Busy do Holandii - Police

Szukasz oferty na przewóz osób? Firma TOMY-ZŁOTÓW codziennie oferuje tanie busy z Polic do Holandii oraz busy do Belgii. Police jest jednym z wielu miast jakie obsługujemy. Miasto położone jest w woj. zachodniopomorskim. Z Polic w stronę Holandii i Belgii wyruszamy codziennie w godzinach porannych. Do Polski wracamy od godziny 17 (start w Królestwie Niderlandów). Od lat jeździmy w systemie „door to door” W ramach usługi „od drzwi do drzwi” zabieramy pasażerów ze wskazanego przez nich adresu i wieziemy pod drugi dowolnie wskazany adres. Bez zbędnych przesiadek, wydawania cięzko zarobionych pieniędzy dostaniesz się pod dokładny adres który nam wskażesz.

Zaufaj naszej firmie i wybierz sprawdzoną ofertę na busy do Belgii i Holandii

Nasze busy prowadzone są przez doświadczonych kierowców oraz posiadają sprawną klimatyzację oraz wygodne fotele. Wygodne fotele pozwolą Ci zasnąć w czasie podróży. Klimatyzacja jest systematycznie odgrzybiana, a wnętrze każdego busa przez wyjazdem z Polski jest ozonowane, co pozwala nam wyeliminować 99% bakterii i wirusów. Dzięki dobrej logistyce i dużej bazie Klientów układamy krótkie trasy. Krótkie trasy to oszczędność Twojego czasu. Rezerwacji prosimy dokonać na podany nr telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Police? A może chcesz jechać do Belgii? Zaufaj firmie TOMY ze Złotowa.


Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Police - miasto wysp. Czym miasto przyciąga turystów

Miasta znajduje się na terenach ujściowego odcinka Odry. Police znajdują się na chronionym przyrodniczo terenie "Ujście Odry i Zalew Szczeciński" . We wschodniej części miasta utworzono także obszar ochrony siedlisk „Police – kanały”. W Policach swoją ostoję znalazły liczne gatunki ptaków moczarowych. Na ich godny przyjeżdżają zapeleńcy ornitologii z całego świata, w tym turyści z Holandii i Belgii, którzy docierają tu naszymi busami. W granicach miasta znajduje się 6 wysp: Polickie Łąki, Wielki Karw, Mały Karw, Długi Ostrów, Mnisi Ostrów (Wyspa Mnichów) i Skolwiński Ostrów. Z obszarami wodnymi związana jest cała historia miasta. Początkowo Police było to osiedle rybacko-rolnicze. W XIII wieku, a konkretniej w latach 1249-1254 stanowiło własność rycerza Bartłomieja z Polic