Busy do Szwajcarii Sępólno Krajeńskie


Przewozy z Sępólna do Szwajcarii


busy do Szwajcarii Sępólno


Tanie przewozy i busy z Sępólna do Szwajcarii? BINGO! Jeździmy od ponad 20 lat z Sępólna i okolice oferując jego mieszkańcom nasze usługi. Nasze usługi to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Podróż z nami odbywa się zawsze komfortowymi pojazdami, które zasbierają naszy klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Trasę tą obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Miasto jest stałym punktem z którego odbieramy naszych klientów. Nasze pojazdy wiozą ich z miasta w godzinach poranny. Powroty do miasta odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze pojazdy poddajemy systematycznej diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. W naszych wygodnych fotelach możesz zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych.

Miasto położone jest pomiędzy trzema sporymi jeziorami: Sępolińskim, Piaszczynkiem i Jeziorem, Niechorz. W dolinie rzeki Sępolny, która leży w dorzeczu Brdy. Miasto leży przy drodze krajowej nr 25. Miasto posiada dobrą komunikację miejską jak i pomiędzy pobliskimi miastami. Dzięki naszej firmie z miasta w łatwy sposób można dostać się do wielu wybranych destynacji.