Oborniki - busy do Niemiec

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Interesuje Cię przewóz osób do Niemiec? Szukasz oferty na Busy z Oborników do Niemiec? Jeśli tak to oferta firmy TOMY-ZLOTÓW skierowane jest właśnie do Ciebie. Oborniki to jedno z wielu miast jakie obsługuje nasza firma. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Przewóz osób z Oborników do Niemiec organizowany jest przez naszą firmę od ponad 20 lat. Zjeździmy w systemie „door to door”. Dzięki usłudze „door to door” zyskują Państwo czas i pieniądze. Nie muszą Państwo wydawać na dodatkowe środki transportu, a podróż z Oborników na Zachód odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwo adresami. W tym czasie zaufało nam tysiące klientów – wielu z nich to nasi stali Klienci.

Usługa jaką oferujemy zadowoli każdego. Miejsce w naszym busie można zamówić kontaktując się z naszą infolinią na podany numer telefonu. Dzień przed Państwa podróżą zadzwonimy aby potwierdzić Państwa przejazd. W dniu wyjazdu kierowca jednego z naszych busów zadzwoni do Państwa informując o przybliżonej godzinie Państwa wyjazdu. Przewóz z Oborników do Niemiec rozpoczyna się we wczesnych godzinach porannych. Codziennie oferujemy Państwu tani przewóz osób, sprawne i kompleksowo wyposażone busy, infolinię czynną od wczesnych godzin porannych do wieczora oraz zawsze wypoczętych kierowców. Busy do Niemiec Oborniki? Wybierz firmę TOMY-ZŁOTÓW!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (codziennie) od godziny 20)

OBORNIKI.jpg

Czemu Polacy podróżują do Niemiec - skorzystaj z naszej oferty na busy do Niemiec

Oborniki ze względu na swoje położenie przy trasie krajowej DK11 przyciąga wielu inwestorów z Niemiec, Polski i nie tylko. Przedsiębiorstwa Obronikach zajmują się produkcją stolarki okiennej, mebli obiciowych (w tym ze skóry naturalnej, destylacją alkoholi oraz produkcją płyt warstwowych. Dawniej w mieście prężnie działałą również firma Meble Oborniki S.A. Upadek firmy pogłębił procesy migracyjne. Obornickie zakłady pracy nie oferują tak dobrych warunków płacowych jakie można znaleźć chociażby z Niemiec. Brak możliwości podjęcia pracy w Obornikach oraz stosunkowo średnie zarobki spowodowały, iż wielu mieszkańców miasta znajazło swoje zatrudnienie za naszą zachodnią granicą - w tym w Niemczech.

Niemcy proponują o wiele lepsze warunki płacowe, socjalne. Opieka medyczna stoi tu również na o niebo wyższym poziomie. Kwestie te sprawiły, iż wielu mieszkańcó miasta wyjechało za pomocą naszych busów do Niemiec. Niektórzy weyjechali naszymi busami na stałe, i wracają do Polski z Niemiec naszymi busami by odwiedzić rodzinę. Inny wybrali sezonowość pracy w Niemczech i zjeżdżają tam rak na 2-3 razy w roku. Oczywiście aby tam dotrzeć wybrali przewozy jakie oferuje nasza firma. Skorzystaj z naszej oferty na busy do Niemiec i ciesz się komfortem w rozsądnych cenach.