Czarnków

Interesuje Cię przewóz osób do Niemiec? Szukasz oferty na Busy z Czarnkowa do Niemiec? Jeśli tak to oferta firmy TOMY-ZLOTÓW skierowane jest właśnie do Ciebie. Czarnków to jedno z wielu miast jakie obsługuje nasza firma. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Busy do Niemiec Czarnków? Wybierz firmę TOMY-ZŁOTÓW!
KLIKNIJ I ZAREZERWUJ BUSA +48600629301

Przewozy z Czarnkowa do Niemiec organizowane są przez naszą firmę od ponad 20 lat. Zjeździmy w systemie „door to door”. Dzięki usłudze „door to door”: zyskują Państwo czas i pieniądze. Nie muszą Państwo wydawać na dodatkowe środki transportu, a podróż z Czarnkowa na Zachód odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwo adresami. W tym czasie zaufało nam tysiące klientów – wielu z nich to nasi stali Klienci. Usługa jaką oferujemy zadowoli każdego. W cenie przejazdu zawarta jest opłata za przewóż bagażu: dwie walizki i bagaż podręczny (max 60 kg).

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z Czarnkowa do Niemiec

Miejsce w naszym busie można zamówić kontaktując się z naszą infolinią na podany numer telefonu. Dzień przed Państwa podróżą zadzwonimy aby potwierdzić Państwa przejazd. W dniu wyjazdu kierowca jednego z naszych busów zadzwoni do Państwa informując o przybliżonej godzinie Państwa wyjazdu. Przewóz z Czarnkowa do Niemiec rozpoczyna się we wczesnych godzinach porannych. Codziennie oferujemy Państwu tani przewóz osób, sprawne i kompleksowo wyposażone busy, infolinię czynną od wczesnych godzin porannych do wieczora oraz zawsze wypoczętych kierowców.

Niemcy są obecnie bardzo ważnym krajem dla naszego Państwa. Wymiana chandlowa między naszymi państwami stoi na najwyśzym poziomie od swoich początków. Polacy często pracują u nasego zachodniego sąsiada. Istnieje również olbrzymia rzesza pracowników transgenicznych, którzy pracują w Niemczech, ale życją i mieszkają w Polsce. Przekraczają omni codziennie granicę obu Państw. Niemcy to również kraj któy przyciąga turystów. Amatorów klimatów miejskich przyciąga Berlin, który żyje całą noc. Wsród młodych Polaków wielką popularnością cieszą się dyskoteki niemieckie na których można w pełni zaznać nocnego życia Niemiec. Chcesz go również poznać? Pojedź do Niemiec z Czarnkowa naszymi busami!