Pomorskie

Wybierasz się w podróż do Luksemburga? Chcesz bezpiecznie dotrzeć we wskazane miejsce wybierając najlepszy przewóz osób? Interesują Cię tanie busy z Pomorskiego do Luksemburga? Jeśli tak, to jesteś w najlepszym miejscu w sieci. TOMY ZŁOTÓW oferuje tani przewóz osób z Pomorskie do Luksemburga oraz transport w przeciwną stronę. Jadąc z nami zyskujesz pewność dbałości i Twoje bezpieczeństwo oraz najlepsze ceny na rynku. Nasze sprawne i klimatyzowane busy, mili pracownicy infolinii oraz najlepsi kierowcy zaspokoją wymagania każdego Klienta. Do Luksemburga wyruszamy w w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski busy ruszają z samego rana. Powroty z Luksemburga do Pomorskiego odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jak w łatwy sposób zarezerować busa do Luksemburga

Jak można zamówić u nas busa? Wystarczy zadzwonić na podany przez nas numer telefonu i ustalić z pracownikiem infolinii szczegóły Twojego przejazdu. Obsługujemy południowe i centralne regiony województwa. Z Pomorskiego do Luksemburga jeździmy w systemie „door to door”. W ramach usługi „od drzwi do drzwi” zabierzemy Cię w podróż busem z jednego wskazanego przez Ciebie adresu pod drugi. Zainteresowany? Już dziś zamów przewóz osób w firmie TOMY ZŁOTÓW. Busy do Luksemburga Pomorskie? Skorzystaj z naszej oferty. Luksemburg przyciąga wspaniałymi widokami oraz niesamowitą architekturą sięgającą czasów rzymskich. W Luksemburgu mają również swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. W woj. Lubuskim obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wsie w tym również: Chojnice czy Człuchów.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Pomorskie - ciekawe informacje o województwie

W Słowińskim Parku Narodowym znajdują się ruchome wydmy, które są wspamniałą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Oprócz wypoczynku województwo pomorskie gwarantuje duże możliwości edukacyjne zarówno polskim jak i zagranicznym studentom. Jeżeli chodzi o poziom międzynarodowy, to województwo pomorskie ma bardzo dużą role w budowaniu współpracy pomiędzy regionami bałtyckimi. Województwo pomorskie oferuje najbardziej wymagającym turystom wiele ciekawych atrakcji do zwiedzania. Jednym z ważniejszych miejsc o charakterze patriotyczno historycznym w województwie pomorskim jest Westerplatte. To tu rozpoczęła się II wojna światowa która pochłonęła miliony istnień ludzkich. Luksemburg jest za to siedzibą wielu instytucji europejskich. Polaków do tego kraju ściągają głównie wysokie zarobki.

Zobacz także: