Busy z Jastrowie do Holandii, Niemiec i Belgii


ZADZWOŃ +48 600-629-301

Witamy na naszej stronie. Codziennie oferujemy Państwu wyjazdy z miasta Jastrowie do Holandii, Niemiec i Belgii. Do centralnych Niemiec nasze pojazdy docierają codziennie. Południe i północ terytorium naszego zachodniego sąsiada obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. W czwartki wykonujemy dodatkowe kursy nocne. W naszej fimie jeździmy w systemie na adres. Twoja podróż rozpocznie się zatem w dowolnie wskazanym przez Ciebie adresem w Jastrowie, a zakończy pod dowolnie wskazanym adresem w krajach do których jeździmy. W ramach zakupionego biletu mogą Państwo przewieźć do 60 kg bagażu (dwie duże walizki + bagaż podręczny umiejscowiony na kolanach).

busy do Niemiec Jastrowie

Kursy wykonywane są naszymi bezpiecznymi i systematycznie kontrolowanymi (pod kątem technicznym) busami marki Renault Traffic. Nasze busy powierzamy kierowcom, o wysokiej kulturze jazdy, aby Twój przewóz przebiegł spokojnie i bez żadnych zakłóceń. Nasze wygodne fotele pozwolą Ci uciąć sobie drzemkę lub po prostu zasnąć. Zainteresowany? Prosimy o kontakt z naszą infolinią na nr widoczny powyżej tego akapitu. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej! Nie zwlekaj i zarezerwuj swój przejazd właśnie teraz. Pamiętaj, że nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
poniedziałek - niedziela (codziennie od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy do Holandii Jastrowie

Busy do Szwajcarii, busy do Danii i busy do Luksemburga z Jastrowie


Dodatkowo w każdy wtorek i piątek nasze pojazdy wyjeżdżają do Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Podróż rozpoczyna się z samego rana w miejscowości Jastrowie. Późnym popołudniem lub wieczorem docierasz pod wskazany adres w w tych krajach. Wszystkie parametry odnośnie ilości bagażu, przewozu pod drzwi są identyczne z tymi przedstawionymi powyżej. Powroty odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Zapraszamy do rezerwacji naszych bezpiecznych busów.

Usługami dodatkowymi w naszej firmie są przewóz pracowników dedykowany agencjom pracy stałej i tymczasowej, usługi kurierskie polegające na przewozie niewielkich paczek i dokumentów. Dodatkowo w miejscowości Jastrowie obsługujemy grupy zorganizowane w ich transferze na lotniska lub wyjazdach w dowolne miejsce. Obsługujemy również imprezy okolicznościowe w zakresie przewozu ich uczestników. W celu ustalenia szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszą infolinią. Zadzwoń do nas, wykonaj swój pierwszy kurs busem z naszą firmą i zostań naszym stałym klientem.