Busy do Szwajcarii Trzcianka


Przewozy z Trzcianki do Szwajcarii


busy z Trzcianki do Szwajcarii


Tanie przewozy i busy z Trzcianki do Szwajcarii? BINGO! Jeździmy od ponad 20 lat oferując jego mieszkańcom nasze usługi. Nasze usługi to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Podróż z nami odbywa się zawsze komfortowymi pojazdami, które zasbierają naszy klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Trasę tą obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Miasto jest stałym punktem z którego odbieramy naszych klientów. Nasze pojazdy wiozą ich z miasta w godzinach poranny. Powroty do miasta odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze pojazdy poddajemy systematycznej diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. W naszych wygodnych fotelach możesz zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych

Tereny te bogate są we wspaniałe elementy przyrody ożywionej jak i zabytków architektonicznych. W pobliskich lasach zamieszkuje wiele chronionych prawem gatunków flory i fauny. Turystów przyciąga tu również ciekawa architektura, w tym: Kościół parafialny pw. św. Jana Chrzciciela, park pałacowy z pierwszej połowy XVIII, dom z pierwszej połowy XIX w. przy ul. Żeromskiego 36 a.