Buk - tanie busy do Holandii, Niemiec i Belgii

Mieszkasz w miejscowości Buk w Wielkopolsce? Szukasz dobrej oferty na busy do Niemiec, Holandii lub Belgii? Z Bukowa do krajów Europy zachodniej nasze busy odjeżdżają codziennie. Codziennie obsługujemy całe terytorium Belgii i Holandii oraz środkowe Niemcy (pas tranzytowy biegnący przez środek Niemiec - im bliżej Holandii tym pas się rozszerza). Dodatkowo w każdy poniedziałek oraz wtorek oferujemy przewozy busem z Bukowa do całego terytorium Niemiec. Jeździmy 365 dni w roku z wyjątkiem świąt (kwiecień oraz grudzień). Przewozy z Bukowa odbywają się w naszej firmie z adresu na adres. Składając zamówienie podają nam Państwo dwa adresy: pierwszy z nich to adres z którego zabierzemy Państwa w podróż, a drugi adres to destynacja do której chcą się Państwo udać. Efektywny marketing oraz dbałość o każdego Klienta sprawiły, iż baza naszych Klientów jest bardzo duża. To pozwala nam układać zdecydowanie krótsze trasy od naszej konkurencji. Nie bój się, że bedziesz podrożować busem po całej Polsce zabierając pozostałych pasażerów. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z numerem telefonu widocznym poniżej. Busy do Belgii, Holandii i Niemiec z Bukowa wyjeżdżają z samego rana. Powroty do Bukowa rozpoczynają się póżnym popołudniem w Holandii lub Belgii.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Dzień przed Twoim wyjazdem potwierdzimy orientacyjną godzinę przyjazdu kierowcy. W dniu wyjazdu będą mieli Państwo kontakt z kierowcą busa przydzielonego do obsługi Państwa trasy. Jadąc z Bukowa na Zachód mogą Państwo zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu (w luku bagażowym mogą Państwo umieścić dwie walizki) w tym bagaż podręczny umiejscowiony na Państwa kolanach lub pod siedzeniem (w tym wypadku należy się porozumieć ze współpasażerem). Komfort podczas podróży zapewnią Państwu wygodne fotele - umożliwiają one sen w dogodnych warunkach. Busy do Holandii Buk w najlepszej cenie na naszej stronie. Wybierz naszą firmę! Zachęcamy do złożenia rezerwacji.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH, HOLANDII I BELGII:
codziennie rano
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: codziennie od godziny 20

bus 2.jpg

Buk - przydatne informacje


Buk jest miastem położonym w województwie wielkopolskim w powiecie poznańskim. Dane GUS z dnia 1 stycznia 2020 roku mówią, że miasto liczyło 6008 mieszkańców. Miasto Buk jest jednym z najstarszych miast w województwie wielkopolskim. Warto dodać, że ma zachowany plan miasta średniowiecznego. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1289 roku. Powierzchnia miasta wynosi 2,96km2. Burmistrzem miasta od 2018 roku jest Paweł Adam (stan na rok 2021). Nazwa miasta Buk nawiązuje do drzewa bukowego i warto zaznaczyć ze owe drzewo zostało zobrazowane w herbie miejskim miasta. Mimo, że wydawać by się mogło, iż nazwa miasta wywodzi się z nawiązania do drzewa, to szata roślinna w Buku jest bardzo uboga, ponieważ zadrzewienie w tym regionie wynosi raptem 3,6 %. W mieście jest 980 podmiotów gospodarczych, z czego najwiecej działalności zajmuje się handlem detalicznym i hurtowym. Są trzy lokalne prasy w mieście: Kosynier Bukowski, Bukowski Lider i Gazeta Bukowską. Średnia roczna temperatura w mieście wynosi 8 stopni Celsjusza zaś średnia wilgotność powietrza jest bardzo wysoka, ponieważ wynosi 78%. Kod pocztowy w tym mieście to 64-320. Tablice rejestracyjne w tym mieście mają skróty PZ i POZ. Miejscowym klubem piłkarskim jest MKS Partia Buk, który został założony w 1922 roku. Warto dodać, że w mieście działają również inne kluby sportowe, miedzy innymi klub piłkarek ręcznych.