Oborniki

Przewozy Oborniki – Luksemburg? Skorzystaj z naszej oferty na busy z Oborników do Luksemburga. Oferujemy najlepsze ceny na rynku, poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu podczas przewozu oraz znakomitą obsługę Klienta. Przewóz osób do Luksemburga w naszej firmie odbywa się w systemie „door to door”. Korzystając z usługi „od drzwi do drzwi” wybierając Państwo przewóz pomiędzy dwoma adresami, które Państwa interesują. Pierwszy adres może być adresem w mieście Oborniki, a drugi adres w Luksemburga lub innym kraju który obsługujemy. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a powroty ze Luksemburga do Polski odbywają się wieczorem.

ZADZWOŃ +48 600-629-301


Posiadamy dużą bazę stałych Klientów co pozwala nam układać krótkie trasy i oferować konkurencyjne ceny. Nasze busy są systematycznie diagnozowane w prywatnym warsztacie mechanicznym, każdorazowo ozonujemy je przed każdym wyjazdem z Polski (usuwamy w ten sposób 99% wirusów i bakterii) a za ich kierownicami zasiadają ogarnięci kierowcy. Komfort zapewnią Państwu busy, który pozwolą Państwu na zaznanie głębokiego snu w czasie przewozu. Rezerwacji na busy z Oborników można dokonywać na podany nr telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Jeśli wahasz się lub chciałbyś ustalić szczegóły swojego przejazdu prosimy o kontakt. Nasi konsultanci udzielą pełnych i zrozumiałych informacji. Busy do Luksemburga Oborniki? Postaw na przewozy TOMY-ZLOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

OBORNIKI.jpg

Oborniki to miasto do którego docierają liczni turyści ze Luksemburga i nie tylko. Turyści z Zachodu docierają tu często naszymi busami. Turystów do Oborników przyciągają przede wszystkim liczne zabytki sakralne, w tym: Kościół parafialny pw. Wniebowzięcia NMP , kościół parafialny Świętego Krzyża, czy kościół parafialny św. Józefa z 1901,