Wągrowiec

Najlepszy przewóz osób? Tanie przewozy i busy z Wągrowca do Danii? Firma TOMY-ZŁOTÓW posiada ofertę dla Ciebie. Od ponad dwudziestu lat prowadzimy przewóz osób z Wągrowca do Danii i wielu innych krajów na zachód od naszej granicy. Wyjazdy i powroty ze Danii odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Wągrowiec jest oczywiścir stałym punktem na trasie naszych busów.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Podróżujący z nami otrzymują sprawne busy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Każdy wyjazd odbywa się na zasadach przewozu „door to door”. Podróż każdego Klienta odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez niego adresami. Jadąc „od drzwi do drzwi”oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze (brak przesiadek).

Rezerwacji można dokonać kontaktują się z naszą imnfolinią na wskazany nr telefonu. Nasi pracownicy przyjmą Państwa zlecenie na przejazd w wybranym przez Państwa terminie. To Państwo decydują o dacie wyjazdu – nam pozostaje wykonać usługę na jak najwyższym poziomie. Podczas prtzewozu do Danii mogą Państwo przespać się na naszych wygodnych fotelach. Do Państwa dyspozycji udostępniamy również sprzęt DVD. Busy do Danii Wągrowiec? Zamów swój przejazd w naszej firmie!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

WĄGROWIEC.jpg


Wągrowiec jest miastem powiatowym woj. wielkopolskiego (gmina wiejska). Miasto leży na Pałukach w odległości 60 km od Poznania oraz 70 km od Bydgoszczy. Miasto leży na płasklich terenach usłamnych licznymi jeziorami. Miasto stanowi niecałe 2% powierzchmni powiatu.