Międzyrzecz

Tanie przewozy? Busy z Międzyrzecza do Danii? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty na przewozy w systemie „door to door”. Jadąc „od drzwi do drzwi” zabieerzemy Ciebie ze wskazanego (oczywiście przez Ciebie) adresu i zawieziemy pod drugi adres do którego chcesz dojechać. Międzyrzecz jest stałym punktem na trasie naszych busów. Oferujemy busy z Międzyrzecza do takich zagranicznych destynacji jak: Dania i wielu innych krajów na zachód od naszej granicy. Przewozem osób zajmujemy się od ponad dwóch dekad. W tym czasie zawsze Klient był dla nas najważniejszy, ale coraz lepiej potrafimy o niego dbać.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Codziennie zapewniamy Państwu najlepsze busy. Są one pełni sprawne i komfortowe. Układam krótkie trasy, zatrudniamy najlepszych Kierowców oraz rzetelnych konsultantów telefonicznych – jak firma wywiązujemy się ze wszystkich naszych zobowiązań. Z Międzyrzecza do Danii (lub w przeciwną stronę) przewozy odbywają się naszymi kompleksowo wyposażonymi busami. Busy są ozonowane przed każdym wyjazdem z Polski. Ozonowanie jest procesem który w dobie pandemii zdobył dużą popularność, gdyż usuwa 99% drobnoustrojów. Wygodne i ergonomiczne fotele zapewnią Państwu możliwość uciecia sobie drzemki bądź przespania się. Krótkie trasy i wygodne fotele pozwolą Państwu wyjść z busa wypoczętymi. Nie trać swojego czasu korzystając z oferty przewozowej naszej konkurencji! Duża baza stałycgh Klientów umożliwia nam układanie krókich tras. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Zadzwoń i zamów busa który przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Dania jest bliżej niż myślisz! Busy do Danii Międzyrzecz? TOMY-ZŁOTÓW to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

MIĘDZYRZECZ.jpg

Międzyrzecz jest miastem powiatowym województwa lubuskiego. Historycznie miasto leży w Wielkopolsce, a do 1793 roku znajdował się w woj. poznańskim. W latach 1848-1919 miasto leżało w Prowincji Poznańskiej. Miasto oddalone jest od: Gorzowwa wlkp o 48 km, Poznania o 117 km, Szczecina o 156 km i Zielonej Góry o 67 kilometrów.