierowcom o miłym usposobieniu. Podczas przewozu osób busem mogą Państwo ten czas wykorzystać na sen, co zdecydowanie ułatwią nasze wygodne fotele. Od lat udoskonalamy oferowane przez nas usługi co powoduje, iż klienci do nas wracają. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Belgii Słubice? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Z nami podróż do Belgii i nie tylko minie szybko i komfortowo.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Przewozy ze Słubic do Holandii i Belgii

Na cenę Twojego przejazdu mają wpływ dwa główne czynniki: odległość pomiędzy dwoma adresami które nam wskażesz oraz ewentualne wprowadzenie restrykcji jeśli chodzi o ilość psażerów jakich możemy przewozić (restrykcje Covidowe). Nasz cennik zawiera również dwa rodzaje rabatów: rabat za jednorazowy wykup przewozu ze Słubic do Belgii i Holandii i w przeciwną stronę. Drugim rabatem jest rabat jaki udzielamy pośrednictwom pracy, które wysyłają dużą liczbę swoich pracowników na Zachód za pośrednictwem naszej firmy międzynarodowego porzewozu osób. W celu ustalenia aktualnej ceny za swój przejazd prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Gwarantujemy, iż posiadamy ofertę która stanowi najlepsze połączenie jakości i ceny na rynku.

Nasza firma oferuje wszystkim naszym klientom możliwość nadania przesyłek o niewielkich rozmiarach które całe i bezpiecznie dotrą we wskazane miejsce. Przesyłki mogą wyruszyć ze Słubi na Zachód, lub z Holandii lub Belgii do Polski. Przeważnie są to niewielkie paczki i wszelkiej maści dokumentu. Ceny w naszej firmie zaczynają się od 100 zł. Prowadzimy również dla agencji pośrednictwa pracy przewóz ich pracowników pomiędzy wskazanymi krajami. Każdy pracodawca może być pewny, iż jego poracownik szybko i bezpiecznie dotrze we wskazane miejsce. Poza wspomnianymi usługami prowadzimy również okazjonalny i krótkoterminiowy wynajem busów. Dla grup zorganizowanych prowadzimy przewozy na lotnisko, wesela, stypy i wszelkie inne miejsca.

Powiat słubicki i tym samym słubice przynależą do woj. do województwa lubuskiego. nasze busy do Holandii i Belgii jeżdżą nie tylko ze Słubic, ale także z pozostałych miast, miasteczek i wiosek powiatu. W ramach powiatu znajdują się: gminy miejsko-wiejskie: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin oraz gminy wiejskie: Górzyca. W BEL I NL obsługujemy również wszystkie miasta i wsie: W Holandii są to m.in takie miasta jak: Assen, Coevorden, Emmen, Hoogeveen czy Meppel.