Sępólno Krajeńskie

Busy z Sępólna Krajeńskiego do Szwajcarii door to door w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie. Międzynarodowe przewozy osób to dziedzina którą zajmujemy się od ponad 20 lat. Nasze busy zabiorą Państwa ze wskazanego adresu w Sępólnie i zawiozą pod wskazany adres na Zachód (przewóz osób „door to door”). Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a powroty ze Szwajcarii w godzinach wieczornych. Dzięki usłudze „od drzwi do drzwi” oszczędzają Państwo pieniądze (nie korzystasz z innych form transportu) oraz czas.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Do Śępólna Krajeńskiego nasze busy wiążące Klientó w róznych Kierunkach zaglądają codziennie. Oferujemy Państwu wypasione busy Renault Traffic z wygodnymi fotelami, sprawną klimatyzacją oraz odpowiedzialnymi kierowcami . Wygodne fotele pozwolą Państwu na ucięcie sobie drzemki w trakcie przewozu z Grodziska do Szwajcarii i wyjść wypoczętym z busa. Nie chcą Państwo spać? Można skorzystać ze sprzętu DVD zamontowanego w busie lub poprosić kierowcę o udostępnienie wi-fi. Rezerwacji można dokonać telefonicznie na podany nr telefonu. Busy do Szwajcarii Sępólno Krajeńskie? Skorzystaj z naszej oferty!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

SĘPÓLNO.jpg

Sępólno leży na Kujawach i i jest miastem powiatowym. Położone jest pomiędzy trzema sporymi jeziorami: Sępolińskim, Piaszczynkiem i Jeziorem, Niechorz. W dolinie rzeki Sępolny, która leży w dorzeczu Brdy. Miasto leży przy drodze krajowej nr 25. Miasto posiada dobrą komunikację miejscką jak i pomiędzy pobliskimi miastami. Dzięki naszej firmie z miasta w łatwy sposób można dostać się do wielu wybranych destynacji zagranicznych.