Poznań

W poszukiwaniu najlepszej oferty busy z Poznania do Niemiec dotarłeś na naszą stronę? Gratulacje! Klikając w aktywny numer telefonu ZADZWOŃ +48 600-629-301 możesz zadzwonić na naszą infolinię i zamówić miejsce w jednym z naszych komfortowych busów. Infolinia w naszej firmie dla Państwa wygody obsługiwana jest przez naszych telekonsultantów od godziny 8 dogodzniny 22, a czasem i dłużej. Na trasę z Poznania do naszego zachodniego sąsiada wysyłamy busy spełniające wszelkie wymagania bezpieczeństwa, które w naszej firmie ustawione są na wysokim poziomie. Trasę Polska - Niemcy pokonujemy codziennie w obie strony.

Trasa z Polski rozpoczyna się z samego rana (czasem przewóz osób rozpoczyna się tuż po północy). Powroty z Niemiec do Poznania rozpoczynają się wieczorem. Centralne Niemcy obsługujemy codziennie. Północne i południowe regiony tego kraju obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Jadąc z TOMY-ZŁOTÓW otrzymują Państwo najlepsze ceny na rynku, pewność swojego bezpieczeństwa oraz najbardziej komfortowy dla Klientów przewóz osób busem w systemie „door to door”. W ramach usługi od drzwi do drzwi przewozimy Państwa pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klientów adresami (Polska – Niemcy lub Niemcy - Polska).

UWAGA! Nie zastanawiaj się co zabrać ze sobą do busa. W naszej firmie w ramach biletu (bez dodatkowych opłat mogą Państwo przewieżć do 60 kg bagażu w dwóch walizkach! Dodatkowo na swoich kolanach mogą Państwo umieścić swój bagaż podręczny. Bardzo dbamy o to aby podróżujący z nami Klienci nie pili podczas kursu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymys się w jednym z naszych busów z Poznania do Niemiec!

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BUSY-NIEMCY.jpg

Tanie busy z Poznania do Niemiec

Państwa bezpieczeństwo to dla nas priorytet. W związku z aktualnymi obostrzeniami pandemicznymi starannie dezynfekujemyh nasze busy procesem ozonowania. Od ponad dwudziestu lat dokładamy wszelkich starań by nasze busy były w pełni sprawne, i tym samy bezpieczne dla naszych Klientów. Nasi kierowcy posiadają wszelkie niezbędne zaświadczenia i uprawnienia, a przed każdą trasą kierowcy mają odpowiedni czas na wypoczynek. Sen i odpoczynek po przebutej trasie pozwala i,m bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Busy do Niemiec Poznań? Wybierz nas i zarezerwuj swój przejazd już dziś! Nie czasu na przejazdy z naszą konkurencją. My układamy krótkie trasy. Doskonale wiemy, że jeśli będziemy z Państwem kluczyć po Polsce zbierając kolejnych Klientów - to nigdy więcej Państwo do nas nie wrócą. Posiadamy wielu Klientów, co pozwala układać nam zdecydowanie krótsze trasy od tych w naszej konkurencji.

Do Poznania naszymi busami przyjeżdża również wielu Niemców. Szukają oni tu atrakcji turystycznych. Poznań (a zwłaszcza jego starówka) stanowią nie lada atrakcję turystyczną. Z Poznania jeździmy m.in. do takich niemieckich miast jak: Berlin, Hanower, Dortmund, Munster czy Magdeburg. Poznań ma wielowiekową tradycję sięgającą X wieku. Miasto było już ważnym ośrodkiem gospodarczym za czasów pierwszy piastów. W tym czasie miasto wyrobiło sobie swoje symbole. Wśród najważmniejszych symboli miasta są: herb Poznania, który przedstawia na błękitnym polu mur obronny z trzema basztami i otwartą bramą; flaga poznania która jest prostokątnym płatem materiału barwy białej z umieszczonym pośrodku herbem miasta.

Poznań ma również swój hejnał, który jest jednym z najstarszych polskich hejnałów i pochodzi z epoki renesansu. Hejnał oparty je na trzech powtarzających się melodyjnych dźwiękach. Kolejnym żywym symbolem miasta jest jego sztandar – poświęcony 29 czerwca 2000 roku. Ostatnimi symbolami miasta jest jego pieczęć oraz Łańcuch prezydenta Poznania uświetniający liczne uroczystości. Do Poznania docierają naszymi busami liczni turyści z Niemiec. Niemcy są po prostu zakochani w poznańskich piwach. Nie od dziś znamy ich słaność do złocistego napoju. Tu nabiera ona nowego znaczenia. Poznańskie piwa kraftowe są po prostu wyśmienite!