Czarnków

Dobra oferta na przewóz osób? Interesują Cię tanie przewozy i busy z Czarnkowa do Luksemburga? Jeśli tak to firma TOMY-ZLOTÓW posiada ofertę dla Ciebie. Od ponad dwudziestu lat prowadzimy przewóz osób z Czarnkowa do Luksemburga, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Luksemburga i Belgii. Wyjazdy i powroty ze Luksemburga odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Czarnków jest stałym punktem na trasie naszych busów.|

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Naszym Klientom oferujemy sprawne busy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Każdy wyjazd odbywa się na zasadach przewozu „door to door”. Podróż każdego Klienta odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez niego adresami. Jadąc „od drzwi do drzwi”oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze (brak konieczności przesiadania się na inne formy transportu).

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt na wskazany nr telefonu. Pracownicy naszej infolinii przyjmą Państwa zlecenie na przejazd w wybranym przez Państwa terminie. To Państwo decydują o dacie wyjazdu – nam pozostaje wykonać usługę na jak najwyższym poziomie. Podczas transportu z do Luksemburga mogą Państwo przespać się na naszych wygodnych fotelach lub skorzystać z naszego sprzętu DVD oglądając film. Busy do Luksemburga Czarnków? Zamów swój przejazd w naszej firmie!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

CZARNKÓW.jpg

Czarnków jest miastem powiatowym woj. kujawsko – pomorskiego. W jego skład wchodzą gminy miejskie: Krzyż Wielkopolski, Wieleń oraz gminy wiejskie: Drawsko, Lubasz i Połajewo. Na terenie miasta znajduje się bogaty w walory przyrodnicze Drawieński Park Narodowy.