Szamotuły

Halo! Szamotuły! Mamy dla Was najlepszą ofertę na tani przewóz osób. Codziennie nasze busy zabiorą Cię z Szamotuł do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) i Belgii oraz w przeciwną stronę. W ramach usługi door to door (od drzwi do drzwi) zabierzemy Cię w podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadąc z nami otrzymują Państwo gwarancję najniższych cen na rynku. Tani przewóz osób jaki oferujemy jest w pełni wartościową usługą. Dobre ceny w naszej firmie są zasługą dużej liczby Klientów. Nasza rzetelność, sumienność i dbałość o potrzeby Klientów pozwoliły nam utrzymać się na mocno konkurencyjnym ryku przerwozów międzynarodowych przez ponad dwadzieścia lat. Codziennie wysyłamy busy do Holandii oraz busy do Belgii. Codziennie zatem zapewniamy Państwu maksimum bezpieczeństwa, a dwie dekady doświadczenia nauczył nas jak w pełni o Państwa dbać.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Szybki i bezpieczny transport osobowy busem na trasie Szamotuły - Holandia - Belgia


Układamy krótkie kursy na trasie Szamotuły – Holandia i Szamotuły - Belgia, przez co podróż z nami minie znacznie szybciej niż w konkurencyjnych firmach. Szamotuły są oczywiście jednym z wielu miast jakie obsługujemy. Cennik? Nie posiadamy go. Jadąc z nami płacisz za realną odległość pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Bezpieczeństwo podczas Twojego przewozu osób zapewnią Ci nasze wypasione busy oraz doświadczeni i zawsze wypoczęci kierowcy. Jakieś pytania? Jeśli tak to prosimy o kontakt z naszą infolinią która czynna jest przez cały dzień. Busy do Holandii Szamotuły? TOMY-ZLOTÓW to odpowiedź na wszystkie Twoje oczekiwania. Czekamy na Twój telefon i Twoją rezerwację! Jeśli zastanawiasz się jaki środek lokomocji powinieneś wybrać opierając swoją decyzję na przesłankach związanych z ceną, komfortem i szybkością przewozu z Szamotuł do Holandii - wynbierz busy - rzecz jasna nasze! Naszymi busami podróżujesz bezpośrednio pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz - oszczędzasz tym samym czas i pieniądze. Nie musisz przesiadać się i marnować dodatkowych pieniędzy na inne autokary, autobusy czy pociągi. Do naszego busa możesz wziąć ąż 60 kg bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny). Samolot tego Ci nie zagwarantuje - chyba że zrobisz im bardzo dużą dopłatę, a wejście do pociągu z bagażem jes mocno utrudnione.

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus3.jpg


Kiedy odjeżdżają nasze busy

Od ponad dwudziestu lat wykonujemy międzynarodowy przewóz osób z Polski m.in. do Holandii i Belgii. Przewozy w naszej firmie organizowane są każdego dnia przez co nie muszą Państwo przesiadać się na dodatkowe środki transportu. 7 dni w tygodniu jedziemy z miasta Szamotuły na Zachód zabierając ich skoro świt. W czwartki wykonujemy dodatkowe kursy nocne dla busów wyjeżdżających z Polski. Busy powrotne rozpoczynają swoją podróż o godzinie 17 w Belgii. Kto korzysta z naszych usług? Są to przede wszystkim osoby szukające lepszych warunków płacowych, medycznych i socjalnych w innych krajach UE. Belgia i Holandia są krajami w których zarabia się znacznie lepiej niż w Polsce, a opieka zdrowotna jest o nbiebo lepsza od tej Polskiej. Jeśli zatem wybierasz się (lub będziesz to robić) do wspomnianych krajów to wybierz naszą firmą. Busy do Belgii i busy do Holandii w najlepszej i kompleksowej ofercie znadziesz na nasze stroni. Zapraszamy! Do zobaczenia w naszych busach z Szamotuł na Zachód!

Wyjazd z Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.