Czarnków

Dobra oferta na przewóz osób? Interesują Cię tanie przewozy i busy z Czarnkowa do Luksemburga? Jeśli tak to firma TOMY-ZLOTÓW posiada ofertę dla Ciebie. Od ponad dwudziestu lat prowadzimy przewóz osób z Czarnkowa do Luksemburga i wielu innych krajów na zachód od naszej granicy. Wyjazdy i powroty ze Luksemburga odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Czarnków jest stałym punktem na trasie naszych busów.|
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Naszym Klientom oferujemy sprawne busy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Każdy wyjazd odbywa się na zasadach przewozu „door to door”. Podróż każdego Klienta odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez niego adresami. Jadąc „od drzwi do drzwi”oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze (brak konieczności przesiadania się na inne formy transportu).

Busy z Czarnkowa do Luksemburga

Rezerwacje w naszej firmie są niesamoicie proste - wystarczy zadzwonić na numer telefonu widoczny powyżej i umówić z naszym konsultantem dzień wyjazdu oraz adresy odbioru i przywozu. Zarówno o terminie wyjazdu, jak i adresie początkowy i końcowym decydują oczywiście Państwo. Busy do Luksemburga prowadzone są przez doświadczonych kierowców, więc mogą Państwo zaznać spokojnego snu w naszych fotelach. Busy do Luksemburga Czarnków? Zamów swój przejazd w naszej firmie!

Luksemburg jest monarchią konstytucyjną i wszsystkie osoby zainteresowane wybitnymi walorami architektonicznymi zachęcamy do odwiedzin tego wspaniałego państwa. Do Luksemburga co roku docierają olbrzymie rzesze turystów. Aż trudno w to uwierzyć, że to małę państwo w 1991 roku odwiedziło blisjko milion zagranicznych turystów. Rekord ten co roku był pobijanyu, aby w 2015 roku wynieść 1,090 miliona turystów pobijając rekord z roku poprzedniego o 4,9%. Daj oczarować się Luksemburgowi i wybierz się z naszą firmą na jego tereny. Polecamy doliny rzek Mozeli i Ardeny, które tworzą malownicze krajobrazy. Zackochaj się w Luksemburgu jak my!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

CZARNKÓW.jpg