Piła

Szukasz oferty na przewozy? Interesuje Cię oferta na busy z Piły do Luksemburga? TOMY-ZŁOTÓW posiada najlepszą ofertę na przewóz osób w systemie „door to door”. Twoja podróż odbędzie się pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Wyjazdy z Polski (w tym z miasta Piła) rozpoczynają się rano. Powroty ze Luksemburga odbywają się wieczorem. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na wskazany poniżej numer telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczorny. Busy do Luksemburga Piła? Wybierz nas – tak jak inni!

ZADZWOŃ +48 600-629-301


Wybierając naszą firmę jadąc z Piły do Luksemburga decydują się Państwo na najlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Korelacja ceny i jakości w naszej firmie jest zdecydowanie najlepsza. Dbamy o naszych Klientów oferując im sprawne i tym samym bezpieczne busy, za których kierownicami zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy. Przed Każdą podróżą mają oni czas na wypoczynek. Nasi pracownicy infolinii udzielą Ci od rana do wieczora wszelkich niezbędnych informacji. Układamy krótkie trasy. Dobra logistyka związana jest z dużą ilością Klientów. Krótkie trasy dla Ciebie oznacza oszczędność czasu!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

PIŁA.jpg

Do Piły dociera wielu zagranicznych turystów, w tym tych ze Luksemburga. Docierają tu oni ze Luksemburga do Piły korzystając z naszej oferty na przewóz osób. Piła i jej okolice lezą na bogatych przyrodniczo terenach. Wokół miasta istnieje wiele agroturystyk, w których turyści z Zachodu wypoczywają. Znajduje się tu liczne zabytki sakralne, w tym: modernistyczny kościół św. Antoniego. neobarokowy kościół św. Rodziny z lat 1912–1915 czy św. Stanisława Kostki z lat 1895–1896.