Grodzisk Wielkopolski

Tani przewóz osób do Niemiec? Oferta na komfortowe i bezpieczne busy z Grodziska Wielkopolskiego do Niemiec? Jeśli właśnie tego potrzebujesz, to postaw na firmę TOMY-ZLOTÓW! Przez Grodzisk Wielkopolski nasze busy przejeżdżają codziennie. Obsługujemy naszych Klientów jeżdżąc busami w systemie „door to door”. Usługa od drzwi do drzwi to podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez pasażera adresami. Centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie, w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Oczywiście jeździmy w obie strony.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy do Niemiec w najlepszych cenach na rynku

Grodzisk wlkp to miasto wielu naszych stałych Klientów. Czemu stale wybierają naszą firmę korzystając z usługi na przewóz osób z Grodziska Wielkopolskiego do Niemiec? To proste! Dbamy o naszych Klientów i dajemy im poczucie bezpieczeństwo. Kursy w naszej firmie odbywają się codziennie. Zamówienie busa w naszej firmie jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię i ustalić szczegółu swojego wyjazdu z Grodziska Wielkopolskiego na Zachód. Pracujemy od rana do późnych godzin wieczornych. Bezpieczeństwo w trakcie przejazdu do Niemiec lub w przeciwną stronę - do Grodziska, zapewniają nasze wypasione busy i doświadczeni kierowcy. Wygodne fotele pozwolą Państwu zaznać komfortowego wypoczynku, a nawet snu. Nasze busy są ozonowane przed każdym wyjazdem z Polski, co pozwala nam na pozbycie się większości wirusów i bakterii. Busy do Niemiec Grodzisk wlkp (Wielkopolski)? Pojedź razem z TOMY-ZŁOTÓW.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

GRODZISK WLKP.jpg

Ciekawe informacje o mieście

Grodzisk Wielkopolski jest miastem ludzi o sportowych ambiocjach. Do miasta dociera również wielu sportowców - w tym również tych z Niemiec. rzecz jasna z Niemiec do Grodziska Wielkopolskiego docierają naszymi busami. W mieście funkcjonuje kilka ośrodków sportowych. Wśród najbrdziej godnych uwagi warto wspomnieć o Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Ludowe Stowarzyszenie Sportowe Gminy Grodzisk Wielkopolski, Klub Karate Kyokushin „Kanku”czy Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe (G.S.S.). Dzięki naszym busom z Grodziska w łatwy sposób dostaniesz się w Niemczech chociażby do Berlina. Berlin jest miastem bardzo otwartym, które prima facie jest onieśmielające. Jeśli chciałbyć pojechać z Grodziska Wielkopolskiego do Berlina, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na komfortowe busy. Zapraszamy do kontaktu!