Stargard Szczeciński - busy do Holandii oraz busy do Belgii

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Mieszkasz w mieście Stargard Szczeciński? Skorzystaj z naszej oferty na przewozy! Codziennie oferujemy busy ze Stargardu Szczecińskiego do Holandii (Królestwo Niderlandów) oraz busy do Belgii. Państwu pozostawiamy wybór dogodnego dla Państwa terminu, gdyż jeździmy codziennie. Stargard Szczeciński to jedno z wielu miast woj. zachodniopomorskiego jakie obsługujemy wykonując dla Państwa przewozy do Holandii i Belgii w systemie door to door. Jadąc „od drzwi do drzwi” odbieramy Państwa ze wskazanego przez Państwa wcześniej adresu w Polsce i odwozimy go pod drugi wskazany przez niech zagraniczny adres (np. w Holandii – obecnie Królestwo Niderlandów). Oczywiście jeździmy w obie strony. Każdego dnia ze Stargardu Szczecińskiego do Holandii wyruszają nasze wypasione busy.

Systematycznie kontrolujemy stan techniczny naszych busów, a przed każdym wyjazdem z Polski je ozonujemy. Ozonowanie to proces pozwalający nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów – co w obecnych czasach jest znacznie ważniejsze niż wcześniej. W pełni sprawne busy, ich ozonowanie oraz zawsze wyspani kierowcy zapewnią w czasie podróży maksimum bezpieczeństwa. Nasze busy oddajemy w ręce doświadczonym kierowcom o miłym usposobieniu. Czas podczas przewozu osób z Polski do Holandii mogą wykorzystać Państwo na sen, co ułatwią nasze wygodne fotele. Stale udoskonalamy oferowane przez nas usługi, co pozwoliło nam na zdobycie dużej bazy stałych Klientów. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Stargard Szczeciński? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Stargard Szczeciński - ważne informacje

Stargard Szczeciński przyciąga wielu zagranicznych turystów. Naszymi busami docierają liczni turyści pochodzący z Holandii czt też z Belgii. Ceny na przewozy naszymi busami są identyczne w stosunku do cen jakie proponujemy na rodzimym rynku. Wielu turystów dociera tu by uczestniczyć w licznych wydarzeniach kulturalnych. Renomą i uznaniem cieszą się Dni Stargardu Szczecińskiego połączony z rywalizacją o Błękitną Wstęgę. Cyklicznie w Stargardzie odbywają się takie wydarzenia kulturalne jak: Ogólnopolski Festiwal Młodych Talentów i Piosenki Ekologicznej, Ogólnopolski Konkurs Piosenki Poetyckiej „O Złote Koło Młyńskie”, Ogólnopolski Turniej Koszykówki Młodzików o Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ogólnopolskie Prezentacje Muzyki z Gwiazdą, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel „Stargard Gospel Days, Stargardzka Jesień Teatralna czy Stargardzkie Wieczory Poetyckie (prowadzone przez Marcina Ł. Makowskiego i Wojciecha Radocha). W Stargardzie na prawdę dużo się dzieje, zaprtaszamy zatem mieszkańców Holandii i Belgii do odwiedzenia tego miasta. Jeśli zdecydujecie się na odwiedziny miasta koniecznie skorzystajnie z naszej oferty na bezpieczne, szybkie, komfortowe i tanie przewozy busem oferowane przez naszą firmę. Zapraszamy!