Poznań

ZADZWOŃ +48 600-629-301

W wyszukiwarce wpisałeś frazę „busy z Poznania do Niemiec” lub podobną frazę? Szukasz idealnej oferty na tani przewóz osób skrojonej na miarę Twoich Potrzeb? TOMY-ZŁOTÓW od nastu lat jeździ busami z Poznania do Niemiec, a także w przeciwną stronę. Codziennie oferujemy tanie przewozy z Poznania do Niemiec oraz przewozy z Niemiec do Poznania - jeżdżąc z adresu na adres (door to door)! Codziennie od poniedziałku do niedzieli oferujemy tani transport busem z Wielkopolski, w tym również z Poznania. Codziennie oferujemy kursy w obie w obie strony. Trasa z Polski rozpoczyna się z samego rana (czasem przewóz osób rozpoczyna się tuż po północy). Powroty z Niemiec do Poznania rozpoczynają się wieczorem. Centralne Niemcy obsługujemy codziennie. Północne i południowe regiony tego kraju obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Jadąc z TOMY-ZŁOTÓW otrzymują Państwo najlepsze ceny na rynku, pewność swojego bezpieczeństwa oraz najbardziej komfortowy dla Klientów przewóz osób busem w systemie „door to door”. W ramach usługi od drzwi do drzwi przewozimy Państwa pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klientów adresami (Polska – Niemcy lub Niemcy - Polska).

Tanie busy do Niemiec - poznać pozostałe elementy naszej oferty

Państwa bezpieczeństwo to dla nas priorytet. W związku z aktualnymi obostrzeniami pandemicznymi przed wyjazdem z Polski ozonujemy nasze busy. Proces ten pozwala nam na usunięcie ponad większość wirusów i bakterii. Codziennie dokładamy wszelkich starań by nasze busy były w pełni sprawne, i tym samy bezpieczne dla naszych Klientów. Nasze busy prowadzone są przez dwóch kierowców, co zwiększa Państwa bezpieczeństwo. Przed każdą trasą kierowcy mają odpowiedni czas na wypoczynek aby bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Busy do Niemiec Poznań? Wybierz nas – TOMY-ZŁOTÓW! Zadzwoń właśnie teraz i zarezerwuj swój przejazd już dziś! Nie czasu na przejazdy z naszą konkurencją. My układamy krótkie trasy. Doskonale wiemy, że jeśli będziemy z Państwem kluczyć po Polsce zbierając kolejnych Klientów - to nigdy więcej Państwo do nas nie wrócą. Posiadamy wielu Klientów, co pozwala układać nam zdecydowanie krótsze trasy od tych w naszej konkurencji.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BUSY-NIEMCY.jpg


UWAGA! Nie zastanawiaj się co zabrać ze sobą do busa. W naszej firmie w ramach biletu (bez dodatkowych opłat mogą Państwo przewieżć do 60 kg bagażu w dwóch walizkach! Dodatkowo na swoich kolanach mogą Państwo umieścić swój bagaż podręczny. Bardzo dbamy o to aby podróżujący z nami Klienci nie pili podczas kursu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymys się w jednym z naszych busów z Poznania do Niemiec!

Przewozy do Niemiec z Poznania. Busy jadące z adresu pod adres - „od drzwi do drzwi”.

Jak już pisaliśmy na wstępie codziennie jeździmy z Poznania do centralnych Niemiec oraz w przeciwną stronę. Nasi Klienci podróżują z nami od drzwi do drzwi pomiędzy wskazanymi przez nich adresami. Mamy najlepsze ceny, a nasza troska o bezpieczeństwo Klientów jest zdecydowanie ponadprzeciętna. Czy możemy zaoferować coś więcej? Oczywiście. Posiadamy infolinię czynną od rana do późnych godzin wieczornych, posiadamy własny warsztat w którym codziennie diagnozujemy nasze busy by zapewniały Państwu maksimum bezpieczeństwa. Mimo, iż żujemy głównie z przewozu międzynarodowego, to w naszej oferta zawiera również przewóz osób w Polsce dla grup zorganizowanych. Ponadto oferujemy przewóz pracowników do Holandii. W tym zakresie obsługujemy małe firmy, korporacje i liczne agencji pracy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń właśnie teraz na naszą infolinię. Nasi telefoniczni konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

Do Poznania naszymi busami przyjeżdża również wielu Niemców. Szukają oni tu atrakcji turystycznych. Poznań (a zwłaszcza jego starówka) stanowią nie lada atrakcję turystyczną. Z Poznania jeździmy m.in. do takich niemieckich miast jak: Berlin, Hanower, Dortmund, Munster czy Magdeburg. Czemu Polacy jeżdżą busami do Niemiec? Busy są najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu, a jadąc z nami zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa przewozu osób w którym Państwo uczestniczą. Polacy odwiedzają Niemcy w celach turystycznych i nie tylko. Wielu z nas tu po prostu pracuje lub ma swój drugi dom. Busy do Niemiec Poznań? Postaw na firmę TOMY-ZŁOTÓW!

Ciekawostki o Poznaniu które musisz znać!

Poznań ma wielowiekową tradycję sięgającą X wieku. Miasto było już ważnym ośrodkiem gospodarczym za czasów pierwszy piastów. W tym czasie miasto wyrobiło sobie swoje symbole. Wśród najważmniejszych symboli miasta są: herb Poznania, który przedstawia na błękitnym polu mur obronny z trzema basztami i otwartą bramą; flaga poznania która jest prostokątnym płatem materiału barwy białej z umieszczonym pośrodku herbem miasta. Poznań ma również swój hejnał, który jest jednym z najstarszych polskich hejnałów i pochodzi z epoki renesansu. Hejnał oparty je na trzech powtarzających się melodyjnych dźwiękach. Kolejnym żywym symbolem miasta jest jego sztandar – poświęcony 29 czerwca 2000 roku. Ostatnimi symbolami miasta jest jego pieczęć oraz Łańcuch prezydenta Poznania uświetniający liczne uroczystości.