Busy Choszczno

Szukasz korzystnej oferty na przewóz osób? Interesują Cię komfortowe busy? Jedziesz z Choszczna do Holandii (Królestwo Niderlandów). A może chciałbyś pojechać do Belgii aby ją zwiedzić lub chcąc zobaczyć rodzinę? Bingo! Trafiłeś na najlepszą ofertę w sieci. TOMY-ZŁOTÓW codziennie oferuje usługę jaką jest przewóz osób busem door to door. W ramach usługi od drzwi do drzwi pojedziesz z nami busem pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Przewozy z adresu na adres to zdecydowanie najwygodniejsza i jedna z najtańszych form transportu. dzięki tej usłudze ekspresowo i bez zbędnych kosztów dostaniesz się tam gdzie tego potrzebujesz.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Zastanawiając się nad opcją samolotu warto pamiętać, iż w naszym busie możesz każdorazowo przewieżć do 60 kg bagażu w dwóch walizkach! Busy osobowe stanowią obecnie najlepszą formę transportu międzynarodowego. Zamawiasz busa na dogodny termin i wskazujesz dwa dowolne adresy, dzięki czemu nie dopłacasz do kolejnych środków transportu. Wszystkie nasze busy są klimatyzowane i posiadają wygodne fotele. Robimy wszystko aby Twój przewóz osób busem z Choszczna do Holandii lub Belgii minął szybko i przyjemnie. Twoja podróż z nami trwa znaczniej krócej niż u większości firm. Posiadamy wielu Klientów przez co układamy krótkie trasy.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Eksporesowy transport Choszczno - Holandia - Belgia. Poznaj nasze ceny i pozostałe elemenyty usługi

Cennik? Nie posiadamy stałego cennika. Cena Twojego przewozu osób busem ustala nasz pracownik infolinii na podstawie odległości pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Nasze ceny zadowolą każdego Klienta. Niskie ceny na busy z Choszczna jadące w stronę Holandii, lub busy jadące w stronę Belgii oferujemy ze względu na dużą liczbę podróżujących z nami Klientów. Podróż busem z TOMY-ZŁOTÓW minie Tobie zawsze szybko i bezpiecznie. Gwarantami bezpieczeństwa są nasze wypasione busy oraz kierowcy, którzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Możesz zadzwonić do nas do późnych godzin wieczornych. Zadzwoń właśnie teraz i ustal szczegóły wybranej przez Ciebie usługi z jednym z naszych pracowników. Busy do Holandii Choszczno? Postaw na TOMY-ZŁOTÓW i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem w najlepszych cenach na rynku

Wiele firm konkurencyjnych obiecuje gruszki na wierzbie - my jesteśmy pewni swego. Przewozy osobowe na Zachód jakimi się zajmujemy to nasz sposób na zarobek. Jeśli z tego żyjemy, to podchodzimy do tego bardzo serio. Zostaliśmy z wami nawet w trudnych pandemicznych czasach. Uruchomiliśmy dodatkowe siły robocze ze względu na liczne obostrzenia oraz limity osób jakie mogliśmy przewozić do Holandii czy też Belgii. Przed wyjazdem z Polski każdy nasz pojazd bym dezynfekowany abyśmy mogli zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa podczas Państwa wojaży po Europie naszymi busami, które bardzo często jak startowały w Choszcznie. Jesteśmy dumni z naszych Klientów, że w tych cięzkich czasach zostali z nami.


Choszczeńskie zabytki przyciągają turystów


Cały powiat choszczeński należy do terytoriów bogatych pod kątem przyrodniczym i historyczno - architektonicznym . DO miasta z roku na rok dociera coraz więcej turystów. Turyści z Belgii, Holandii, czy innych krajów Beneluksu docierają tu nader często naszymi busami. W mieście można spotkać turystów niemal z całego świata. Na listę Narodowego Dziedzictwa Kulturowego zostało wpisane m.ion. Stare miasto ze wspaniałym kościołem rzymskokatolickim pod wezwaniem Narodzenia NMP. Budowlaę w stylu gotyckim wznieśli w XIV w. joannici. Wewnątrz kościoła na uwagę zasługują:

    • epitafium nagrobne burmistrza Mikołaja Rebentischa z XV w.
    • epitafium nagrobnefundatorki dachu kościoła, kolatorki Elżbiety von Schack z 1787, fundatorki dachu kościoła
    • płaskorzeźba - drzewo Jessego z XIV w., biblijnego ojca Dawida.