Nowy Tomyśl

Przewozy do Luksemburga? Wybierz ofertę na busy z Nowego Tomyśla do Luksemburga jakie oferuje nasza firma. Jeździmy w systemie „door to door” zabierając w podróż naszych Klientów pomiędzy dwoma interesującymi ich adresami. Nowy Tomyśl jest stałym punktem na trasie naszych busów – stąd zabieramy naszych Klientów na Zachód. Obsługujemy wiele krajów informacje o tym znajdą Państwo na naszej głównej stromnie. Przewóz osób to dziedzina którą zajmujemy się od ponad dwudziestu lat. Okres ten pozwolił nam nauczyć się jak dbać o dobro Klienta.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Każdego dnia zapewniamy Państwu w pełni sprawne i komfortowe busy, krótkie trasy, najlepszych Kierowców oraz rzetelnych konsultantów telefonicznych. Z Nowego Tomyśla do Luksemburga (lub w przeciwną stronę) pojedziesz naszymi sprawnymi busami, które diagnozujemy w naszym warsztacie. Busy przed wyjazdem z Polski są ozonowane dzięki czemu usuwamy 99% drobnoustrojów. Wygodne fotele zapewnią Państwu możliwość przespania się, dzięki czemu wstaną Państwo wypoczęci. Nie trać swojego czasu korzystając z oferty przewozowej naszej konkurencji! My posiadamy wielu Klientów dzięki czemu możemy pozwolić sobie na układanie krótkich tras. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Zadzwoń i zamów busa który przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Luksemburg jest bliżej niż myślisz! Busy do Luksemburga Nowy Tomyśl? TOMY-ZLOTÓW to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nowy-Tomyśl.jpg

Nowy Tomyśl przyciąga swoimi walorami architektonicznymi wielu turystów z Zachodu – w tym tych ze Luksemburga. Docierają tu często oni naszymi busami. W mieście znajdują się m.in. takie obiekty architektoniczne jak: kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, ratusz z 1879 czy zabytkowy młyn z 1885 roku i budynek poczty z 1864.