Żnin - Szwajcaria


Busy do Szwajcarii ze Żnina


bus w TOMYSzukasz oferty na przewozy dzięki którym sprawnie przedostaniesz się do Szwajcarii ze Żnina? BINGO! Jeździmy od ponad 20 lat oferując jego mieszkańcom nasze usługi. Nasze usługi to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Przejazdy z nami odbywają się zawsze komfortowymi busami, które zabierają naszych klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Trasę tą obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty wieczorem. Przewóz osób i transport paczek codziennie zamówisz na naszej infolinii->ZADZWOŃ +48 600-629-301 Zapraszamy do wspólnej podróży ze Żnina do Szwajcarii.

Miasto jest stałym punktem z którego odbieramy naszych klientów. Nasze pojazdy wiozą ich z miasta w godzinach poranny. Powroty do miasta odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze pojazdy poddajemy systematycznej diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. W naszych wygodnych fotelach możesz zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych.

Jest to miasto powiatowe. Miasto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Wokół miasta znajdują się dwa jeziora: Jezioro Żnińskie Małe i Jezioro Żnińskie Duże. Podczas II WŚ miasto nazywało się Dietfurt. Po wojnie miasto szybko się powiększyło. Została wybudowana fabryka „Spomasz” czyh „Żefam”. W 1960 roku do Żnina przyłączono okoliczną wieś.