Żnin

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Szukasz najlepszej oferty na busy? Szukasz sprawdzonej oferty na przewóz osób busem ze Żnina do Holandii lub Belgii? Bingo! TOMY-ZLOTÓW jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. Codziennie od wielu lat oferujemy tanie busy jadące ze wskazanego przez Ciebie adresu w mieście Żnin do drugiego adresu w Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów), w Niemczech czy też w Belgii. Busy do Holandii oraz busy do Belgii odjeżdżają ze Żnina z samego rana. Wyjątek stanowią czwartki. Nasze busy w ten dzień jeźdżą ze Żnina na Zachód w godzinach wieczornych. Poza świtami jeździmy każdego dnia. Usługa od drzwi do drzwi (door to door) pozwala zaoszczędzić Ci czas i pieniądze. Nasze busy to jedyna forma transportu z jakiej musisz skorzystać oraz nie marnujesz czasu na zbędne przesiadki. Z usług naszej firmy korzystają Klienci indywidualni jak i Ci korporacyjni (wysyłają do Holandii swoich pracowników). Jeśli chcesz Szybko, bezpiecznie i komfortowo przeddostać się ze Żnina pod dowolny adres w Holandii lub Belgii to nie zastanawiaj się dłużej i zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów na widoczny powyżej tekstu numer telefonu. Do usłyszenia i do zobaczenia w naszych busach!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus3.jpg


Tanie busy do Holandii i Belgii to nie wszystko

Stała, duża baza Klientów pozawala nam układać krótkie trasy dla naszych busów, przez co Twój przewóz osób trwa znacznie krócej niż w konkurencyjnych firmach. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo męcząca jest długa podróż, dlatego dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie skracać czas Państwa podróży. Ze Żnina wyruszamy z samego rana, a powroty z Holandii tudzież z Belgii organizujemy po godzinie 17. Pracownicy naszej infolinii (czynna od rana do późnych godzin wieczornych) przyjmą Twoje zamówienie i udzielą Ci odpowiedzi na Twoje pytania. Wypasione busy, kierowcy którzy wiedzą co w trawie piszczy zapewnią Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie wierzysz? Sprawdź nas zamawiają usługę w naszej firmie. Busy do Holandii Żnin? A może busy do Belgii Żnin? TOMY-ZLOTÓW zawiezie Cię tajniej, szybciej i bezpieczniej od konkurencji. Czekamy teraz na Twój ruch. Jeśli posiadasz choćby najmniejsze wątpliwości sprawdź opinie o nasze firmie, które można znależć w internecie. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat i cieszymy się renomą rzetelnego przewoźnika. Jak busy ze Żnina do Holandii lub Belgii to to musi być TOMY! Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji busa.

Żnin miastem partnerskim wielu miast z całej Europy

Rada miasta Żnina podpisała umowy partnerskie z kilkoma europejskimi miastami. Umowy partnerskie dotyczy wspólnych wartości kulturowych - tworząc niejako wspólnotę wartośco, wymianę uczniów oraz współpracę w dziedzinie gospodarki. Żnin współpracuje m.in. z takimi miastami jak: Albertirsa w Węgrzech, Birsztany w Litwie, Malcky na Słowacji, Mettmann w Niemczech, Czy Veseli nad Moravou w Czechach. Jak widać miasto współpracuje z miastami z całej europy - nie tylko miastami wspólnotowymi. Żnin jest miastem otwartym i wielowyznaniowym. Poza kościołami rzymskokatolickimi znajduje się tu m.in. Kościół Ewangeliczny Chrześcijan w RP oraz zbór Świadków Jehowy. Z cyklu "czy wiesz, że...". W pierwszej połowie XII w. Żnin był już własnością Kościoła, co zostało potwierdzome w Bulli Gnieźnieńskiej papieża Innocentego II. Jest to tym samym najstarszy dokument w którym pojawia się wzmianka o mniejscowości Żnin. Dokument ten potwierdza również istnienie związku sąsiedzkiego słowiańskiej wspólnoty rodowo- terytorialnej opartej na zasadach opola. Ówczesmym ludziom nawet się nie śniło, że tak szybko i tak bezpiecznie można przedostać się ze Żnina do Holandii lub Belgii. Oczywiście oba państwa wtedy nie istniały, ale w obecnych czasach głównym środkiem transportowym były konie - nasze przerwozy wykonyweane są w obecnych czasach w pełni sprawnymi busami.

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii i Belgii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.