Międzychód

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Poszukujesz oferty na przewozy do Holandii lub Belgii? TOMY-ZŁOTÓW oferuje tanie busy do Holandii i busy do Belgii z miasta Międzychód lub w przeciwną stronę. Z Polski wyjeżdżamy codziennie z samego rana, a powroty z Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) rozpoczynają się od godziny 17. W ramach usługi od drzwi do drzwi zabierzemy Cię z jednego adresu w mieście Międzychód i do drugiego adresu w Holandii. Przewóz osób busem od drzwi do drzwi to najwygodniejsza forma transportu. Twoja podróż odbywa się pomiędzy dwoma punktami, a więc nie wydajesz pieniędzy na dodatkowe środki transportu. Oferujemy bezpieczne i klimatyzowane busy, krótkie trasy oraz najlepszych kierowców. W celu dokonania rezerwacji na przewóz osób prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Międzychód? Wybierz busy TOMY-ZLOTÓW. Tani przewóz osób, mili i zawsze wypoczęci kierowcy to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Sprawdź nas wybierając się w podróż do Holandii z naszą firmą.

Wyjazd z Polski do Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Tanie busy do Holandii oraz komfortowe busy do Belgii to nie wszystko...

Tanie przewozy do Holandii oraz przewóz osób do Belgii z miasta Międzychód to nie wszystko co oferujemy. Codziennie obsługujemy teren pięciu województw zabierając naszych Klientów nawet z najmniejszych wiosek i zabierając ich we wskazaną zagraniczną destynację. Każdego dnia z naszych usług korzystają mieszkańcy takich województw jak: Wielkopolska, woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. zachodniopomorskie czy woj. lubuskie. Obsługujemy również polskie i holenderskie agencje pracy oferując im tani, bezpieczny i sprawny przewóż osób dla ich pracowników. W tym agencje z Międzychodu. Wynajmujemy również busa z kierowcą i bez niego. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług dodatkowych? Skontaktuj się z nami i ustal wszelkie interesujące Cię szczegóły. Z pewnością wybierzesz naszą firmę. Poznaj naszą ofertę na busy do Belgii! Nie wierz firmą które obiecują gruszki na wierzbie. My istniejemy na rynku od ponad dwóch dekad. To dzięki wysokiej jakości naszych usług zyskaliśmy zaufanie setek Klientów. Zaufanie to pomogło przetrwać nam tyle lat na bardzo wymagającym runku przewozów osobowych. Nie zastanawiaj się i wybierz firmę certyfikowaną nie ytylko dyplomami, ale również uznaniem Klientów!

Garść informacji o mieście


Międzychód przyciąga również rzeszę turystów. Naszymi busami do miasta dociera wielu turystów z Holandii i Belgii. Międzychód to miasto o bogatej tradycji sięgającej XIV wieku. Liczne zabytki oraz wspaniała przyroda okalająca miasto przyciągają wielu zagranicznych turystów – w tym tych z Holandii. Najczęściej dociersają do miasta naszymi busami. Dla miłośników przyrody znajdują się tu wspaniałe lasy oraz czyste jeziora i rzeki. jesienią okoliczne lasy bogate są w grzyby. Zagraniczni turyści docierają tu korzystając z oferty przewozowej naszej firmy. W mieście znajdują się m.in.: rezerwat przyrody „Koło Międzychodzkie”, rezerwat „ Dolina Kamionki” czy okazały pomnik przyrody jakiem, jest dąb na Placu Kościuszki. Z Międzychodu dostamniesz się z nami do wszystkich holenderskich miast. Rzecz jasna najczęściej nasze busy z miasta Międzychód docierają do tych największych (warto tu nadmienić, że wielkość miejscowości nie ma dla naszej usługi żadnego znaczenia). Bardzo często nasi Klienci jako za swoją destynację wybierają Amsterdam, dalej w rankingu popularnbości znajdują się m.in. takie miasta jak: Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht czy Eindhoven. Jak jechać busem do Holandii to tylko z naszą firmą!