Drawsko Pomorskie

Szukałeś w Google oferty na przewozy? Szukasz oferty na busy z Drawska Pomorskiego do Szwajcarii lub oferty na busy do Danii z Drawska Pomorskiego? Jeśli tak to posiadamy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb! W naszej ofercie posiadamy tani przewóz osób z Drawska Pomorskiego na Zachód. Wyjazdy i powroty do Szwajcarii odbywają się cyklicznie w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się z samego rana, a powroty do Polski odbywają się od godziny 20.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Czym wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm? Oferujemy usługę „door to door”. Dzięki tej ofercie podróżują Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Drawsko Pomorskie – tak jak i inne miasta obsługują nasze w pełni sprawne busy prowadzone przez doświadczonych kierowców. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto również wspomnieć, iż ozonujemy nasze busy. Przed każdym, wyjazdem z Czarnkowa do Szwajcarii poddajemy je ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Tanie Busy do Szwajcarii Drawsko Pomorskie? Zamów swój przejazd właśnie teraz!
Drawsko Pomorskie jest miastem powiatowym leżącym w województwie kujawsko – pomorskim. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki, w tym: zabytkowe śródmieście, kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego czy pozostałości murów obronnych z XIV wieku. Na teren ie powiatu znajdują się gminy miejsko-wiejskie: Czaplinek, Kalisz Pomorski czy Złocieniec oraz gmina wiejska: Wierzchowo. Obsługujemy również Danię.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

przewóz osób