Buk - busy do Holandii, Niemiec i Belgii

Mieszkasz w miejscowości Buk? Szukasz dobrej oferty na przejazdy z Bukowa do Niemiec, Holandii lub Belgii? Z Bukowa do krajów Europy zachodniej nasze pojazdy odjeżdżają codziennie. Codziennie obsługujemy całe terytorium Belgii i Holandii oraz środkowe Niemcy (pas tranzytowy biegnący przez środek Niemiec - im bliżej Holandii tym pas się rozszerza). Dodatkowo w każdy poniedziałek oraz wtorek oferujemy przewozy z Bukowa do całego terytorium Niemiec. Jeździmy 365 dni w roku z wyjątkiem świąt (kwiecień oraz grudzień). Wyjazdy z Bukowa odbywają się w naszej firmie z adresu na adres. Składając zamówienie podają nam Państwo dwa adresy: pierwszy z nich to adres z którego zabierzemy Państwa w podróż, a drugi adres to destynacja do której chcą się Państwo udać.

Efektywny marketing oraz dbałość o każdego klienta sprawiły, iż baza naszych klientów jest bardzo duża. To pozwala nam układać zdecydowanie krótsze trasy od naszej konkurencji. Nie bój się, że bedziesz podrożować po całej Polsce zabierając pozostałych pasażerów. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z numerem telefonu widocznym poniżej. Z nami pojedziesz do Belgii, Holandii i Niemiec z Bukowa wyjeżdżają z samego rana. Powroty do Bukowa rozpoczynają się póżnym popołudniem w Holandii lub Belgii.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Dzień przed Twoim wyjazdem potwierdzimy orientacyjną godzinę przyjazdu kierowcy. W dniu wyjazdu będą mieli Państwo kontakt z kierowcą przydzielonego do obsługi Państwa trasy. Jadąc z Bukowa na Zachód mogą Państwo zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu (w luku bagażowym mogą Państwo umieścić dwie walizki) w tym bagaż podręczny umiejscowiony na Państwa kolanach lub pod siedzeniem (w tym wypadku należy się porozumieć ze współpasażerem). Komfort podczas podróży zapewnią Państwu wygodne fotele - umożliwiają one sen w dogodnych warunkach. Busy z Bukowo codziennie w najlepszej cenie na naszej stronie. Wybierz naszą firmę! Zachęcamy do złożenia rezerwacji.

rozkład jazdy flaga z numerem telefonu +48 600 629 301

Buk - przydatne informacje


Dane GUS z dnia 1 stycznia 2020 roku mówią, że miasto liczyło 6008 mieszkańców. Warto dodać, że ma zachowany plan miasta średniowiecznego. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1289 roku. Powierzchnia miasta wynosi 2,96km2. Burmistrzem miasta od 2018 roku jest Paweł Adam (stan na rok 2021). Nazwa miasta Buk nawiązuje do drzewa bukowego i warto zaznaczyć ze owe drzewo zostało zobrazowane w herbie miejskim miasta. Mimo, że wydawać by się mogło, iż nazwa miasta wywodzi się z nawiązania do drzewa, to szata roślinna w Buku jest bardzo uboga, ponieważ zadrzewienie w tym regionie wynosi raptem 3,6 %.