Busy Jastrowie

BUSY JASTROWIE NIEMCY HOLANDIA BELGIA DANIA SZWAJCARIA I LUKSEMBURG


Do wszystkich krajów jeździmy osobnymi pojazdami! Witamy na naszej stronie. Codziennie oferujemy Państwu busa z Jastrowie na wskazany adres, pod dom do wielu krajów europejskich. Przewozy z Jastrowie odbywają się zawsze rano, a wracamy wieczorem. Do Holandii, Niemiec i Belgii jeździmy codziennie pod drzwi. We wszystkie dni tygodnia obsługujemy środkowe landy, a w poniedziałki i piątki wszystkie adresy. Do Szwajcarii, Danii i Luksemburga jeździmy w każdy poniedziałek i wtorek. Wyjazdy organizujemy w systemie na adres. Twoja podróż rozpocznie się zatem w dowolnie wskazanym przez Ciebie adresem w Jastrowie, a zakończy pod dowolnie wskazanym adresem w krajach do których jeździmy. W ramach zakupionego biletu mogą Państwo przewieźć darmowo bagaż (dwie średnie walizki + bagaż podręczny umiejscowiony na kolanach). Rezerwacje dla mieszkańców Jastrowia dostępne są pod numerem telefonu -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Transportujemy z Jastrowia do wskazanych krajów także paczki i dokumenty, które w ekspresowym tempie trafiają do adresata. Kursy wykonywane są naszymi bezpiecznymi i systematycznie kontrolowanymi (pod kątem technicznym) busami marki Renault Traffic. Nasze auta powierzamy kierowcom, o wysokiej kulturze jazdy, aby Twój przewóz przebiegł spokojnie i bez żadnych zakłóceń. Nasze wygodne fotele pozwolą Ci uciąć sobie drzemkę lub po prostu zasnąć. Zainteresowany? Prosimy o kontakt z naszą infolinią na nr widoczny powyżej tego akapitu. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej! Nie zwlekaj i zarezerwuj swój przejazd właśnie teraz. Pamiętaj, że nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Zaplanuj z nami swój wyjazd z Jastrowia!

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
poniedziałek - niedziela (codziennie od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga

Usługi dodatkowe


Usługami dodatkowymi w naszej firmie są przewóz pracowników dedykowany agencjom pracy stałej i tymczasowej, usługi kurierskie polegające na przewozie niewielkich paczek i dokumentów. Dodatkowo w miejscowości Jastrowie obsługujemy grupy zorganizowane w ich transferze na lotniska lub wyjazdach w dowolne miejsce. Obsługujemy również imprezy okolicznościowe w zakresie przewozu ich uczestników. W celu ustalenia szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszą infolinią. Zadzwoń do nas, wykonaj swój pierwszy kurs z naszą firmą i zostań naszym stałym klientem.