Grodzisk Wielkopolski

Tani przewóz osób do Niemiec? Oferta na komfortowe i bezpieczne busy z Grodziska Wielkopolskiego do Niemiec? Jeśli właśnie tego potrzebujesz, to postaw na firmę TOMY-ZLOTÓW! Przez Grodzisk Wielkopolski nasze busy przejeżdżają codziennie. Obsługujemy naszych Klientów jeżdżąc busami w systemie „door to door”. Usługa od drzwi do drzwi to podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez pasażera adresami. Centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie, w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Oczywiście jeździmy w obie strony. W podróż z Grodziska Wielkopolskiego z naszą firmą możesz zabrać do busa dwie duże walizki oraz torbę, którą dasz na kolana. Łączna waga Twoich pakunków nie powinna przekraczać 60 kg. Kto jeździ naszymi busami? Do Niemiec podróżują z nami osoby udające się do pracy: pielęgniarki, tynkarze, weterynarze, barberzy czy kelnerzy. Nasze busy Z Grodziska do Niemiec wybierają rtównież osoby podróżujące po Europie i takie, które jadą do Niemiec w odiwedziny do rodziny? Łączy ich jedno. Pewność bezpieczeństwa jakie zapewnia nasza firma przewozowa i nasze busy.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy do Niemiec w najlepszych cenach na rynku

Grodzisk wlkp to miasto wielu naszych stałych Klientów. Czemu stale wybierają naszą firmę korzystając z usługi na przewozy z Grodziska Wlkp do Niemiec? To proste! Dbamy o naszych Klientów i dajemy im poczucie bezpieczeństwo. Kursy w naszej firmie odbywają się codziennie. Zamówienie busa w naszej firmie jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię i ustalić szczegółu swojego wyjazdu z Grodziska Wielkopolskiego na Zachód. Niemcy dzięki naszej firmię są na wyciągniecie Twojej ręki. Chwyć swój telefon i wykręć na nim nasz numer. Zadzwoń do nas i zarezerwuj busa do Niemiec właśnie teraz. Pracujemy od wczesnego rana do późnych godzin wieczornych. Bezpieczeństwo w trakcie przejazdu do Niemiec lub w przeciwną stronę - do Grodziska, zapewniają nasze wypasione busy i doświadczeni kierowcy. Wygodne fotele pozwolą Państwu zaznać komfortowego wypoczynku, a nawet snu. Nasze busy są ozonowane przed każdym wyjazdem z Polski, co pozwala nam na pozbycie się większości wirusów i bakterii. Busy do Niemiec Grodzisk Wielkopolski? Pojedź razem z TOMY-ZŁOTÓW.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

GRODZISK WLKP.jpg

Ciekawe informacje o mieście

Grodzisk Wielkopolski jest miastem ludzi o sportowych ambiocjach. Do miasta dociera również wielu sportowców - w tym również tych z Niemiec. Rzecz jasna z Niemiec do Grodziska Wielkopolskiego docierają naszymi busami. W mieście funkcjonuje kilka ośrodków sportowych. Wśród najbrdziej godnych uwagi warto wspomnieć o Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Ludowe Stowarzyszenie Sportowe Gminy Grodzisk Wielkopolski, Klub Karate Kyokushin „Kanku”czy Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe (G.S.S.). Czy wiesz żźe historia piwowarstwa w Grodzisku sięga 1601 roku? W Grodzisku Wielkopolski warzone są niesamowite piwa w których smakują turyści z Niemiec. Dzięki naszym busom z Grodziska w łatwy sposób dostaniesz się w Niemczech chociażby do Berlina. Berlin jest miastem bardzo otwartym, które prima facie jest onieśmielające. Jeśli chciałbyć pojechać z Grodziska Wielkopolskiego do Berlina, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na komfortowe busy. Komfort, bezpieczeństwo, uśmiechnięci kierowcy oraz pomocni pracownicy naszej infolini to nie jedyne walory które posiadamy. pojedż naszym busem do Niemiec i poznaj nasze wszystkie zalety. Zapraszamy do kontaktu!