Bydgoszcz

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na tanie busy z Bydgoszczy do Holandii i Belgii. Jeżdzimy codziennie. Jeśli tak to zapoznaj się z naszą ofertą! Obecnie transport osobowy busem to najwygodniejsza forma transportu międzynarodowego. Busy zapewniają komfort i krótki czas podróży. W naszej firmie jedziesz również „door to door” (od drzwi do drzwi). ZADZWOŃ +48 600-629-301

TOMY- ZŁOTÓW ze względu na swoje znaczne doświadczenie w branży, świadczy codziennie tani i bezpieczny przewóz osób z Bydgoszczy do Holandii oraz w przeciwną stronę. Przewozy osobowe do Holandii w naszej firmie organizowane są codziennie. Jeśli zatem szukasz najlepszej i sprawdzonej oferty na busy z Bydgoszczy do Belgii lub Holandii to trafiłeś idealnie. Znajdziesz u nas wypasione busy i kadrę znakomitych kierowców. Jeśli zastanawiasz się jaki środek transportu wybrać to zobacz co przemawia za transportem busem z Bydgoszczy do Belgii lub Holandii.

Z nami dotrzesz bezpośredni przejazd busem z punktu A do punktu B, oszczędzisz czas i pieniądxze (płacisz tylko raz za przejazd, nie musisz się przesiadać i wykupywać przejazdy w dodatkowych środkach transportu takich jak autokary, autobusy czy pociągi) oraz możesz swobodnie zasnąć w busie - kierowca obudzi Cię kiedy dojedziesz pod adres który Cię interesuje. Do naszych busów możesz zabrać ze sobą aż trzy sztuki bagażu (dwie walizki do 60 kg i bagaż podręczny),
a znakomity kontakt z infolinią oraz z kierowcą w dniu wyjazdu z pewnością Cię uspokoi.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy Bydgoszcz.Jpg


Wyjazd z Polski do Holandii i Belgii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Rezerwacja tanich busów

Rezerwacji możesz dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią. Stawiamy na wysoką jakość obsługi Klienta. Nasza infolinia pracuje od rana do późnych godzin wieczornych. Posiadamy dużą bazę Klientów oraz dobrą logistykę, co pozwala nam układać krótkie trasy z Bydgoszczy do Holandii. Zadzwoń pod wskazany nr telefonu aby dokonać swojej rezerwacji. Cenniki? Nie u nas. Płacisz za realną odległość pomiędzy wskazanymi przez Ciebie adresami. Nasi sympatyczni konsultanci telefoniczni przyjmą od Ciebie zamówienie na przejazd oraz przekażą wszelkie niezbędne informacje.

Oczywiście te potrzebne w wykonywaniu usługi jaką jest przewóz osób ze Bydgoszczy do Holandii nie tylko. Zapewniamy że nasza cena Cię zadowoli. Zamów swój bilet na przejazd już dziś! Podczas trasy kierowcy w wyznaczonych i stosownych do tego miescach zarządzają przerwy w trasie. Jest to moment kiedy możesz rozprostować kości, zapalić sonbie papierosa lub skorzystać z WC. Robismy wszystko byś podczas swojego przewozu busem z Bydgoszczy do Belgii lub Holandii czuł się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Przewozy do Belgii - obsługiwane miasta, busy do Brukseli


Zarówno w Belgii jak i w Holandii obsługujemy wszystkie miasta i miasteczka niezależnie od ich wielkości. To Ty decydujesz pod jaki adres chcesz się dostać. Belgia jest bardzo bogatym Państwem - tutaj nawet na wioskach zarabia się znacznie więcej niż w Polsce. Nasze busy zabiorą Cię m.in. do takich belgijskich miast jak: Aalst, Aalter, Aarschot, Aartselaas, Affligem, Aiseau-Presles czy Alken. Oczywiśćie obsługujemy z Bydgoszczy połączenia do największych miast w Belgii w tym: Antwerpia, Gandawa, Charleoi, Liege czy Bruksela. Bruksela jest siedzibą wielu instytucji UE - warto je zobaczyć! W Brukseli poza oczywistymi zabytkami które zobaczyć musi każdy do naszych gustó przypadły takie obiekty jak: Kościół św. Jana Baptysty zakonu beginek z 1676, Dom Victora Horty z 1898 w stylu secesyjnym, Kościół Świętych Jana i Etienne aux Minimes czy Kościół św. Jana Chrzciciela. Bruksela to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Parkli rozrywki, restauracje, knajpki, muze, całonocne życie miasta, pełna swoba w wyrażaniu siebie. Przyjedź do Brukseli naszymi busami i przekonas się o tym sam. Busy z Bydgoszczy do Belgii w najlepszych cenach na naszej stronie.

Bydgoszcz jest oczywiście miastem powiatowym. W jej strukturach znajdują się również inne miescowości z których możemy Cię zabrać do Holandii lub Belgii. Już teraz możesz zamówić przewozy na Zachód z takich podbydgoskich miesjowości jak: Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielk, Osielsko czy Solec Kujawski. Zamów swój bilet na przewóz z Bydgoszczy do Holandii lub bilety na busy z Bydgoszczy do Belgii właśnie teraz. Do zaobaczenia w naszych busach. Zachęcami również wszystkich mieszkańców holenderskich i belgijskich miast do zwiedzenia Bydgoszczy.

Bydgoszcz jest perełką architektury gotyckiej i pokrzyżackiej. To właśnie historia Zakonu i związane z mnimi mkajestatyczne budowne przyciągają turystów z Holandii czy też Belgii. Bydgoszcz posiada olbrzymią ilość zabytkowych obiektów sakralnych Wśród nich znajdują się: sanktuaria, późnogotyckie kościoły (przełom średniowiecza i renesansu) oraz kościoły inspirowane gotykiem i barokiem z okresu historyzmu. My polecamy zobaczyć: katedra św. św. Marcina i Mikołaja, sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości, kościół pobernardyński czy kościół klarysek. Zorganizuj grupę w Polsce i dostań się do Bydgoszczy naszymi busami! Pamiętaj, ze dzięki nam Holandia i Belgią są na wyciągnięcia Twojej ręki!