Świdnica


ZADZWOŃ +48 600-629-301

Codziennie oferujemy Państwu tanie busy ze Świdnicy do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów), busy ze Świdnicy do Belgii oraz w przeciwną stronę. Świdnica to miasto w woj. Zachodniopomorskim – jedno z wielu jakie obsługujemy! W ramach usługi door to door (od drzwi do drzwi) zabierzemy Państwa w podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadąc z nami otrzymują Państwo gwarancję najniższych cen na rynku. Tani przewóz osób jaki oferujemy jest w pełni wartościową usługą. Z nami bezpiecznie dotrzesz busem do Holandii lub Belgii. Dobre ceny w naszej firmie są zasługą dużej liczby Klientów. Układamy krótkie kursy dla naszych busów na trasie Świdnica – Holandia - Belgia, przez co podróż z nami minie znacznie szybciej niż w konkurencyjnych firmach. Świdnica jest oczywiście jednym z wielu miast jakie obsługujemy. Cennik? Nie posiadamy go. Jadąc z nami płacisz za realną odległość jaką pokonują nasze busy pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Bezpieczeństwo podczas Twojego przewozu osób zapewnią Ci nasze wypasione busy oraz doświadczeni i zawsze wypoczęci kierowcy. Jakieś pytania? Jeśli tak to prosimy o kontakt z naszą infolinią która czynna jest przez cały dzień. Busy do Holandii Świdnica? TOMY-ZLOTÓW to odpowiedź na wszystkie Twoje oczekiwania. Czekamy na Twój telefon i Twoją rezerwację!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Busy do Holandii i Busy do Belgii ze Świdnicy to nie wszystko - usługi dodatkowe


Poza obsługą Klientów indywidualnych polehającej na przewożeniu ich ze Świdnicy do Holandii i Belgii bezpiecznymi busami, oferujemy również inne usługi związane bezpośrednio z transportem busem. W ramach usług kurierskich umożliwiamy naszym Klientom możliwość nadania ekspresowej międzynarodowej przesyłki. Przewozimy pakunki o małych rozmiarach, w tym listy i dokumenty. Przesyłki z Myśliborza do Holandii lub Belgii mogą zostać nadane każdego dnia. Jedynym ograniczeniem jest wielkość przesyłki. Sporadycznie przewozimy większe przesyłki. Obsługujemy agencje pracy działające w Myśliborzu i nie tylko w zakresie przewozu pracujących dla nich osób. Przewozimy je pod zagraniczne adresy, w tym w Holandii i Belgii. Dla grup zorganizowanych z Myśliborza i innych Polskich miast przewidzieliśmy usługę wynajęcia busa z kierowcą i bez niego. Wykonujemy transfery na lotnisko w różnych miastach. Organizujesz chrzciny, wesele, klomunie, stype czy jakąkolwiek inną uroczystość? My pomożemy przewieżć Wam wszystkie osoby bezpiecznie w obie strony. W celu zaczerpnięcia większej ilości informacji prosimy o kontaklt z naszą infolinią. Busy w najlepszej cenie są dostępne na naszej stronie. Zapraszamy!


Świdnica miastem cennym turystycznie


Świdnica posiada wiele zabytków które jak magnes przyciągają turystów z Zachodu, w tym z Holandii i Belgii. Jak tu docierają? Bardzo często stawiają na przewozy oferowane przez naszą firmą. Nasze busy są dla nich gwarancją komfortu i bezpieczeństwa. Najcenniejszym zabytkiem Świdnicy jest Kościół Pokoju który został wpsany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001. Cechą charakterystyczną tego obiektu jest fakt, iż zniesiony jest w systemie szachulcowym. Zabytek ten pochodzi z 1657 roku. Świdnica posiada wiele cennych zabytków architektury sakralnej, mieszczańskiej, jak i przemysłowej. II wojna Światowa ominęła miasto, co pozwoliło na zachowanie wielu cennych zabytków. Chciałbyś zobaczyć Świdnice? Zoorganizuj swój skłąd, zadzwoń na nasz numer telefonu i ustal szczegóły usługi. Zapraszamy do kontaktu.

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.