Busy do Holandii Szamotuły

Szukasz dobrej oferty na busa do Holandii z Szamotuł? Codziennie wykonamy komfortowy transport z Szamotuł do Holandii oraz w przeciwną stronę. W ramach usługi zabierzemy Państwa pomiędzy dwoma adresami. Jadąc z nami otrzymują Państwo gwarancję najniższych cen na rynku. Dobre ceny w naszej firmie są zasługą dużej liczby klientów. Nasza rzetelność, sumienność i dbałość o potrzeby klientów pozwoliły nam utrzymać się na mocno konkurencyjnym ryku przewozowym przez ponad dwadzieścia lat. Każdego dnia zapewniamy Państwu maksimum bezpieczeństwa, a dwie dekady doświadczenia nauczył nas jak w pełni o Państwa dbać. REZERWACJE: ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Szamotuły Holandia

Układamy krótkie kursy na trasie przez co podróż z nami minie znacznie szybciej niż w konkurencyjnych firmach. Miasto to oczywiście jednym z wielu miast jakie obsługujemy. Cennik? Nie posiadamy go. Jadąc z nami płacisz za realną odległość pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Bezpieczeństwo podczas Twojego kursu zapewnią Ci nasze wypasione pojazdy oraz doświadczeni i zawsze wypoczęci kierowcy. Jakieś pytania? Jeśli tak to prosimy o kontakt z naszą infolinią która czynna jest przez cały dzień. Czekamy na Twój telefon i Twoją rezerwację!

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga holandii

Przewozy z Szamotuł do Holandii - dodatkowe informacje


flaga


Przejazdy na trasie z Szamotuł do Holandii wykonujemy siedem dni w tygodniu. Jeśli dalej zastanawiasz się jaki środek lokomocji powinieneś wybrać opierając swoją decyzję na przesłankach związanych z ceną, komfortem i szybkością przejazdów. Naszymi pojazdami podróżujesz bezpośrednio pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz - oszczędzasz tym samym czas i pieniądze. Nie musisz przesiadać się i marnować dodatkowych pieniędzy na inne autokary, autobusy czy pociągi. Do naszego pojazdu możesz wziąć aż 40 + 5 kg bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny). Samolot tego Ci nie zagwarantuje - chyba że zrobisz im bardzo dużą dopłatę, a wejście do pociągu z bagażem jest mocno utrudnione.

Od ponad dwudziestu lat wykonujemy oferowane usługi. Przewozy w naszej firmie organizowane są każdego dnia przez co nie muszą Państwo przesiadać się na dodatkowe środki transportu. Siedem dni w tygodniu jedziemy z miasta zabierając naszych klientów z samego rana. W czwartki wykonujemy dodatkowe kursy nocne wyjeżdżających. Kursy powrotne rozpoczynają się o godzinie 17. Kto korzysta z naszych usług? Są to przede wszystkim osoby szukające lepszych warunków płacowych, medycznych i socjalnych w innych krajach UE. Kraje Beneluksu są krajami w których zarabia się znacznie lepiej niż w Polsce, a opieka zdrowotna jest o niebo lepsza od naszej. Jeśli zatem wybierasz się (lub będziesz to robić) do wspomnianych krajów to wybierz naszą firmą!